 |
Całe życie? Stanowczo za krótka egzystencja na naszą miłość. Wieczność, to jej pragnę. / slonbogiem
|
|
 |
Potrzebuję mężczyzny, nie gówniarza grającego na xbox'ie. / slonbogiem
|
|
 |
"Może tak seks na zgodę?" to stwierdzenie sprawia, że nasze kłótnie wynoszą apogeum. / slonbogiem
|
|
 |
Witaj. To znowu ja. Lekomanka z dużym zasobem wspomnień, które z dnia na dzień rozpierdalają dogłębnie jej psychikę. / slonbogiem
|
|
 |
Adrenalina rozchodzi się po żyłach czekając na tą chwilę, kiedy to gałki oczne zostaną pokryte powieką zakończenia. / slonbogiem
|
|
 |
Bądź dla mnie powietrzem, czy wymagam zbyt wiele? /slonbogiem
|
|
 |
" Miłość to wolność czasem tego nie rozumiem,i zamiast poddać się emocjom udaję że nie czuję po co ryzykować wszystkim co nosimy pod skórą nie wszyscy doceniają gdy mówimy zbyt dużo choć dobrze znasz prawdę i szukasz potwierdzenia kiedy już ją dostajesz chciałbyś jej przeciwieństwa i wolałbyś nie pytać wiedząc o konsekwencjach nikt nie lubi pytać gdy chwila jest niepewna każdy chce czuć że nie potrzebuje zmiany a gdy w końcu jest szczęśliwy, boi się straty i tym karmi swoje czyny jak jebany masochista zamiast oddać się tej chwili kiedy czuje że wygrał boimy się ryzyka, zakrywając twarz maską dziś mamy swoją przystań tam aktorzy znikają to rzeczywistość prawdy daje nam wieczne światło bo wierze że prawdziwe gwiazdy nie umierają " - Vixen- Masochiści .
|
|
 |
Nic, to wszystko co czuję.
|
|
 |
Chodź,usiądź, choć na chwilę. Zapalmy,porozmawiajmy, tak jak za dawnych czasów...Cholernie mi tego brakuje. Tak kurewsko tęsknie.
|
|
|
|