głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pm_sc

codziennie nie mogę  p teksty zimnydran dodał komentarz: codziennie nie mogę ;p do wpisu 26 października 2011
Myślisz   że mnie znasz ? Tylko Ci się wydaje kotku . Uważasz mnie za osobę silną   bez uczuć   a nawet nie przeszło Ci przez głowę   że wieczory spędzam siedząc na parapecie  popijając kakao i zaciskając powieki by powstrzymać napływające do oczu łzy   więc nie pierdol .

slonbogiem dodano: 26 października 2011

Myślisz , że mnie znasz ? Tylko Ci się wydaje kotku . Uważasz mnie za osobę silną , bez uczuć , a nawet nie przeszło Ci przez głowę , że wieczory spędzam siedząc na parapecie, popijając kakao i zaciskając powieki by powstrzymać napływające do oczu łzy , więc nie pierdol .

życia ma sens kiedy umiesz być szczęśliwym.

zimnydran dodano: 26 października 2011

życia ma sens kiedy umiesz być szczęśliwym.

A kiedy napisałeś do mnie nie czułam nic   nawet tego bólu . Zgadza się   zapomniałam .

slonbogiem dodano: 26 października 2011

A kiedy napisałeś do mnie nie czułam nic , nawet tego bólu . Zgadza się , zapomniałam .

Drodzy rodzice możecie mi przez kilkanaście godzin powtarzać żebym rzuciła palenie   ale ja i tak tego nie zrobię   więc po chuj tyle gadać ?

slonbogiem dodano: 26 października 2011

Drodzy rodzice możecie mi przez kilkanaście godzin powtarzać żebym rzuciła palenie , ale ja i tak tego nie zrobię , więc po chuj tyle gadać ?

pojechała do taty  d bardzo usycham. teksty zimnydran dodał komentarz: pojechała do taty ;d bardzo usycham. do wpisu 26 października 2011
pocieszam sie tym  że życie nie sklada się tylko z sukcesów.

zimnydran dodano: 26 października 2011

pocieszam sie tym, że życie nie sklada się tylko z sukcesów.

oł je świetnie że tak postanowiłaś  d Pola w Hiszpanii  wraca w pt wieczorem.. teksty zimnydran dodał komentarz: oł je świetnie że tak postanowiłaś ;d Pola w Hiszpanii, wraca w pt wieczorem.. do wpisu 26 października 2011
nie wszystko ok  d tak poprostu mi sie nasunęło  d a u cb? teksty zimnydran dodał komentarz: nie wszystko ok ;d tak poprostu mi sie nasunęło ;d a u cb? do wpisu 26 października 2011
już myślałem  d teksty zimnydran dodał komentarz: już myślałem ;d do wpisu 26 października 2011
mój świat  moje mazaki  a że rysowanie mi nie wychodzi to jest jak jest.

zimnydran dodano: 26 października 2011

mój świat, moje mazaki, a że rysowanie mi nie wychodzi to jest jak jest.

? nie wiem o czymś ? teksty zimnydran dodał komentarz: ? nie wiem o czymś ? do wpisu 26 października 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć