głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pierdolonadama

blizny nie bolą  życie to uroboros  tu początek jest końcem się oddam nastrojom

niebanglasz dodano: 23 lipca 2014

blizny nie bolą, życie to uroboros, tu początek jest końcem się oddam nastrojom

nie chcę patrzeć jak się męczysz gdy coś Cię gnębi Słoneczko zakończ ten wieczny za szczęściem pościg tutaj miłość jest życiem  śmiercią brak miłości :

niebanglasz dodano: 23 lipca 2014

nie chcę patrzeć jak się męczysz gdy coś Cię gnębi Słoneczko zakończ ten wieczny za szczęściem pościg tutaj miłość jest życiem, śmiercią brak miłości :)

nie ma co tłumaczyć  Ty przecież wiesz co jest i to wystarczy ja też wiem co znaczy każdy gest   jak jest pięknie to się chce biec  z radości skakać

niebanglasz dodano: 23 lipca 2014

nie ma co tłumaczyć, Ty przecież wiesz co jest i to wystarczy ja też wiem co znaczy każdy gest, jak jest pięknie to się chce biec, z radości skakać

w Twoich oczach widzę to zrozumienie inni mają tylko puste spojrzenie mogła bym mówić tysiące słów niepotrzebnych  budzić złe wspomnienia albo być rzewna  studzić żar

niebanglasz dodano: 23 lipca 2014

w Twoich oczach widzę to zrozumienie inni mają tylko puste spojrzenie mogła bym mówić tysiące słów niepotrzebnych, budzić złe wspomnienia albo być rzewna, studzić żar

siadamy w ciszy  gaszę światło  takie zrozumienie nie przychodzi innym łatwo  nie chce błądzić znów  bo to horror..

niebanglasz dodano: 23 lipca 2014

siadamy w ciszy, gaszę światło, takie zrozumienie nie przychodzi innym łatwo, nie chce błądzić znów, bo to horror..

kochasz  czy czujesz się tak jak ja?

niebanglasz dodano: 23 lipca 2014

kochasz, czy czujesz się tak jak ja?

sztosss teksty niebanglasz dodał komentarz: sztosss do wpisu 23 lipca 2014
płacz coś dodaje: płacz to ty plus łzy. natomiast to  co przeżywał było jakimś koszmarnym przeciwieństwem płaczu. to było ty minus coś.

llykcincinu dodano: 22 lipca 2014

płacz coś dodaje: płacz to ty plus łzy. natomiast to, co przeżywał było jakimś koszmarnym przeciwieństwem płaczu. to było ty minus coś.

widzę  że pan jak i ja  ma w mózgu obóz koncentracyjny

mistrzhehe dodano: 22 lipca 2014

widzę, że pan jak i ja, ma w mózgu obóz koncentracyjny

no a my  a my to się nie znamy już prawie

mistrzhehe dodano: 22 lipca 2014

no a my, a my to się nie znamy już prawie

lepiej mnie zabij  wyrzuć z pamięci  lepiej odejdź  pozwól mi odejść. lepiej zapomnij  pozwól zapomnieć

mistrzhehe dodano: 22 lipca 2014

lepiej mnie zabij, wyrzuć z pamięci, lepiej odejdź, pozwól mi odejść. lepiej zapomnij, pozwól zapomnieć

ściąłeś mi wczoraj głowe tępym  niepotrzebnym słowem

mistrzhehe dodano: 22 lipca 2014

ściąłeś mi wczoraj głowe tępym, niepotrzebnym słowem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć