głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pocalujmniewdupee

Tak naprawdę trudno było opisać naszą sytuacje. Nie byliśmy parą  ale lubiliśmy spędzać ze sobą czas. Te czułe objęcia  spojrzenia pełne pożądania  słodkie słówka.

jachcenajamaice dodano: 26 luty 2013

Tak naprawdę trudno było opisać naszą sytuacje. Nie byliśmy parą, ale lubiliśmy spędzać ze sobą czas. Te czułe objęcia, spojrzenia pełne pożądania, słodkie słówka.

Tęsknię. Wiesz  jak to jest? Wijesz się i szukasz wyjścia  na siłę poszukujesz zastępcę człowieka  którego tak cholernie Ci brakuje. Chcesz zszyć łzami swoje serce  które rozrywa się samoistnie wewnątrz. Krzyczysz szeptem i nie wiesz  dlaczego tak się dzieje. Przecież miałaś wszystko pod kontrolą. A jednak uzależniłeś się. Domagam się uwagi  jakiegokolwiek znaku życia  oddechu  tego  że jeszcze o mnie nie zapomniałeś.

jachcenajamaice dodano: 26 luty 2013

Tęsknię. Wiesz, jak to jest? Wijesz się i szukasz wyjścia, na siłę poszukujesz zastępcę człowieka, którego tak cholernie Ci brakuje. Chcesz zszyć łzami swoje serce, które rozrywa się samoistnie wewnątrz. Krzyczysz szeptem i nie wiesz, dlaczego tak się dzieje. Przecież miałaś wszystko pod kontrolą. A jednak uzależniłeś się. Domagam się uwagi, jakiegokolwiek znaku życia, oddechu, tego, że jeszcze o mnie nie zapomniałeś.

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

jachcenajamaice dodano: 26 luty 2013

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Noc najlepsza pora na wszystkie przemyślenia. Na zastanawianie się nad sensem życia i dalszymi planami na życie. A  co najgorsze na wspomnienia.

jachcenajamaice dodano: 26 luty 2013

Noc najlepsza pora na wszystkie przemyślenia. Na zastanawianie się nad sensem życia i dalszymi planami na życie. A, co najgorsze na wspomnienia.

Najbardziej boli odejście osób które zapewniały  że będą z nami w tych najgorszych momentach.

jachcenajamaice dodano: 26 luty 2013

Najbardziej boli odejście osób które zapewniały, że będą z nami w tych najgorszych momentach.

potrzebuję napisać do Ciebie list   by nie trzymać tego dla siebie...

niezakochujsie dodano: 26 luty 2013

potrzebuję napisać do Ciebie list , by nie trzymać tego dla siebie...

'Znowu Bóg niczego nie zauważył.'     ?

niezakochujsie dodano: 26 luty 2013

'Znowu Bóg niczego nie zauważył.' / ?

Kilka widocznych w mojej komórce literek od Niego  było ważniejsze niż potok słów od innego mężczyzny.  Jak trzeba umieć znac wartość słów   by usłyszeć je nawet w milczeniu. Tego mnie nauczył.

niezakochujsie dodano: 26 luty 2013

Kilka widocznych w mojej komórce literek od Niego było ważniejsze niż potok słów od innego mężczyzny. Jak trzeba umieć znac wartość słów, by usłyszeć je nawet w milczeniu. Tego mnie nauczył.

Jestem warta czekania.

niezakochujsie dodano: 26 luty 2013

Jestem warta czekania.

Tęsknię. Nie wiem  za czym dokładnie. Rozpoznaję w sobie tęsknotę. Po prostu.   ?

niezakochujsie dodano: 26 luty 2013

Tęsknię. Nie wiem, za czym dokładnie. Rozpoznaję w sobie tęsknotę. Po prostu. / ?

kiedyś się do Ciebie uśmiechnę   przytulę i powiem   warto było Cię poznać      ?

niezakochujsie dodano: 26 luty 2013

kiedyś się do Ciebie uśmiechnę , przytulę i powiem " warto było Cię poznać " / ?

Jak to możliwe  że nagle usłyszałam jego głos  skoro nie rozmawiamy od miesięcy?

niezakochujsie dodano: 23 luty 2013

Jak to możliwe, że nagle usłyszałam jego głos, skoro nie rozmawiamy od miesięcy?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć