głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pojebana_na_maxa

Posłuchaj  chodź ze mną  chociaż zupełnie nie wiem dokąd.

kolorowy_sen dodano: 27 marca 2013

Posłuchaj, chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd.

Zaczyna się robić wiosennie  wszędzie.

kolorowy_sen dodano: 27 marca 2013

Zaczyna się robić wiosennie, wszędzie.

Małymi kroczkami zbliża się wiosna  a wraz z nią przychodzą do nas uczucia. Może tak jak ja  masz ochotę zacząć od nowa. Otworzyć się na nowo i ostrożnie od podstaw zbudować coś z czego będziesz dumny. Policzki ogrzewa poranne Słońce  a w słuchawkach leci kolejny kawałek Małpy i znów coś się zmienia. Nawet promienie Słońca przebijające chmury sprawiają  że się uśmiechasz. Kiedy wszystko zaczyna się budzić  w Tobie też coś nabiera życia. Coś  co tkwiło tak głęboko. Coś  co wcześniej było tak nieistotne. Coś  o czym być może nawet Ty sam nie miałeś pojęcia.

kolorowy_sen dodano: 27 marca 2013

Małymi kroczkami zbliża się wiosna, a wraz z nią przychodzą do nas uczucia. Może tak jak ja, masz ochotę zacząć od nowa. Otworzyć się na nowo i ostrożnie od podstaw zbudować coś z czego będziesz dumny. Policzki ogrzewa poranne Słońce, a w słuchawkach leci kolejny kawałek Małpy i znów coś się zmienia. Nawet promienie Słońca przebijające chmury sprawiają, że się uśmiechasz. Kiedy wszystko zaczyna się budzić, w Tobie też coś nabiera życia. Coś, co tkwiło tak głęboko. Coś, co wcześniej było tak nieistotne. Coś, o czym być może nawet Ty sam nie miałeś pojęcia.

Potrzebuję wiosny w moim życiu...

kolorowy_sen dodano: 27 marca 2013

Potrzebuję wiosny w moim życiu...

mój świat ma trzy mianowniki.  przedtem. teraz. jeśli.

kolorowy_sen dodano: 27 marca 2013

mój świat ma trzy mianowniki. przedtem. teraz. jeśli.

http:  0.asset.soup.io asset 4113 9744 5045.jpeg

kolorowy_sen dodano: 27 marca 2013

Po 4:00 nad ranem nie dzieje się nic ciekawego  o ile nie mówimy o sprawach łóżkowych J . Jak nakazuje ludowa mądrość  jeżeli nie wiesz co robić  to idź spać. :D

kolorowy_sen dodano: 27 marca 2013

Po 4:00 nad ranem nie dzieje się nic ciekawego (o ile nie mówimy o sprawach łóżkowych J). Jak nakazuje ludowa mądrość, jeżeli nie wiesz co robić, to idź spać. :D

straciłam jakąś część siebie. czuję się tak jakbym umierała każdego dnia po kawałku.

noniegadaj dodano: 27 marca 2013

straciłam jakąś część siebie. czuję się tak jakbym umierała każdego dnia po kawałku.

i chociaż raz chciałabym przeżyć to  co mi się śni.

noniegadaj dodano: 27 marca 2013

i chociaż raz chciałabym przeżyć to, co mi się śni.

Utnę Ci rękę i pomacham Ci nią na pożegnanie  śmiejąc Ci się w twarz. wtedy zobaczysz jak boli  gdy tracisz część siebie i widzisz  jak szczęście wyśmiewa się z Ciebie .

noniegadaj dodano: 27 marca 2013

Utnę Ci rękę i pomacham Ci nią na pożegnanie, śmiejąc Ci się w twarz. wtedy zobaczysz jak boli, gdy tracisz część siebie i widzisz, jak szczęście wyśmiewa się z Ciebie .

Jesteśmy młodzi.  Nie zastanawiamy się.  Robimy głupoty.  Ranimy.   Nie zapominamy.

noniegadaj dodano: 27 marca 2013

Jesteśmy młodzi. Nie zastanawiamy się. Robimy głupoty. Ranimy. Nie zapominamy.

 Uśmiech i hu­mor to znak zwy­cięskiego góro­wania nad losem.

kolorowy_sen dodano: 27 marca 2013

"Uśmiech i hu­mor to znak zwy­cięskiego góro­wania nad losem."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć