głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pjonamalenka

mam tyle argumentów żeby Ci dojebać   jednak powstrzymuje mnie dawna sympatia do Ciebie .   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 30 lipca 2012

mam tyle argumentów żeby Ci dojebać , jednak powstrzymuje mnie dawna sympatia do Ciebie . | dzyndzel

Nie chcę wierzyć w słońce tuż po burzy  bo nadzwyczajnie go nie potrzebuję  nie potrzebuję ciepła jego promieni  ani tego  że znów będzie na parę chwil  by o zachodzie niepostrzeżenie zniknąć. Nie potrzebuję nadziei na lepsze jutro  definicji szczęścia czy sprostowań uczuć  nie potrzebuję niczego  bo dziś  nie mam już nic.   Endoftime.

endoftime dodano: 29 lipca 2012

Nie chcę wierzyć w słońce tuż po burzy, bo nadzwyczajnie go nie potrzebuję, nie potrzebuję ciepła jego promieni, ani tego, że znów będzie na parę chwil, by o zachodzie niepostrzeżenie zniknąć. Nie potrzebuję nadziei na lepsze jutro, definicji szczęścia czy sprostowań uczuć, nie potrzebuję niczego, bo dziś, nie mam już nic. / Endoftime.

w końcu dojdę do takiego stadium   że będziesz mi potrzebny do życia jak dziwce majtki .   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 29 lipca 2012

w końcu dojdę do takiego stadium , że będziesz mi potrzebny do życia jak dziwce majtki . | dzyndzel

   Wątpię w Ciebie   czasem już myślę   że odejdziesz   że nie wytrzymasz mnie za to kim jestem .     diox

dzyndzelek dodano: 29 lipca 2012

,, Wątpię w Ciebie , czasem już myślę , że odejdziesz , że nie wytrzymasz mnie za to kim jestem . " / diox

http:  wd8.photoblog.pl np4 201108 94 101629027.jpg :

search dodano: 28 lipca 2012

dobra 18 nacha była!  DDDDDDDDD

search dodano: 28 lipca 2012

dobra 18 nacha była! ;DDDDDDDDD

Przy tych twoich bajeczkach chłopcze to nawet Andersen wymięka !

mamba.x3 dodano: 27 lipca 2012

Przy tych twoich bajeczkach chłopcze to nawet Andersen wymięka !

Teoretycznie nie chcę związków   miłości   zobowiązań   Ciebie   ale kiedy sobie pomyślę jak miło byłoby mi w Twoich ramionach   czy jak cudowne muszą być Twoje pocałunki   kłócę się sama ze sobą   bo z jednej strony są te ważniejsze priorytety  z drugiej niewyobrażalne pragnienie w stosunku do Twojej osoby .   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 27 lipca 2012

Teoretycznie nie chcę związków , miłości , zobowiązań , Ciebie , ale kiedy sobie pomyślę jak miło byłoby mi w Twoich ramionach , czy jak cudowne muszą być Twoje pocałunki - kłócę się sama ze sobą , bo z jednej strony są te ważniejsze priorytety, z drugiej niewyobrażalne pragnienie w stosunku do Twojej osoby . | dzyndzel

Gdy go poznałam wszystko przestało mieć znaczenie .   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 27 lipca 2012

Gdy go poznałam wszystko przestało mieć znaczenie . | dzyndzel

mam czasami wrażenie  że niektórym osobom głowa służy tylko jako element dekoracyjny.

mamba.x3 dodano: 27 lipca 2012

mam czasami wrażenie, że niektórym osobom głowa służy tylko jako element dekoracyjny.

niby nie ma ideałów  a jednak jestem.

mamba.x3 dodano: 27 lipca 2012

niby nie ma ideałów, a jednak jestem.

:  teksty dzyndzelek dodał komentarz: :* do wpisu 27 lipca 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć