głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika probujzabic

Miałam Go tylko polubić  a zakochałam się do granic własnych możliwości . Nawet nie wiedziałam   że tak potrafię.

opuszczoneserce dodano: 18 kwietnia 2011

Miałam Go tylko polubić, a zakochałam się do granic własnych możliwości . Nawet nie wiedziałam , że tak potrafię.

http:  zafascynowana71116b.mojasonda.pl  Co myślisz o całowaniu się z kilkoma chłopakami dziewczynami na jednej imprezie? ODDAJ GŁOS!

grazzqa dodano: 18 kwietnia 2011

http://zafascynowana71116b.mojasonda.pl/ Co myślisz o całowaniu się z kilkoma chłopakami/dziewczynami na jednej imprezie? ODDAJ GŁOS!

 Perfekcyjnie potrafię oszukiwać własną podświadomość. szczególnie kategoriach 'wcale mi nie zależy'  'nic do niego nie czuje'  sprawdzając co minutę sms'a wcale nie mam nadziei  że zobaczę jego imię na wyświetlaczu.

opuszczoneserce dodano: 17 kwietnia 2011

`Perfekcyjnie potrafię oszukiwać własną podświadomość. szczególnie kategoriach 'wcale mi nie zależy', 'nic do niego nie czuje', sprawdzając co minutę sms'a wcale nie mam nadziei, że zobaczę jego imię na wyświetlaczu.`

♀ + ♂ = ♥

retrospekcyjna dodano: 17 kwietnia 2011

♀ + ♂ = ♥

Obiecuję  że kiedyś przejdę obok Ciebie. Wystrzałowa  szczupła brunetka z długimi włosami  na przesadnych obcasach  pachnąca seksem. Wtedy pomyślisz  że straciłeś zajebistą pannę  polecisz za mną  a ja dam Ci kosza. Zobaczysz co czułam.  kalejdoskopwspomnien

retrospekcyjna dodano: 17 kwietnia 2011

Obiecuję, że kiedyś przejdę obok Ciebie. Wystrzałowa, szczupła brunetka z długimi włosami, na przesadnych obcasach, pachnąca seksem. Wtedy pomyślisz, że straciłeś zajebistą pannę, polecisz za mną, a ja dam Ci kosza. Zobaczysz co czułam. {kalejdoskopwspomnien}

Bez Ciebie nie wiem co bym zrobiła.  Nie potrafiłabym żyć tu bez Ciebie nawet dnia .

czekoladowaslodkosc dodano: 17 kwietnia 2011

Bez Ciebie nie wiem co bym zrobiła. Nie potrafiłabym żyć tu bez Ciebie nawet dnia .

Niebieskooki chuju !   mam Cię w dupie  lecz nie czerpię z tego żadnych przyjemności. retrospekcyjna

retrospekcyjna dodano: 17 kwietnia 2011

Niebieskooki chuju ! - mam Cię w dupie, lecz nie czerpię z tego żadnych przyjemności./retrospekcyjna

Nie jestem agresywna  czasami tylko kogoś pierdolnę  drę mordę i rzucam przedmiotami.   ogarnijsiechlopiex3

grazzqa dodano: 17 kwietnia 2011

Nie jestem agresywna, czasami tylko kogoś pierdolnę, drę mordę i rzucam przedmiotami./ ogarnijsiechlopiex3

Zaczęło się od uśmiechu skończyło się na łzach  smotnaidiotka

grazzqa dodano: 17 kwietnia 2011

Zaczęło się od uśmiechu skończyło się na łzach /smotnaidiotka

wracaj szybko teksty czekoladowaslodkosc dodał komentarz: wracaj szybko do wpisu 16 kwietnia 2011
dobrze to może nie będzie  ale na pewno śmieszniej.

czekoladowaslodkosc dodano: 16 kwietnia 2011

dobrze to może nie będzie, ale na pewno śmieszniej.

potrzebowałam cię wtedy tak cholernie  ale ty miałeś mnie gdzieś pijąc wóde z kumplami .

czekoladowaslodkosc dodano: 16 kwietnia 2011

potrzebowałam cię wtedy tak cholernie, ale ty miałeś mnie gdzieś pijąc wóde z kumplami .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć