głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika placus

dokladnie  zycie jest cholernie trudniejsze niz  w telewizji . zaden problem nie rozwiazuje sie tak szybko jak w trudnych sprawach   czy dlaczego ja. teksty madziia__ dodał komentarz: dokladnie, zycie jest cholernie trudniejsze niz, w telewizji . zaden problem nie rozwiazuje sie tak szybko jak w trudnych sprawach , czy dlaczego ja. do wpisu 19 maja 2012
dzwonisz i pytasz jak sie czuje .   jakie to kurwa slodkie   jak sie mam debilu czuc ? poraz kolejny   wodka byla wazniejsza niz ja .   nie martw sie o mnie . zyj jak zyjesz . ja wkoncu kiedys zaczne tez zyc jak chce     nie koniecznie zawsze bede pragnac zycia z toba.   nie dopuscilam go do glosu powiedzialam slodkie PA i rozlaczylam sie   i wyylaczylam telefon to najlepsze co moglam zrobic   by chociaz troche ulatwic sobie dzisiejsza noc.

madziia__ dodano: 19 maja 2012

dzwonisz i pytasz jak sie czuje . - jakie to kurwa slodkie , jak sie mam debilu czuc ? poraz kolejny , wodka byla wazniejsza niz ja . - nie martw sie o mnie . zyj jak zyjesz . ja wkoncu kiedys zaczne tez zyc jak chce , - nie koniecznie zawsze bede pragnac zycia z toba. - nie dopuscilam go do glosu powiedzialam slodkie PA i rozlaczylam sie , i wyylaczylam telefon to najlepsze co moglam zrobic , by chociaz troche ulatwic sobie dzisiejsza noc.

   chociaz chciala bym bys tutaj byl teraz ze mna m bys jak zawsze przykrywal mnie kocem gdy siedze na balkonie i pale papierosa  bys kazal mi zakladac okulary do czytania ksiazki   i slodko pytal czy nie chce cos zjesc  czy czegos nie potrzebuje   tak chciala bym ciebie wlasnie takiego jak kiedys .  nie tego z dzis ktory dzwoni   i przyjezdza gdy wypije za duzo   lub nie ma gdzie spac.  jezeli masz wrocic to na stale   nie chce chwilowego martwego ciebie

madziia__ dodano: 19 maja 2012

, chociaz chciala bym bys tutaj byl teraz ze mna m bys jak zawsze przykrywal mnie kocem gdy siedze na balkonie i pale papierosa, bys kazal mi zakladac okulary do czytania ksiazki , i slodko pytal czy nie chce cos zjesc, czy czegos nie potrzebuje - tak chciala bym ciebie wlasnie takiego jak kiedys . nie tego z dzis ktory dzwoni , i przyjezdza gdy wypije za duzo , lub nie ma gdzie spac. jezeli masz wrocic to na stale , nie chce chwilowego martwego ciebie ,

mozesz przepraszac tysiace razy przychodzic z kwiatami i mowic ze to nigdy sie nie powtorzy   ja moge ce przyjmowac.   i mozemy zyc dalej razem .   ale po co ? jaki ma sens takie zycie gdy wiemy  ze minie tydzien a ty znowu bedziesz tym facetem ktory zapomni ze ktos czeka na niego w domu   bo bedzie zagladal w kieliszek .

madziia__ dodano: 19 maja 2012

mozesz przepraszac tysiace razy przychodzic z kwiatami i mowic ze to nigdy sie nie powtorzy , ja moge ce przyjmowac. , i mozemy zyc dalej razem . - ale po co ? jaki ma sens takie zycie gdy wiemy, ze minie tydzien a ty znowu bedziesz tym facetem ktory zapomni ze ktos czeka na niego w domu , bo bedzie zagladal w kieliszek .

czuje jakbym znala to   .. mysle ze dobrze robisz  bo mozna kogos kochac bardzo  bardzo mocno   ale w pojedynke nie wygrasz szczescia w milosci   alkohol niszczy czlowieka   i co najgorsze nawet gdy straci najwiekszy skarb jaki mial  jedyna osobe ktora w niego wierzyla po mimo kazdego upadku bledu i zaglubienia w zyciu   nadal jedyne co potrafi zrobic  to powiedziec ðprzepraszam i siegnac po kolejny kieliszek wodki. teksty madziia__ dodał komentarz: czuje jakbym znala to , .. mysle ze dobrze robisz, bo mozna kogos kochac bardzo, bardzo mocno , ale w pojedynke nie wygrasz szczescia w milosci , alkohol niszczy czlowieka - i co najgorsze nawet gdy straci najwiekszy skarb jaki mial, jedyna osobe ktora w niego wierzyla po mimo kazdego upadku bledu i zaglubienia w zyciu - nadal jedyne co potrafi zrobic, to powiedziec ðprzepraszam i siegnac po kolejny kieliszek wodki. do wpisu 19 maja 2012
nagle opuszkami palcow   odnajdujemy sie w jeden z chwil   ktora miala juz nigdy nie nastac   w glowie mam tysiace mysli    dlaczego?   po co ? . ale wiem ze nie warto szukac odpowiedzi na te pytania . ta chwila zaraz minie   jak kiedys cale nasze zycie.

madziia__ dodano: 19 maja 2012

nagle opuszkami palcow , odnajdujemy sie w jeden z chwil , ktora miala juz nigdy nie nastac , w glowie mam tysiace mysli , -dlaczego?,- po co ? . ale wiem ze nie warto szukac odpowiedzi na te pytania . ta chwila zaraz minie - jak kiedys cale nasze zycie.

Kiedyś  nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie czasu z jakimś chłopakiem. Teraz  za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

zakochanawnim dodano: 19 maja 2012

Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie czasu z jakimś chłopakiem. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

Nie jesteś jedynym powodem mojego uśmiechu ale stanowczo ulubionym.

zakochanawnim dodano: 19 maja 2012

Nie jesteś jedynym powodem mojego uśmiechu ale stanowczo ulubionym.

Miałeś być nikim a okazałeś się wszystkim.

zakochanawnim dodano: 19 maja 2012

Miałeś być nikim a okazałeś się wszystkim.

Boję się tylko jednego  że nigdy nie będę już taka szczęśliwa jak teraz.

zakochanawnim dodano: 19 maja 2012

Boję się tylko jednego, że nigdy nie będę już taka szczęśliwa jak teraz.

Uwielbiam gdy patrzymy się w nasze oczy i nagle pojawia się ten uśmiech  który pokochałam od razu.

zakochanawnim dodano: 19 maja 2012

Uwielbiam gdy patrzymy się w nasze oczy i nagle pojawia się ten uśmiech, który pokochałam od razu.

I tak po prostu chcę byś był  byś tu kurwa był !

zakochanawnim dodano: 19 maja 2012

I tak po prostu chcę byś był, byś tu kurwa był !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć