głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pisanezyciem

ej piękny  chcesz w pysk ?

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

ej piękny, chcesz w pysk ?

Jeśli chłopak zapyta Cię czy będziesz z nim chodzić  a potem powie prima aprilis  napluj mu w twarz i powiedz śmigus dyngus.

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

Jeśli chłopak zapyta Cię czy będziesz z nim chodzić, a potem powie prima-aprilis, napluj mu w twarz i powiedz śmigus-dyngus.

 Wiesz..Chodzić to ja mogę z psem na spacer  po bułki do sklepu i z plecakiem do szkoły. Ja potrzebuje po prostu z kimś być.

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

-Wiesz..Chodzić to ja mogę z psem na spacer, po bułki do sklepu i z plecakiem do szkoły. Ja potrzebuje po prostu z kimś być.

W dzieciństwie marzyłam żeby pojechać do Disneylandu a teraz  żebyś się w końcu we mnie zakochał.

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

W dzieciństwie marzyłam żeby pojechać do Disneylandu a teraz, żebyś się w końcu we mnie zakochał.

Gdy jesteś smutny  włącz radio. Bardzo prawdopodobne  że trafisz na piosenkę  która skutecznie Cię dobije .

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

Gdy jesteś smutny, włącz radio. Bardzo prawdopodobne, że trafisz na piosenkę, która skutecznie Cię dobije .

A dziś? Dziś pokaże Ci  że też potrafię się bawić. Pójdę do Twoich kolegów po czym upije sie i będę się z Ciebie śmiała razem z nimi. .

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

A dziś? Dziś pokaże Ci, że też potrafię się bawić. Pójdę do Twoich kolegów po czym upije sie i będę się z Ciebie śmiała razem z nimi. .

siedzę w domu jak pojebana i ryczę oglądając nasze wspólne zdjęcia  przypominając sobie   jak mówiłaś   że już nigdy mnie nie okłamiesz .

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

siedzę w domu jak pojebana i ryczę oglądając nasze wspólne zdjęcia, przypominając sobie , jak mówiłaś , że już nigdy mnie nie okłamiesz .

zabójczo śliczna  fantastyczna !    E. Farna

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

zabójczo śliczna, fantastyczna ! || E. Farna

Twoje problemy ? tak  kiedyś były moimi. przejmowałam się nimi bardziej niż Ty. a teraz ? skoro nie potrafisz znaleźć dla mnie chwili czasu  przykro mi   rozwiązuj je sam.

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

Twoje problemy ? tak, kiedyś były moimi. przejmowałam się nimi bardziej niż Ty. a teraz ? skoro nie potrafisz znaleźć dla mnie chwili czasu, przykro mi - rozwiązuj je sam.

W poniedziałek   niezależna .We wtorek   szczęśliwa . W środę   marudna .   W czwartek   obojętna . W piątek   agresywna . W sobotę   odważna . A w niedziele nie może doczekać się poniedziałku

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

W poniedziałek - niezależna .We wtorek - szczęśliwa . W środę - marudna . - W czwartek - obojętna . W piątek - agresywna . W sobotę - odważna . A w niedziele nie może doczekać się poniedziałku ;]

Nie  nie założę szpilek. Naucz się pożądać mnie w trampkach. Inaczej nie mamy o czym rozmawiać. ♥ !

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

Nie, nie założę szpilek. Naucz się pożądać mnie w trampkach. Inaczej nie mamy o czym rozmawiać. ♥ !

Przyjdź wtedy gdy będę w podartej brudnej koszuli i pokochaj nieidealną..

sluchajkotq dodano: 7 stycznia 2012

Przyjdź wtedy gdy będę w podartej,brudnej koszuli i pokochaj nieidealną..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć