 |
|
''każdy wspólny rok w głowie tak kurewsko utkwił
że nie wiecie nawet jak wrócić na dawny szlak
I gdy spotkacie się przypadkiem gdzieś na mieście
jest jakoś dziwnie, cholernie śmiesznie..
rzucone cześć ot tak, po dłuższej chwili
pustka pomiędzy ludźmi, którzy przecież razem żyli''
|
|
 |
|
cokolwiek by się nie działo, pamiętaj, że masz przyjaciół na których zawsze możesz liczyć. nawet jeśli nie zawsze się dogadujecie.
|
|
 |
|
walcz jeśli na prawdę kochasz! \kij_im_w_oko
|
|
 |
|
Spójrz na tego corocznego sylwestra. Nie od strony ilości alkoholu, która zwiększa się roku na rok, bo to nic nie znaczący banał. Zwróć uwagę na synchronizację, kiedy w tej samej sekundzie w niebo wystrzela setka fajerwerków. Ta cała masa ludzi potrafi się zgrać, zrozumieć, zrobić nagle to samo, tak perfekcyjnie. My nie potrafimy. My we dwójkę - robimy wszystko na opak, nasze serca biją w zupełnie zróżnicowanych rytmach.
|
|
  |
|
a najbardziej chujowe jest to.. czego mieć nie możesz ^ ^ ale jak cudowne musiało być kiedy chciałeś miec..
|
|
 |
|
Gdy mężczyzna zobaczy Cie bez makijażu, idealnie ułożonej fryzury i całej tej otoczki i nadal uważa, że jesteś piękna to znak, że to ten właściwy ♥ / ananas_w_puszce
|
|
 |
|
nikt , nikogo , nigdy , nigdzie , tak jak Ciebie Skarbie ♥
|
|
 |
|
Kiedy Ciebie spotykam, Serce zaczyna mi mocniej bić, Bo Kocham jedynie Ciebie, I tylko z Tobą chcę żyć.♥
|
|
 |
|
Jego ramiona? najważniejsze życiowe schronienie. ♥
|
|
 |
|
wiesz jak wygląda szczęście ? -wiem, On jest moim szczęściem. ♥
|
|
 |
|
jesteś moim nałogiem, pachniesz uzależnieniem i gorącym pocałunkiem. barwa twoich oczu przyprawia mnie o dreszcze a dłonie na moich policzkach rozpalają je do czerwoności ♥
|
|
 |
|
Nie obiecuję być bezbłędna, idealna, najlepsza, ale obiecuję być zawsze. ;*
|
|
|
|