głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika poszczelonax3

. Zboczeniec mój słodki Ł . ♥  dzyndzel ♥

dzyndzelek dodano: 20 stycznia 2012

. Zboczeniec mój słodki Ł . ♥ dzyndzel ♥

. ogólnie nie mam problemów z koncentracją . Chyba   że zobaczę ciebie . dzyndzel ♥

dzyndzelek dodano: 20 stycznia 2012

. ogólnie nie mam problemów z koncentracją . Chyba , że zobaczę ciebie . dzyndzel ♥

. Nie będę po tobie płakała po prostu zapcham się żelkami i goferem z dżemorem ! dzyndzel ♥

dzyndzelek dodano: 20 stycznia 2012

. Nie będę po tobie płakała po prostu zapcham się żelkami i goferem z dżemorem ! dzyndzel ♥

Kiedy ktoś sobie wmawia że jest chodząca pomyłką nie ma chęci słyszeć że popełnia błędy.

fiigaaa dodano: 20 stycznia 2012

Kiedy ktoś sobie wmawia,że jest chodząca pomyłką,nie ma chęci słyszeć,że popełnia błędy.

Istnieją słowa które wypowiadamy dopiero wtedy gdy nie są już prawdziwe jak  Kocham cię . Oraz inne słowa:  Już cię nie kocham  które mówimy by stały się prawdziwe.

fiigaaa dodano: 20 stycznia 2012

Istnieją słowa,które wypowiadamy dopiero wtedy,gdy nie są już prawdziwe,jak "Kocham cię". Oraz inne słowa: "Już cię nie kocham",które mówimy by stały się prawdziwe.

Jak każda kobieta miała swoją miłosną historię.Każdy jakąś ma.Niektórzy mają ich wiele.Kilku ma niezliczone.Czy ciągle tę samą? Nie o wszystkich się pisze.Jak opisać ten rodzaj miłości w której każdy odkrywa to czego o sobie nie wiedział?Można od tego umrzeć.A zresztą czy o takiej miłości da się opowiedzieć?

fiigaaa dodano: 20 stycznia 2012

Jak każda kobieta,miała swoją miłosną historię.Każdy jakąś ma.Niektórzy mają ich wiele.Kilku ma niezliczone.Czy ciągle tę samą? Nie o wszystkich się pisze.Jak opisać ten rodzaj miłości,w której każdy odkrywa to,czego o sobie nie wiedział?Można od tego umrzeć.A zresztą,czy o takiej miłości da się opowiedzieć?

Ta miłość była prawdziwą pasją były upadki zaczynanie wszystkiego od nowa sytuacje bez wyjścia lanie gorzkich łez mroczne delektowanie się.

fiigaaa dodano: 20 stycznia 2012

Ta miłość była prawdziwą pasją,były upadki,zaczynanie wszystkiego od nowa,sytuacje bez wyjścia,lanie gorzkich łez,mroczne delektowanie się.

Czy nigdy nie poczułeś że jeśli dasz komuś odejść to ty będziesz zgubiony ty nie będzie wiedział dokąd pójść ty nie znajdziesz nikogo kto zająłby to miejsce ?

fiigaaa dodano: 20 stycznia 2012

Czy nigdy nie poczułeś,że jeśli dasz komuś odejść,to ty będziesz zgubiony,ty nie będzie wiedział dokąd pójść,ty nie znajdziesz nikogo kto zająłby to miejsce ?

A jednak coś kładło się cieniem na tym związku.Coś czego żadne z nich nie chciało zobaczyć w drugim. Przestroga losu: Oto na scenę wkracza twoja śmierć.

fiigaaa dodano: 20 stycznia 2012

A jednak coś kładło się cieniem na tym związku.Coś,czego żadne z nich nie chciało zobaczyć w drugim. Przestroga losu: Oto na scenę wkracza twoja śmierć.

On mieszczanin wychowany na książkach: ona wzrastająca pośród obrazów dziewczyna z proletariackiej  rodziny.Mimo to rozpoznali się od razu.Jedno patrzyło na drugie jak na dawno utraconego przyjaciela którego uśmiech był jak wyzwanie.

fiigaaa dodano: 20 stycznia 2012

On,mieszczanin wychowany na książkach: ona,wzrastająca pośród obrazów dziewczyna z proletariackiej rodziny.Mimo to rozpoznali się od razu.Jedno patrzyło na drugie jak na dawno utraconego przyjaciela,którego uśmiech był jak wyzwanie.

stał się moim dzieckiem moim bólem bratem ... moim szaleństwem.

fiigaaa dodano: 20 stycznia 2012

stał się moim dzieckiem,moim bólem,bratem ... moim szaleństwem.

. nie jestem skomplikowana   jestem po prostu wyzwaniem . dzyndzel ♥

dzyndzelek dodano: 20 stycznia 2012

. nie jestem skomplikowana , jestem po prostu wyzwaniem . dzyndzel ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć