głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pozdroban

.  Możemy być osobno ale mam nadzieję   że zawsze będziesz wiedziała ile dla mnie znaczyłaś  znaczysz i będziesz znaczyła..

yeeaaah dodano: 14 września 2011

.` Możemy być osobno ale mam nadzieję , że zawsze będziesz wiedziała ile dla mnie znaczyłaś, znaczysz i będziesz znaczyła..

.  Dobrze wiedziałeś  że jestem nieufna i z dystansem podchodzę do ludzi. Mimo to sprawiłeś  że bezwiednie oddałam Ci mój cały świat. Miałam racje  że ufać nie warto.

yeeaaah dodano: 14 września 2011

.` Dobrze wiedziałeś, że jestem nieufna i z dystansem podchodzę do ludzi. Mimo to sprawiłeś, że bezwiednie oddałam Ci mój cały świat. Miałam racje, że ufać nie warto.

.  mówił  że rozumie podjętą wspólnie decyzję  a teraz powoli zapomina o całej naszej przyjaźni.

yeeaaah dodano: 14 września 2011

.` mówił, że rozumie podjętą wspólnie decyzję, a teraz powoli zapomina o całej naszej przyjaźni.

.  A miałaś tak kiedyś  ze odmówiłaś  a potem kiedy znalazł inną załowałaś  cholernie załowałaś?

yeeaaah dodano: 14 września 2011

.` A miałaś tak kiedyś, ze odmówiłaś, a potem kiedy znalazł inną załowałaś, cholernie załowałaś?

.   Nie rozpaczaj. Żyj tak  żeby żałował  że Cię porzucił.  łatwo powiedzieć...

yeeaaah dodano: 14 września 2011

.` -Nie rozpaczaj. Żyj tak, żeby żałował, że Cię porzucił. -łatwo powiedzieć...

.  Patrzysz na mnie tymi swoimi oczami i uśmiechasz się w ten irytujący sposób i dajesz mi dobrze do zrozumienia  ze nigdy nie będzie   nas    a i tak nadal kocham Cię jak idiotka i planuję jak będzie wyglądać nasza przyszłość.

yeeaaah dodano: 14 września 2011

.` Patrzysz na mnie tymi swoimi oczami i uśmiechasz się w ten irytujący sposób i dajesz mi dobrze do zrozumienia, ze nigdy nie będzie " nas ", a i tak nadal kocham Cię jak idiotka i planuję jak będzie wyglądać nasza przyszłość.

.  Patrzył na mnie. Wpatrywał się jak w obrazek. Nie zrobił nic  po prostu patrzał. Czuł  że musiał mnie zobaczyć. Czuł się winny wszystkiemu co się stało. Ale przecież mógł mnie zatrzymać  wystarczyły dwa słowa. Stchórzył.  ?

yeeaaah dodano: 12 września 2011

.` Patrzył na mnie. Wpatrywał się jak w obrazek. Nie zrobił nic, po prostu patrzał. Czuł, że musiał mnie zobaczyć. Czuł się winny wszystkiemu co się stało. Ale przecież mógł mnie zatrzymać, wystarczyły dwa słowa. Stchórzył. [?]

.  A kiedy zobaczyłam ich zdjęcie jak sie całują nie mogłam powstrzymać łez. W sercu poczułam ból ktorego nie da się wyjasnić. Ja chyba go naprawdę kochałam. I nie potrafie tak od teraz zapomnieć o tym wszystkim co nas łaczyło. To że on traktował mnie jako jeden wielki żart czy zabawe to rozumiem  w końcu każdy mężczyzna jest taki sam ale najgorsze jest to że mu zaufałam  naiwnie zaufałam. A on zranił mnie tak głeboko że ledwo sobie z tym radze.

yeeaaah dodano: 12 września 2011

.` A kiedy zobaczyłam ich zdjęcie jak sie całują nie mogłam powstrzymać łez. W sercu poczułam ból ktorego nie da się wyjasnić. Ja chyba go naprawdę kochałam. I nie potrafie tak od teraz zapomnieć o tym wszystkim co nas łaczyło. To że on traktował mnie jako jeden wielki żart czy zabawe to rozumiem, w końcu każdy mężczyzna jest taki sam ale najgorsze jest to że mu zaufałam, naiwnie zaufałam. A on zranił mnie tak głeboko że ledwo sobie z tym radze.

.  Pamiętam kiedy pierwszy raz mnie zranił. Wtedy sobie obiecałam że juz nigdy wiecej mu nie zaufam  nie pozwole by znów mnie cos z nim łączyło. I co? Znów popełniłam ten błąd. I mimo tego co mi zrobił nie mogłabym się powtrzymać skoczyc mu w ramiona i zapytać ze łzami w oczach czemu mi to zrobił? Dlaczego pozwolił mi cierpieć

yeeaaah dodano: 12 września 2011

.` Pamiętam kiedy pierwszy raz mnie zranił. Wtedy sobie obiecałam że juz nigdy wiecej mu nie zaufam, nie pozwole by znów mnie cos z nim łączyło. I co? Znów popełniłam ten błąd. I mimo tego co mi zrobił nie mogłabym się powtrzymać skoczyc mu w ramiona i zapytać ze łzami w oczach czemu mi to zrobił? Dlaczego pozwolił mi cierpieć

.  znasz to uczucie kiedy patrzysz na niego i wiesz ze nigdy nie będzie Twój .?

yeeaaah dodano: 12 września 2011

.` znasz to uczucie kiedy patrzysz na niego i wiesz ze nigdy nie będzie Twój .?

.  prawdziwa miłość oznacza  że zależy Ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym  bez względu na to  przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

yeeaaah dodano: 12 września 2011

.` prawdziwa miłość oznacza, że zależy Ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

.  Odejdź. Błagam  odejdź i zapadnij w niepamięć. Nie przypominaj o sobie. Już dość się nacierpiałam  nie każ mi na Ciebie znów czekać i zapadać w otchłań rozpaczy. Nie spotykaj mnie. Niech Cię nie ma. Odejdź i n i e wracaj. To na prawdę nie dużo. Nie wymagam wiele. Zrób to dla mnie  mimo  iż nic dla Ciebie nie znaczę...

yeeaaah dodano: 11 września 2011

.` Odejdź. Błagam, odejdź i zapadnij w niepamięć. Nie przypominaj o sobie. Już dość się nacierpiałam, nie każ mi na Ciebie znów czekać i zapadać w otchłań rozpaczy. Nie spotykaj mnie. Niech Cię nie ma. Odejdź i n i e wracaj. To na prawdę nie dużo. Nie wymagam wiele. Zrób to dla mnie, mimo, iż nic dla Ciebie nie znaczę...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć