głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika peacelovee

kogo obchodzi  to co myślisz i robisz

ol.l dodano: 13 marca 2012

kogo obchodzi, to co myślisz i robisz

I widzisz sam      gdy Ciebie mam  to siebie tak mi jakoś brak.

ol.l dodano: 13 marca 2012

I widzisz sam, gdy Ciebie mam, to siebie tak mi jakoś brak.

Dziewczyno. Wiem  że zaboli  prawda boli  uświadomienie sobie jej jest koszmarne  ale tak trzeba. Nie ma  że jest nieśmiały  że zajęty  że po prostu nigdy nie pisze pierwszy  bo nie lubi. NIE MA. Jak komuś zależy to zawsze się stara  choćby w minimalnym stopniu. Jak mu zależy to zrobi wszystko żebyś o nim nie zapomniała. Przyjmij to do wiadomości i przestań czekać jeśli on nie czeka na Ciebie. Kurewsko bolesne  nie? Ale tak właśnie trzeba. Nie możesz stać w miejscu  musisz iść do przodu  otrzeć łzy  podnieść głowę i choćbyś miała potykać się na każdym kroku : IDŹ. Pokaż  że jesteś więcej warta niż wszystkie dziewczyny które on mógł kiedykolwiek poznać  pokaż szacunek do samej siebie. Sięgaj po marzenia  a nie po kolejną chusteczkę.  esperer

fangsss dodano: 13 marca 2012

Dziewczyno. Wiem, że zaboli, prawda boli, uświadomienie sobie jej jest koszmarne, ale tak trzeba. Nie ma, że jest nieśmiały, że zajęty, że po prostu nigdy nie pisze pierwszy, bo nie lubi. NIE MA. Jak komuś zależy to zawsze się stara, choćby w minimalnym stopniu. Jak mu zależy to zrobi wszystko żebyś o nim nie zapomniała. Przyjmij to do wiadomości i przestań czekać jeśli on nie czeka na Ciebie. Kurewsko bolesne, nie? Ale tak właśnie trzeba. Nie możesz stać w miejscu, musisz iść do przodu, otrzeć łzy, podnieść głowę i choćbyś miała potykać się na każdym kroku : IDŹ. Pokaż, że jesteś więcej warta niż wszystkie dziewczyny,które on mógł kiedykolwiek poznać, pokaż szacunek do samej siebie. Sięgaj po marzenia, a nie po kolejną chusteczkę. /esperer
Autor cytatu: esperer

Nie chcę klakierów wokół  nie chce bajerów w opór  stymulacji mi trzeba  nie transformacji w zgreda.

ppyzz dodano: 13 marca 2012

Nie chcę klakierów wokół nie chce bajerów w opór, stymulacji mi trzeba, nie transformacji w zgreda.

oh  stop it  you

notofajnie dodano: 13 marca 2012

oh, stop it, you

mam alergię na Twój ryj

notofajnie dodano: 13 marca 2012

mam alergię na Twój ryj

Bóg wie  co skrywa się w tych słabych i pijanych sercach.

jablkomieta dodano: 13 marca 2012

Bóg wie, co skrywa się w tych słabych i pijanych sercach.

Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć na przykład można.

jablkomieta dodano: 13 marca 2012

Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć na przykład można.

Krew i tak się leje częściej    niż wódka za nasze zdrowie.

ol.l dodano: 12 marca 2012

Krew i tak się leje częściej niż wódka za nasze zdrowie.

Jeśli życie to kurwa to    i tak dotknę jej ust

ol.l dodano: 12 marca 2012

Jeśli życie to kurwa to i tak dotknę jej ust

Jak życie nie boli nic     nawet śmierć to przyjemność

ol.l dodano: 11 marca 2012

Jak życie nie boli nic, nawet śmierć to przyjemność

miarą wygranej jest uśmiech przez łzy

ol.l dodano: 11 marca 2012

miarą wygranej jest uśmiech przez łzy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć