 |
|
Powiedz mi, jak to możliwe, że ludzie spędzający kiedyś z tobą cały swój czas nigdy nie potrafili zauważyć jaki tak naprawdę jesteś? Jak to się stało, że byłam pierwszą osobą, która potrafiła powiedzieć ci, że jesteś niezwykły, że dla człowieka który jest dla ciebie ważny stajesz się po prostu szczęściem w ludzkim wcieleniu? Możesz myśleć cokolwiek, przekonywać mnie do tego, że nie jesteś jakimś ideałem, ale pamiętaj wtedy, że w odpowiedzi dostaniesz tylko uśmiech i zaprzeczenie, bo dla mnie właśnie tym jesteś. Nie potrafię wyjaśnić ci jak to jest, że mimo wad, które przecież w tobie widzę, ja nie potrafię wskazać żadnej innej osoby, która byłaby w mojej ocenie lepsza niż ty, ale tak właśnie jest. Nie ma na tym świecie kogoś, kto byłby bardziej perfekcyjny w swojej nie perfekcyjności niż ty. Nie jesteś idealny i to właśnie czyni cię idealnym dla mnie. /dontforgot
|
|
 |
|
.` I to cholerne uczucie, kiedy z dnia na dzień tracisz swojego przyjaciela, tak najzwyczajniej w świecie z każdym dniem się od siebie oddalacie, coraz mniej piszecie, rozmawiacie, uśmiechacie się do siebie, aż nagle przestajecie ze sobą całkowicie rozmawiać. Przestajecie się znać..;//
|
|
 |
|
.` Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy. I nie chcę, abyś mi codziennie mówił, że mnie kochasz. wystarczy, że dasz mi do zrozumienia, że będziesz na zawsze.
|
|
 |
|
.` Nie płacz głupia. Zobacz, która godzina. Idź spać. On nie jest tego wart.
|
|
 |
|
.` Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć "nie odchodź". Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał, lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.
|
|
 |
|
.` Nie powiem Ci ile razy Cię potrzebowałam, ile razy chciałam się przytulić, ile razy chciałam z Tobą pogadać, nie powiem bo tego nie zliczę..to przecież nigdy nie miało sensu.
|
|
 |
|
.` Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.
|
|
 |
|
.` Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje,chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z Nim być i wiesz, że tylko z tą jedyną osobą możesz być szczęśliwa tak naprawdę.
|
|
 |
|
.` "Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień, wstań by biec, bo istnieć nie znaczy żyć. Weź się w garść, ten dzień jest twoim dniem, a wierzę, że będzie dla każdego z nas piękno w naszych sercach.."
|
|
 |
|
.` To źle, że chciałam poczuć się najważniejsza? To źle, że potrzebowałam czułości jaką dać mi mógł tylko on? Może faktyczne to źle, że w zamian za to wszystko chciałam dać miłość, dać całą siebie i wszystko, co mogłam. To wszystko źle. Po prostu źle, że chciałam być szczęśliwa i chciałam dać szczęście.!
|
|
 |
|
TY jesteś dla mnie sensem życia, mimo, że dzieli nas odległość to kocham Cię i wiesz co? nie zamierzam przestać :* / believe-in-yourself
|
|
 |
|
.` Miałaś już w życiu taki moment, w którym sama nie wiedziałaś co czujesz ? Kiedy gubiłaś się w własnych myślach ? Gdy kogoś ci brakowało, ale wszystkich od siebie odrzucałaś ?
|
|
|
|