głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika posypkreske

spotkała  zupełnie przypadkowo  niezwykłego człowieka. chciałaby  aby był zawsze. na wieczność. czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna  jak przy nikim na świecie.

milenaaaaa dodano: 17 listopada 2010

spotkała, zupełnie przypadkowo, niezwykłego człowieka. chciałaby, aby był zawsze. na wieczność. czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna, jak przy nikim na świecie.

A dzisiaj chciałam Ci podziękować  za te wszystkie chwile. Wywarły na mnie takie emocje jak nigdy nic. Również za te rozmowy do późnej nocy  za to  że pierwszy raz czułam się sobą niezależnie od wad. Nigdy nie wiedziałam gdzie mam szukać szczęscia i co ono tak właściwie oznacza. Wtedy miałam moje szczęscie na wyciągnięcie ręki  moglam je dotknąć  przytulić. Ty byłeś moim szczęsciem. Dziś to juz jest nieważne  wiem o tym. Dlatego chce Ci życzyć bys i Ty również zaznał takiego szczęscia  odnalazł drogę która okaże się właściwa i którą podążysz i będziesz szczęśliwy. Tak tego Ci życze!.

milenaaaaa dodano: 16 listopada 2010

A dzisiaj chciałam Ci podziękować, za te wszystkie chwile. Wywarły na mnie takie emocje jak nigdy nic. Również za te rozmowy do późnej nocy, za to, że pierwszy raz czułam się sobą niezależnie od wad. Nigdy nie wiedziałam gdzie mam szukać szczęscia i co ono tak właściwie oznacza. Wtedy miałam moje szczęscie na wyciągnięcie ręki, moglam je dotknąć, przytulić. Ty byłeś moim szczęsciem. Dziś to juz jest nieważne, wiem o tym. Dlatego chce Ci życzyć bys i Ty również zaznał takiego szczęscia, odnalazł drogę która okaże się właściwa i którą podążysz i będziesz szczęśliwy. Tak tego Ci życze!.

tylko cud mógłby to wszystko odmienić a realiści nie wierzą w cuda.

trzymajdystans dodano: 15 listopada 2010

tylko cud mógłby to wszystko odmienić,a realiści nie wierzą w cuda.

nigdy nie jest tak dobrze  żeby nie mogło być lepiej.

trzymajdystans dodano: 15 listopada 2010

nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

Pokonywaliśmy razem góry  a potknęliśmy się o kamień.

trzymajdystans dodano: 15 listopada 2010

Pokonywaliśmy razem góry, a potknęliśmy się o kamień.

Tęsknię?To za mało by wyrazić  jak mi Was cholernie brakuje!

trzymajdystans dodano: 15 listopada 2010

Tęsknię?To za mało by wyrazić, jak mi Was cholernie brakuje!

a człowiek to tylko człowiek i uświadom sobie  że też robisz błędy wszyscy jesteśmy ludźmi i robimy błędy   .

trzymajdystans dodano: 15 listopada 2010

a człowiek to tylko człowiek i uświadom sobie ,że też robisz błędy,wszyscy jesteśmy ludźmi i robimy błędy ;].

Napij się  napierdol i odpłyń ziomuś ze mną

nielegalne_rytmy dodano: 15 listopada 2010

Napij się, napierdol i odpłyń ziomuś ze mną

I zgrzeszę raz jeszcze  gdy obiecasz mi tamte emocje.

milenaaaaa dodano: 15 listopada 2010

I zgrzeszę raz jeszcze, gdy obiecasz mi tamte emocje.

jedna z najlepszych pomyłek mojego życia. mimo wszystko.

milenaaaaa dodano: 15 listopada 2010

jedna z najlepszych pomyłek mojego życia. mimo wszystko.

 Boże widzisz  a nie grzmisz...  Widzę  ale plastik prądu nie przewodzi...

milenaaaaa dodano: 15 listopada 2010

-Boże widzisz, a nie grzmisz... -Widzę, ale plastik prądu nie przewodzi...

jedyne czego żałuję to tych  jesiennych wieczorów  kiedy nie ma Ciebie przy mnie  a ciepły koc i gorący kubek kakao  musi mi zastępować Ciebie  Twoje 36 6C i te pocałunki  które pozwalały mi się poczuć  jak w środku upalnego lata.

milenaaaaa dodano: 15 listopada 2010

jedyne czego żałuję to tych, jesiennych wieczorów, kiedy nie ma Ciebie przy mnie, a ciepły koc i gorący kubek kakao, musi mi zastępować Ciebie, Twoje 36,6C i te pocałunki, które pozwalały mi się poczuć, jak w środku upalnego lata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć