głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika polizmijaja

Jeżeli ten joint nie zamknie nam powiek  wypalmy ich kilka nie dbam o zdrowie.

dzrzefko dodano: 7 maja 2014

Jeżeli ten joint nie zamknie nam powiek, wypalmy ich kilka nie dbam o zdrowie.

Nie musimy słuchać innych   nie musimy udowadniać sobie kto był winny.

dzrzefko dodano: 6 maja 2014

Nie musimy słuchać innych , nie musimy udowadniać sobie kto był winny.

Bo wszystko co mamy dziś na pewno to siebie nic więcej.

dzrzefko dodano: 6 maja 2014

Bo wszystko co mamy dziś na pewno to siebie nic więcej.

Inni mają pewnie lepiej  więc się zgłaszam dziś do ciebie  daj mi proszę troche siebie  przecież razem będzie cieplej.

dzrzefko dodano: 6 maja 2014

Inni mają pewnie lepiej, więc się zgłaszam dziś do ciebie, daj mi proszę troche siebie, przecież razem będzie cieplej.

Obecnie czuję pustkę  tęsknotę  mieszankę miłości i nienawiści..

jachcenajamaice dodano: 6 maja 2014

Obecnie czuję pustkę, tęsknotę, mieszankę miłości i nienawiści..

Nie jestem z tych  których zrozumiesz za pierwszym razem.

jachcenajamaice dodano: 6 maja 2014

Nie jestem z tych, których zrozumiesz za pierwszym razem.

“Noc to taka pora  w której każda zraniona dusza wspomina  płacze  chce lepsze jutro. Noc jest dla tych  których zniszczyło życie.

jachcenajamaice dodano: 6 maja 2014

“Noc to taka pora, w której każda zraniona dusza wspomina, płacze, chce lepsze jutro. Noc jest dla tych, których zniszczyło życie."

Czasem wystarczy  że ktoś tylko będzie. Czasem ta świadomość bycia ważnym jest wystarczająca.

jachcenajamaice dodano: 6 maja 2014

Czasem wystarczy, że ktoś tylko będzie. Czasem ta świadomość bycia ważnym jest wystarczająca.

Zdałam sobie sprawę  że ze mną coraz gorzej.

jachcenajamaice dodano: 6 maja 2014

Zdałam sobie sprawę, że ze mną coraz gorzej.

jesteśmy sami nawet gdy kochamy i kochają nas   i tak prędzej czy później zaczyna przerażać ich ten chaos w nas .

dzrzefko dodano: 5 maja 2014

jesteśmy sami nawet gdy kochamy i kochają nas i tak prędzej czy później zaczyna przerażać ich ten chaos w nas .

bo tu nie ma  dla nas nic oprócz powolnego wyniszczenia  naszych organizmów naszych snów  znaczenia   naszych żyć jak iskry.

dzrzefko dodano: 5 maja 2014

bo tu nie ma, dla nas nic oprócz powolnego wyniszczenia naszych organizmów,naszych snów, znaczenia naszych żyć jak iskry.

Tak właśnie robią młodzi ludzie. Ciągle na coś czekają. Wydaje im się  że życie jeszcze się nie zaczęło. Że zacznie się za tydzień  za miesiąc  ale jeszcze nie teraz. A potem nagle człowiek robi się za stary i wtedy zadaje się sobie pytanie  czym było całe to czekanie. Ale wtedy jest już za późno.

jachcenajamaice dodano: 5 maja 2014

Tak właśnie robią młodzi ludzie. Ciągle na coś czekają. Wydaje im się, że życie jeszcze się nie zaczęło. Że zacznie się za tydzień, za miesiąc, ale jeszcze nie teraz. A potem nagle człowiek robi się za stary i wtedy zadaje się sobie pytanie, czym było całe to czekanie. Ale wtedy jest już za późno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć