 |
|
.` I są momenty w życiu kiedy jest Ci wszystko jedno ..
|
|
 |
|
.` Kiedyś , ktoś powiedział mi , że życie jest niesprawiedliwe - i wiesz co ? dziś przyznałabym mu rację . Bo jest niesprawiedliwe . Cholernie niesprawiedliwe .
|
|
 |
|
.` przepraszam, na to słowo jest już za późno, kiedy naprawdę odczujesz że brakuje Ci mnie to zrozumiesz co to znaczy szanować uczucia.
|
|
 |
|
.` I co mam ci napisać, że tak bardzo tęsknie ? Że analizuję wszystkie wspólne chwile? Że tak bardzo tęsknie za czasami, kiedy udawałam obrażoną, a Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś, aż mi przejdzie?
|
|
 |
|
.` -Pozwól mi odejść, zduś w sobie miłość, zapomnij! - Umiałbyś nie tęsknić, nie kochać, nie pragnąć tej, która była dla Ciebie wszystkim przez całe życie? - nie... - Więc przepraszam, ale zostaję ..
|
|
 |
|
.` Nie, nie przestałam walczyć, bo Go już nie kochałam, skąd. Przestałam walczyć, bo zobaczyłam, że z tamtą jest naprawdę szczęśliwy.
|
|
 |
|
.` człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam - ufa, choć już tyle razy się zawiódł.
|
|
 |
|
.` Gdy naprawdę kogoś kochasz będziesz cieszył się jego szczęściem i tym że jest szczęśliwy z inną osobą.
|
|
 |
|
.` Miało być co będzie, jednak on robił wszystko, żeby było gorzej.
|
|
 |
|
.` Kiedy powiedziałeś, że nie chcesz mieć dziewczyny, a później okazało się, że masz - milczałam, stwierdziłam, że może nie chciałeś mnie ranić. Kiedy pytałam, czy z nią jesteś i okłamałeś mnie patrząc prosto w oczy- milczałam, miałam nadzieję, że się jeszcze zmienisz. Kiedy ona z Tobą zerwała i przyszedłeś do mnie, a ja siedziałam przy Tobie godzinami pocieszając- milczałam, bo przecież nie chciałam Cię dobijać. Kiedy powiedziałeś, że tylko na mnie możesz liczyć, ale nie możemy być razem, bo na mnie nie zasługujesz- milczałam, już nie było sensu krzyczeć. Jednak ty wtedy usłyszałeś dobrze ten odgłos kruszącego się lodu, tak właśnie zareagowało moje serce.
|
|
 |
|
.` ..i żyli długo, prawie jak w bajce. On szczęśliwy, a ona bez niego.
|
|
 |
|
.` Pamiętaj, wybaczyć nie znaczy zapomnieć.
|
|
|
|