głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pelassia

Cały czas się znamy  lecz to już nie to.

racjonalistyczna dodano: 29 stycznia 2012

Cały czas się znamy, lecz to już nie to.

wolę nic nie mieć  niż mieć coś na niby.

racjonalistyczna dodano: 29 stycznia 2012

wolę nic nie mieć, niż mieć coś na niby.

Mam w sercu takie miejsce  noszę tam wielki plan!

racjonalistyczna dodano: 29 stycznia 2012

Mam w sercu takie miejsce, noszę tam wielki plan!

tak bardzo chciałbym Ciebie tutaj blisko mieć i bez słów siedząc razem na podłodze rozmyć się. i oszukać tę ulotną chwilę  zostać tak na zawsze..

racjonalistyczna dodano: 29 stycznia 2012

tak bardzo chciałbym Ciebie tutaj blisko mieć i bez słów siedząc razem na podłodze rozmyć się. i oszukać tę ulotną chwilę, zostać tak na zawsze..

Kiedy egzystencja meczy   A świat problemy piętrzy   Nic nie ulepszysz.  Trzeba to pieprzyć!

racjonalistyczna dodano: 29 stycznia 2012

Kiedy egzystencja meczy, A świat problemy piętrzy, Nic nie ulepszysz. Trzeba to pieprzyć!

Facet jak strumyk. Ładny  bo ladny  nie każdy bystry.   bibliotekowy swiat

zozolandia dodano: 29 stycznia 2012

Facet jak strumyk. Ładny, bo ladny, nie każdy bystry. / bibliotekowy-swiat

Gdybym mogła dać Ci całą swą przeszłość i uciec z Twoją przyszłością  zrobiłabym to.

kilogrammilosci dodano: 28 stycznia 2012

Gdybym mogła dać Ci całą swą przeszłość i uciec z Twoją przyszłością, zrobiłabym to.

nie grubsona  moje  D teksty zozolandia dodał komentarz: nie grubsona, moje ;D do wpisu 28 stycznia 2012
Scoobychrupek: Ej czaicie to ? jakbyśmy my koło siebie mieszkali ? co byśmy odpierdalali ? Namalowanaksiężniczka: Fajnie by było :D Zozolandia: W gazetach by o nas pisano scoobychrupek: pierwsza strona w FAKCIE :   Trzej zamaskowani poeci napadli na dział słodyczy w sklepie spożywczym sieci 'BIEDRONKA'     tęskno mi za tymi rozmowami noo!

zozolandia dodano: 27 stycznia 2012

Scoobychrupek: Ej czaicie to ? jakbyśmy my koło siebie mieszkali ? co byśmy odpierdalali ? Namalowanaksiężniczka: Fajnie by było :D Zozolandia: W gazetach by o nas pisano scoobychrupek: pierwsza strona w FAKCIE : " Trzej zamaskowani poeci napadli na dział słodyczy w sklepie spożywczym sieci 'BIEDRONKA' " / tęskno mi za tymi rozmowami noo!

.Uwielbiam Cię uwielbiając bo uwielbianie Ciebie to ulubiona rzecz  którą uwielbiam

endorrfina dodano: 27 stycznia 2012

.Uwielbiam Cię uwielbiając bo uwielbianie Ciebie to ulubiona rzecz, którą uwielbiam,

.Jeżeli istnieje jakiekolwiek pocieszenie w tragedii  jaką jest utrata ukochanej osoby  może nim być jedynie zawsze potrzebna nadzieja  że być może tak było lepiej

endorrfina dodano: 27 stycznia 2012

.Jeżeli istnieje jakiekolwiek pocieszenie w tragedii, jaką jest utrata ukochanej osoby, może nim być jedynie zawsze potrzebna nadzieja, że być może tak było lepiej,

nie jest wysportowany  nie jest nawet  umięśniony  ale wiesz  jeszcze przy  nikim nie czułam się tak bezpiecznie   nigdy nie czułam  że mogę spokojnie  zamknąć oczy  a gdy je otworzę On  nadal tam będzie  będzie przy mnie   trzymając mnie w tym żelaznym  uścisku  który jest w stanie pomieścić  tylko mój świat  z każdą wadą  każdą  słabością

kilogrammilosci dodano: 27 stycznia 2012

nie jest wysportowany, nie jest nawet umięśniony, ale wiesz, jeszcze przy nikim nie czułam się tak bezpiecznie, nigdy nie czułam, że mogę spokojnie zamknąć oczy, a gdy je otworzę On nadal tam będzie, będzie przy mnie, trzymając mnie w tym żelaznym uścisku, który jest w stanie pomieścić tylko mój świat, z każdą wadą, każdą słabością

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć