głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pierdolsieskarbiex3

Słuchałam  gdy mówiłeś. Mówiłam  gdy potrzebowałeś pocieszenia. Uśmiechałam się  gdy Ty to robiłeś. Płakałam  gdy Tobie życie waliło się na grzbiet. W zamian otrzymałam 'Spierdalaj' Gdy to JA potrzebowałam pomocy.

schooki dodano: 3 lipca 2012

Słuchałam, gdy mówiłeś. Mówiłam, gdy potrzebowałeś pocieszenia. Uśmiechałam się, gdy Ty to robiłeś. Płakałam, gdy Tobie życie waliło się na grzbiet. W zamian otrzymałam 'Spierdalaj' Gdy to JA potrzebowałam pomocy.

Miłość nie ma określenia. Nie ma wieku. Nie ma podstaw.

schooki dodano: 3 lipca 2012

Miłość nie ma określenia. Nie ma wieku. Nie ma podstaw.

Wiedziałam tylko  że muszę żyć dalej  muszę być silna i muszę się uśmiechać  bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat.

schooki dodano: 3 lipca 2012

Wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej, muszę być silna i muszę się uśmiechać, bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat.

Chcę uciec. Wiem  to brzmi naiwnie.

schooki dodano: 3 lipca 2012

Chcę uciec. Wiem, to brzmi naiwnie.

Dla tej pary oczu była w stanie zrobić dużo  stanowczo za wiele.

schooki dodano: 3 lipca 2012

Dla tej pary oczu była w stanie zrobić dużo, stanowczo za wiele.

Chciałabym się czasem wylogować z tego świata i zapomnieć do niego hasła.

schooki dodano: 3 lipca 2012

Chciałabym się czasem wylogować z tego świata i zapomnieć do niego hasła.

  Mówił ci ktoś kiedyś  że jesteś ładny?    No  mówił...    Ale cię nieźle w chuja zrobił! :D

nicciniepowiem dodano: 2 lipca 2012

- Mówił ci ktoś kiedyś, że jesteś ładny? - No, mówił... - Ale cię nieźle w chuja zrobił! :D

Czasami mam ochotę iść w cholerę  ale nie wiem którędy.

nicciniepowiem dodano: 2 lipca 2012

Czasami mam ochotę iść w cholerę, ale nie wiem którędy.

Wszystko byłoby prostsze  gdyby każdy z nas umiał mówić wprost o swoich uczuciach  żalach  myślach.

nicciniepowiem dodano: 1 lipca 2012

Wszystko byłoby prostsze, gdyby każdy z nas umiał mówić wprost o swoich uczuciach, żalach, myślach.

rzadko o Tobie myślę. w sumie to tylko wtedy  kiedy oddycham.

schooki dodano: 1 lipca 2012

rzadko o Tobie myślę. w sumie to tylko wtedy, kiedy oddycham.

On nie ma części ciała  w której ona by się nie lubowała. Przede wszystkim uwielbia Jego dłonie  ich ciepło i bezpieczeństwo  które dają  ich czuły dotyk.. Gdy On wplątuje jej we włosy palce  siódme niebo spada na ziemię i otula jej serce szczęściem.

schooki dodano: 1 lipca 2012

On nie ma części ciała, w której ona by się nie lubowała. Przede wszystkim uwielbia Jego dłonie, ich ciepło i bezpieczeństwo, które dają, ich czuły dotyk.. Gdy On wplątuje jej we włosy palce, siódme niebo spada na ziemię i otula jej serce szczęściem.

Ej  Ty bijące po lewej stronie klatki piersiowej  rób tak dalej na Jego widok  a niebawem będziesz dusiło się pod gipsem  a ja będę cierpieć z powodu połamanych żeber.

schooki dodano: 1 lipca 2012

Ej, Ty bijące po lewej stronie klatki piersiowej, rób tak dalej na Jego widok, a niebawem będziesz dusiło się pod gipsem, a ja będę cierpieć z powodu połamanych żeber.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć