 |
Patrzenie nie jest zabronione
- więc na mnie patrz./fbl
|
|
 |
odejdę. nie mogę już patrzeć na to wasze szczęście.//endorftime
|
|
 |
Gdyby został mi ostatni dzień życia, nie przejmowałabym się niczym. Ze spokojem poszłabym do Niego i powiedziałabym wszystko co czułam. Wyznałabym mu miłość i porozmawiała tak szczerze od serca. Wtedy z czystym sumieniem mogłabym odejść. Większość z nas tak by zrobiła. A to tylko świadczy o tym ile rzeczy nie robimy ze wstydu. Gdyby ludzie nie bali się mówić o swoich uczuciach wykaz miłośći nieodwzajemnionych znacznie by spadł. Boimy się wyśmiania i braku zrozumienia. I głównie przez to wiele ludzi na świecie jest samych. Być może wielu z was tak uważa, ale i tak będziemy pogrążać się w tym uczuciu czekając aż druga strona zrobi ten pierwszy krok. Nadal będziemy robić błędy za które z czasem trzeba będzie zapłacić.//tymborkowoszalone
|
|
 |
Moja miłość wisi na włosku, moje życie wisi na włosku.
|
|
 |
Are you the one?
Who'd share this life with me
Who'd dive into the sea with me ??
|
|
 |
Trough strength I found love
In time I find myself in happiness with you.
|
|
 |
Nie mogę się doczekać, kiedy będę miała Cię blisko
|
|
 |
-dowiedziałam się dziś, że jestem brzydka. -kto Ci tak powiedział? -lustro. / retrospekcyja +..
|
|
 |
nothing i'll ever say or do will be as good as lovin' you! / nic, co powiem bądź zrobię nie będzie tak dobre, jak kochanie Ciebie!
|
|
 |
potrzebuje już tych wakacji, tych conocnych melanży przy blasku gwiazd, tego śmiania się z byle powodu. potrzebuje tego 2 miesięcznego chilloutu !!!
|
|
 |
to niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.
|
|
 |
ciągle narzekamy na facetów, ale spójrzcie. bez nich nie było by tak samo zajebiście.
|
|
|
|