głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika plaaybooy

“   Myślałam  że wreszcie się ciebie pozbyłam.    To niemożliwe. ”  — David Nicholls

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2013

“ - Myślałam, że wreszcie się ciebie pozbyłam. - To niemożliwe. ” — David Nicholls

Widzę  że te tabletki powiększające penisa działają. Jesteś dzisiaj większym chujem  niż byłeś wczoraj.

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2013

Widzę, że te tabletki powiększające penisa działają. Jesteś dzisiaj większym chujem, niż byłeś wczoraj.

Czasem nie warto się powstrzymywać. Zamknij oczy  zapomnij o moralności  o uczuciach  o tym czy kogoś zranisz. Przeżyj chwile  które kiedyś będziesz wspominać. Zrób to czego pragniesz  myśl o sobie. Myślenie o innych z reguły się nie opłaca.

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2013

Czasem nie warto się powstrzymywać. Zamknij oczy, zapomnij o moralności, o uczuciach, o tym czy kogoś zranisz. Przeżyj chwile, które kiedyś będziesz wspominać. Zrób to czego pragniesz, myśl o sobie. Myślenie o innych z reguły się nie opłaca.

Ty wiesz jakie są cztery zasady najważniejsze w życiu? Po pierwsze   nigdy nie odmawiaj zaproszeń  po drugie   patrz rozmówcy prosto w oczy  po trzecie   jeżeli cierpisz to znaczy  że było warto i po czwarte   nie nadużywaj gościnności.

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2013

Ty wiesz jakie są cztery zasady najważniejsze w życiu? Po pierwsze - nigdy nie odmawiaj zaproszeń, po drugie - patrz rozmówcy prosto w oczy, po trzecie - jeżeli cierpisz to znaczy, że było warto i po czwarte - nie nadużywaj gościnności.

Nigdy naprawdę nie zrozumie się człowieka  dopóki nie spojrzy się na sprawy z jego punktu widzenia  dopóki nie wejdzie się w Jego skórę i nie pochodzi się w Jego skórze po świecie.

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2013

Nigdy naprawdę nie zrozumie się człowieka, dopóki nie spojrzy się na sprawy z jego punktu widzenia, dopóki nie wejdzie się w Jego skórę i nie pochodzi się w Jego skórze po świecie.

Ja mam taką naturę  że zawsze będę rozdrapywał  rozpamiętywał  analizował  rozkładał wszystko na atomy. I to jest  uwierz mi  strasznie męczące. Zabiera mi dużo energii i chęci do życia.

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2013

Ja mam taką naturę, że zawsze będę rozdrapywał, rozpamiętywał, analizował, rozkładał wszystko na atomy. I to jest, uwierz mi, strasznie męczące. Zabiera mi dużo energii i chęci do życia.

brakuje mi niektórych ludzi. starych miejsc. dobrych imprez. szczerych rozmów. potrzebuję siły  ciepłych słów i bezpiecznych ramion. nienawidzę kłamstw  nieszczerych intencji i nieporozumień. chciałabym prawdziwej przyjaźni  szczęśliwej rodziny i wiecznej miłości.

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2013

brakuje mi niektórych ludzi. starych miejsc. dobrych imprez. szczerych rozmów. potrzebuję siły, ciepłych słów i bezpiecznych ramion. nienawidzę kłamstw, nieszczerych intencji i nieporozumień. chciałabym prawdziwej przyjaźni, szczęśliwej rodziny i wiecznej miłości.

Być szczęśliwym w związku?  W związku z czym?

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2013

Być szczęśliwym w związku? W związku z czym?

“ Znowu znalazłam się w punkcie  gdy nie wiem  dokąd zdążam. Wygląda na to  że co kilka lat burzę całe swoje życie i zaczynam je budować od nowa. Nieważne  co zrobię  i jak bardzo się staram  bo i tak nie osiągnę wyżyn błogostanu  prosperity i bezpieczeństwa  jak wielu innych ludzi. Nie mówię o zostaniu milionerką  życiu długo i szczęśliwie. Chodzi mi tylko o to  aby wreszcie móc się zatrzymać  przestać robić to  co robię  rozejrzeć się dookoła  odetchnąć z ulgą i pomyśleć  że wreszcie dotarłam tam  dokąd chciałam. ”

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2013

“ Znowu znalazłam się w punkcie, gdy nie wiem, dokąd zdążam. Wygląda na to, że co kilka lat burzę całe swoje życie i zaczynam je budować od nowa. Nieważne, co zrobię, i jak bardzo się staram, bo i tak nie osiągnę wyżyn błogostanu, prosperity i bezpieczeństwa, jak wielu innych ludzi. Nie mówię o zostaniu milionerką, życiu długo i szczęśliwie. Chodzi mi tylko o to, aby wreszcie móc się zatrzymać, przestać robić to, co robię, rozejrzeć się dookoła, odetchnąć z ulgą i pomyśleć, że wreszcie dotarłam tam, dokąd chciałam. ”

Czemu mnie ma boleć? Niech Ciebie boli.

disable dodano: 1 grudnia 2013

Czemu mnie ma boleć? Niech Ciebie boli.

Cierp głupia  cierp. Kolejny raz uwierzyłaś  kolejny raz zaufałaś. Kolejny raz wystawiłaś swoje serce na tacy i kolejny raz masz za swoje.

disable dodano: 1 grudnia 2013

Cierp głupia, cierp. Kolejny raz uwierzyłaś, kolejny raz zaufałaś. Kolejny raz wystawiłaś swoje serce na tacy i kolejny raz masz za swoje.

Nigdy nie będę tą cichą zakompleksioną dziewczynką. Nigdy nie uśmiechnę się słodko i nie zrobię z siebie idiotki  żeby podnieść ego faceta. Nie  nie będę tą  która zrobi dla Ciebie wszystko. Nie jestem delikatna  nieśmiała i nie będę rzucać w Twoim kierunku ukradkowych spojrzeń. Lubię imprezować  lubię być głośna i lubię być w centrum uwagi. Wiem jak to jest upić się do nieprzytomności  wiem jak to jest  kiedy kostki u dłoni bolą  bo znowu jakaś suka mi się naraziła. Znam brzydkie słowa i często ich używam. Od siedzenia z dziewczynami i gadania o tipsach  wolę iść na piwo z kumplami. Nigdy nie będę spełniać oczekiwań innych  jeśli nie pokrywają się one z moimi. Znam swoją wartość i nie pozwolę przekroczyć Ci granicy. Piję za tych  którzy mają odwagę mnie mieć i klnę na frajerów  którzy wybrali prostsze rozwiązanie z tępą dziecinką. Mimo to nie oznacza  że czuję mniej. Nie zapominaj. esperer

datewithdeath dodano: 30 listopada 2013

Nigdy nie będę tą cichą zakompleksioną dziewczynką. Nigdy nie uśmiechnę się słodko i nie zrobię z siebie idiotki, żeby podnieść ego faceta. Nie, nie będę tą, która zrobi dla Ciebie wszystko. Nie jestem delikatna, nieśmiała i nie będę rzucać w Twoim kierunku ukradkowych spojrzeń. Lubię imprezować, lubię być głośna i lubię być w centrum uwagi. Wiem jak to jest upić się do nieprzytomności, wiem jak to jest, kiedy kostki u dłoni bolą, bo znowu jakaś suka mi się naraziła. Znam brzydkie słowa i często ich używam. Od siedzenia z dziewczynami i gadania o tipsach, wolę iść na piwo z kumplami. Nigdy nie będę spełniać oczekiwań innych, jeśli nie pokrywają się one z moimi. Znam swoją wartość i nie pozwolę przekroczyć Ci granicy. Piję za tych, którzy mają odwagę mnie mieć i klnę na frajerów, którzy wybrali prostsze rozwiązanie z tępą dziecinką. Mimo to nie oznacza, że czuję mniej. Nie zapominaj./esperer
Autor cytatu: esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć