głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika poprostukobieta89

nasypię do pudełka po tabletkach na chorą miłość tik taki i będę połykała je z przyjemnością.

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

nasypię do pudełka po tabletkach na chorą miłość tik-taki i będę połykała je z przyjemnością.

Kobieta mnie bije!   To jej nie wkurwiaj !    DD

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

Kobieta mnie bije! -To jej nie wkurwiaj ! ; DD

uwielbiam Go  bezmyślnie i naiwnie .uwielbiam Go  zachłannie i bezwstydnie .za ten uśmiech zdziwionego światem chłopca za dwie iskry roztańczone w jego oczach .uwielbiam Go  za mocno  za odważnie ...uwielbiam niebezpiecznie  nieuważnie..   3

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

uwielbiam Go, bezmyślnie i naiwnie .uwielbiam Go, zachłannie i bezwstydnie .za ten uśmiech zdziwionego światem chłopca za dwie iskry roztańczone w jego oczach .uwielbiam Go, za mocno, za odważnie ...uwielbiam niebezpiecznie, nieuważnie.. < 3

 spacer?  nooo... może później cię wyprowadzę.

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

-spacer? -nooo... może później cię wyprowadzę.

Siedziała pod barierką na dachu szkoły. Niewidzialnie wyrysowała palcem w powietrzu pierwszą literę Jego imienia i spojrzała na błękitne  niemal wzywające do siebie niebo. Wiedziała  że to jedyna rzecz jaka ich łączy  kiedy są tak daleko od siebie. Wiedziała  że uniesie rękę  chcąc chwycić błękitu i wiedziała  że jeśli on zrobi to samo  poczują się jakby chwytali się za ręce. W końcu.. Niebo jest tylko jedno.

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

Siedziała pod barierką na dachu szkoły. Niewidzialnie wyrysowała palcem w powietrzu pierwszą literę Jego imienia i spojrzała na błękitne, niemal wzywające do siebie niebo. Wiedziała, że to jedyna rzecz jaka ich łączy, kiedy są tak daleko od siebie. Wiedziała, że uniesie rękę, chcąc chwycić błękitu i wiedziała, że jeśli on zrobi to samo, poczują się jakby chwytali się za ręce. W końcu.. Niebo jest tylko jedno.

gdzieś na końcu zeszytu było napisane 'przecież kiedyś musi być dobrze' .

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

gdzieś na końcu zeszytu było napisane 'przecież kiedyś musi być dobrze' .

zapomnę. może nie dziś  nie jutro. ale pewnego dnia  i już na zawsze.

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

zapomnę. może nie dziś, nie jutro. ale pewnego dnia, i już na zawsze.

Ona posiada już wprawę w pożegnaniach i zakończeniach. Z rozczarowaniem  zawodem i gonitwą uczuć.

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

Ona posiada już wprawę w pożegnaniach i zakończeniach. Z rozczarowaniem, zawodem i gonitwą uczuć.

A co byś zrobił  gdybym zadzwoniła w samym środku nocy i powiedziała  że cholernie tęsknię  że nie daję rady?'

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

A co byś zrobił, gdybym zadzwoniła w samym środku nocy i powiedziała, że cholernie tęsknię, że nie daję rady?'

Mówią o niej szalona wariatka. Ona tylko gra . Nie chcę pokazać jak bardzo się pogubiła...

niunciaa93 dodano: 4 maja 2011

Mówią o niej szalona wariatka. Ona tylko gra . Nie chcę pokazać jak bardzo się pogubiła...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć