głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pierdolic_to

:  teksty niesmialaa dodał komentarz: :* do wpisu 14 lipca 2013
 ...to nie tak  że był sam  bo to był brat   był jak rodzina  ..  jest mi zioma brak...

kissmyshoes dodano: 14 lipca 2013

"...to nie tak, że był sam, bo to był brat - był jak rodzina (..) jest mi zioma brak..."

sad but true. teksty legalove dodał komentarz: sad but true. do wpisu 12 lipca 2013
12.07.2013. Zaczynam nowy rozdział! Wreszcie! ♥   Zno­wu jes­tem szczęśli­wa  cho­ler­nie szczęśli­wa. Już nie sie­dzisz w mej głowie  opuściłeś mo­je myśli  zos­ta­wiłeś mnie w spokoju. Mam kogoś  kto jest od Ciebie lepszy   pod każdym względem.     :

legalove dodano: 12 lipca 2013

12.07.2013. Zaczynam nowy rozdział! Wreszcie! ♥ | Zno­wu jes­tem szczęśli­wa, cho­ler­nie szczęśli­wa. Już nie sie­dzisz w mej głowie, opuściłeś mo­je myśli, zos­ta­wiłeś mnie w spokoju. Mam kogoś, kto jest od Ciebie lepszy - pod każdym względem. ; ) :*

W oczach mam łzy. Łzy szczęścia. Mi­mo te­go  że jes­tem młoda to kocham Cię tak  jak.. jak te­go się nie da opi­sać słowa­mi. Nikt nig­dy nie zro­bił dla mnie ty­le co Ty. Nikt nig­dy nie był dla mnie tak czuły  tros­kli­wy i opiekuńczy. Nikt nig­dy nie dał mi ty­le bez­pie­czeństwa i miłości. Dziękuję  że jes­teś i proszę bądź już na wieki. A obiecu­je Ci  że już za kil­ka lat któreś z nas obudzi się w no­cy to nie będzie chwy­tać za te­lefon  ale spoj­rzy obok i uśmie­chnie się.

legalove dodano: 12 lipca 2013

W oczach mam łzy. Łzy szczęścia. Mi­mo te­go, że jes­tem młoda to kocham Cię tak, jak.. jak te­go się nie da opi­sać słowa­mi. Nikt nig­dy nie zro­bił dla mnie ty­le co Ty. Nikt nig­dy nie był dla mnie tak czuły, tros­kli­wy i opiekuńczy. Nikt nig­dy nie dał mi ty­le bez­pie­czeństwa i miłości. Dziękuję, że jes­teś i proszę bądź już na wieki. A obiecu­je Ci, że już za kil­ka lat któreś z nas obudzi się w no­cy to nie będzie chwy­tać za te­lefon, ale spoj­rzy obok i uśmie­chnie się. ; ))

dziękuję  że jesteś. dziękuję  że potrafisz mnie w każdej chwili zrozumieć  wesprzeć. za to  że pot­ra­fisz po­kazać mi kim nap­rawdę jestem. za to  że przywróciłeś mi zaufanie do ludzi do wszystkiego.. od jakiegoś czasu przestałam ufać nawet łzom. w nieodpowiednich momentach wypływały z oczu  temu wszystkiemu była winna tylko jedna osoba   dzięki Tobie o niej nareszcie zapomniałam. pa­miętam o tym  że chcesz dla mnie rzu­cić wszys­tko i być blisko. dziękuję. po prostu.

legalove dodano: 12 lipca 2013

dziękuję, że jesteś. dziękuję, że potrafisz mnie w każdej chwili zrozumieć, wesprzeć. za to, że pot­ra­fisz po­kazać mi kim nap­rawdę jestem. za to, że przywróciłeś mi zaufanie do ludzi do wszystkiego.. od jakiegoś czasu przestałam ufać nawet łzom. w nieodpowiednich momentach wypływały z oczu, temu wszystkiemu była winna tylko jedna osoba - dzięki Tobie o niej nareszcie zapomniałam. pa­miętam o tym, że chcesz dla mnie rzu­cić wszys­tko i być blisko. dziękuję. po prostu.

zajebisty  miły  towarzyski  zabawny  odważny  inteligentny  opiekuńczy  honorowy  kochany  życzliwy  uczynny  przyjacielski  uczciwy  zwariowany  szczery  troskliwy  sympatyczny  dzielny  wielkoduszny  mądry  bystry  błyskotliwy. najlepszy. no właśnie   taki jesteś ♥

legalove dodano: 12 lipca 2013

zajebisty, miły, towarzyski, zabawny, odważny, inteligentny, opiekuńczy, honorowy, kochany, życzliwy, uczynny, przyjacielski, uczciwy, zwariowany, szczery, troskliwy, sympatyczny, dzielny, wielkoduszny, mądry, bystry, błyskotliwy. najlepszy. no właśnie - taki jesteś ♥

:                 .

legalove dodano: 12 lipca 2013

:**************** .

:  teksty legalove dodał komentarz: :) do wpisu 12 lipca 2013
Ta chwila przemija  za krótko może trwać  odpowiedź   czy warto o nią grać? Uciec stąd  zamknąć oczy ujrzeć to  widzieć to  poczuć to .. ♥

legalove dodano: 12 lipca 2013

Ta chwila przemija, za krótko może trwać, odpowiedź - czy warto o nią grać? Uciec stąd, zamknąć oczy ujrzeć to, widzieć to, poczuć to .. ♥

http:  ask.fm kissmyshoesyo

kissmyshoes dodano: 9 lipca 2013

 ale wiem  że Bóg śmiał się z moich planów  gdy wybrałem Bronx zamiast Manhattanu

kissmyshoes dodano: 9 lipca 2013

"ale wiem, że Bóg śmiał się z moich planów, gdy wybrałem Bronx zamiast Manhattanu"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć