 |
|
Powiedzieli odpuść, będzie kiedyś żałował. Nie posłuchałam. Walczyłam bez skutku, bez jakiegokolwiek odzewu. Codziennie spalałam się w tej walce o Ciebie. Głupia. //bereszczaneczka
|
|
 |
|
Life can be unkind
But only sometimes
You're giving up before you start...
|
|
 |
|
Tak Ciężko Czasem Się Przełamać Żeby Na Powrót Zaufać Tym, Którzy Kiedyś Tak Bardzo Zawiedli..
|
|
 |
|
Jeśli Masz Cel, Idź Do Niego..
Jeśli Masz Nadzieję, Wierz W Nią..
Jeśli Kochasz To Walcz O Swoje..
Jeśli Jest Noc, Musi Być Dzień..
Jeśli Jest Łza, To jest i Uśmiech..
Jeśli Chcesz Możesz Wszystko..
|
|
 |
|
Grunt Nie Przywiązywać Się Do Niczego. Do Czego Się Przywiążesz, To Chciałbyś Zatrzymać. A Zatrzymać W Życiu Nie Można Nic.
|
|
 |
|
Przychodzi W Życiu Taki Czas, Gdy Oddalasz Się Od Dramatów I Osób, Które Je Tworzą.
Otaczasz Się Ludźmi, Z Którymi Się Śmiejesz. Zapominasz Złe Rzeczy I Koncentrujesz Na Dobrych.
Kochasz Ludzi, Którzy Dobrze Cię Traktują, A Za Pozostałych Się Modlisz.
Życie Jest Takie Krótkie - Przeżyj Je Szczęśliwie.
Upadki Są Częścią Życia, A Podnoszenie Się To W Istocie Samo Życie.
Żyć - To Prezent, Zaś Być Szczęśliwym - To Twój Wybór..
|
|
 |
|
Co mogę powiedzieć? Że kocham, że tęsknię, że znowu to samo, że umieram tysięczny raz z powodu jednego końca i nigdy nie pogodzę się z tym, że Cie straciłam./esperer
|
|
 |
|
Mówią, że powinnam się jakoś pozbierać. Wiesz w czym problem? Żeby poukładać wszystko w całość musiałabym się cofnąć do tamtych miejsc, które mnie rozsypały i stamtąd brać kolejną część do całej układanki. Nie potrafiłabym znowu być w Twoich ramionach, znowu Cię całować, znowu spędzać wspólne wczasy, poświęcać nawzajem czas, nie potrafiłabym się nie rozsypać ponownie. Uwierz, nieważne ile razy przeżywałabym ten koniec, zawsze będzie bolało tak samo./esperer
|
|
 |
|
Zabawne, że cały czas wracamy do punktu wyjścia. Trochę starsi, nic nie mądrzejsi, na pewno bardziej zranieni./esperer
|
|
 |
|
Gdy człowiek upadł, naprawdę nisko i z odmętów nie może dostrzec gwiazd. Zawsze jest iskra nadziei, która drzemie głęboko w nas.
|
|
 |
|
Wiesz co, nigdy nie będę Twoją wymarzoną dziewczyną. Zawsze dam sobie bez Ciebie radę./esperer
|
|
 |
|
błagam Cie daj mi żyć, ja chcę już iść, po co się niszczyć nawzajem, jak mamy męczyć się przez całe życie, to lepiej się chwilę pomęczyć rozstaniem. prawda kochanie?
|
|
|
|