głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pinkeelephant

To nie jest tak  że mam Cię gdzieś. Ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem  udaję  że nie zwracam na Ciebie uwagi  próbuję Cię nie zauważać  ignoruję Twój wzrok  staram się o Tobie nie myśleć  nie wiążę z Tobą żadnych nadziei  Twoje 'cześć' zlewam jak nigdy dotąd  a w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć  bo Cię kocham!

noniegadaj dodano: 24 maja 2012

To nie jest tak, że mam Cię gdzieś. Ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem, udaję, że nie zwracam na Ciebie uwagi, próbuję Cię nie zauważać, ignoruję Twój wzrok, staram się o Tobie nie myśleć, nie wiążę z Tobą żadnych nadziei, Twoje 'cześć' zlewam jak nigdy dotąd, a w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć, bo Cię kocham!

Krzyknęła i wybiegła z jego domu.Poczuła jak jej serce pęka.Wszyscy mieli rację ze to zwykły debil! Nadal miała ciarki na ciele i była chociaż zadowolona że odpowiedziała sobie na odwieczne pytanie ' jak smakują jego usta?'.   Idiotka ! Myślisz   że znajdziesz romantyka?   usłyszała krzyk za sobą i zaczęła płakać.Czego ona się spodziewała  że ktoś kupi jej kwiaty i będzie całował czule w czoło.Nie te czasy.

noniegadaj dodano: 24 maja 2012

Krzyknęła i wybiegła z jego domu.Poczuła jak jej serce pęka.Wszyscy mieli rację ze to zwykły debil! Nadal miała ciarki na ciele i była chociaż zadowolona że odpowiedziała sobie na odwieczne pytanie ' jak smakują jego usta?'. - Idiotka ! Myślisz , że znajdziesz romantyka? - usłyszała krzyk za sobą i zaczęła płakać.Czego ona się spodziewała, że ktoś kupi jej kwiaty i będzie całował czule w czoło.Nie te czasy.

ej Mała   nie płacz. rób wszystko   pij  pal  klnij ile wlezie  wal pięścią o ścianę  gryź wargi z bólu   ale nie płacz. nie pozwól zaszklić się oczom  pokaż  że potrafisz być silna.

noniegadaj dodano: 24 maja 2012

ej,Mała - nie płacz. rób wszystko - pij, pal, klnij ile wlezie, wal pięścią o ścianę, gryź wargi z bólu - ale nie płacz. nie pozwól zaszklić się oczom, pokaż, że potrafisz być silna.

śmieszy mnie to  że uważasz się za milion razy lepszego niż jesteś. na szczęście milion razy zero i tak daje zero.

noniegadaj dodano: 24 maja 2012

śmieszy mnie to, że uważasz się za milion razy lepszego niż jesteś. na szczęście milion razy zero i tak daje zero.

mam żal do Boga   że takie ścierwo żyje   nie bez powodu chodzisz z tym pochlastanym ryjem .

noniegadaj dodano: 23 maja 2012

mam żal do Boga , że takie ścierwo żyje , nie bez powodu chodzisz z tym pochlastanym ryjem .

kobieta ma być kobietą i ma wyglądać jak kobieta   a nie jak wytapetowany pokemon . amen .

noniegadaj dodano: 23 maja 2012

kobieta ma być kobietą i ma wyglądać jak kobieta , a nie jak wytapetowany pokemon . amen .

kiedyś ktoś w końcu doceni Cię tylko za to   że jesteś .

noniegadaj dodano: 23 maja 2012

kiedyś ktoś w końcu doceni Cię tylko za to , że jesteś .

topieeeeeeeee sieeeee !   noniegadaj

noniegadaj dodano: 22 maja 2012

topieeeeeeeee sieeeee ! / noniegadaj

strasznie mi przykro  że nie możesz mi dorównać.

pooojebanaaa_na_maxa_xd dodano: 19 maja 2012

strasznie mi przykro, że nie możesz mi dorównać.

jebać plany  najlepsze są spontany.

pooojebanaaa_na_maxa_xd dodano: 19 maja 2012

jebać plany, najlepsze są spontany.

potrzebuje Twego wsparcia jak nigdy indziej  już nie liczę na farta i nie czekam  że to samo przyjdzie.

pooojebanaaa_na_maxa_xd dodano: 19 maja 2012

potrzebuje Twego wsparcia jak nigdy indziej, już nie liczę na farta i nie czekam, że to samo przyjdzie.

idę sama po rozgrzanym betonie dźwigając w sobie bagaż wspomnień  w głowie milion zwątpień.

pooojebanaaa_na_maxa_xd dodano: 19 maja 2012

idę sama po rozgrzanym betonie dźwigając w sobie bagaż wspomnień, w głowie milion zwątpień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć