głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paulinkuuu

Ignoruj  nie dzwoń  nie pisz.  Cisza niszczy każdego.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Ignoruj, nie dzwoń, nie pisz. Cisza niszczy każdego.

Kochać  to tylko pierwszy  najprostszy etap  podstawa. Później trzeba nauczyć się być z tą drugą osobą  być dla niej.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Kochać, to tylko pierwszy, najprostszy etap, podstawa. Później trzeba nauczyć się być z tą drugą osobą, być dla niej.

Bo żeby w życiu dostrzec piękne momenty  trzeba uodpornić się na wszelką krytykę i obojętność drugiego człowieka.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Bo żeby w życiu dostrzec piękne momenty, trzeba uodpornić się na wszelką krytykę i obojętność drugiego człowieka.

Któreś z nas ten związek oddało bez walki.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Któreś z nas ten związek oddało bez walki.

Potrafię kochać jak nikt  w moje serce wrzuć żeton  ćpałam miłość  ale dziś chyba zaliczam detoks.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Potrafię kochać jak nikt, w moje serce wrzuć żeton, ćpałam miłość, ale dziś chyba zaliczam detoks.

Ludzie dobierają się wyłącznie pod kątem pokrewieństwa swoich psychoz  fobii i emocjonalnego wybrakowania  dla wygody nazywając to miłością.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Ludzie dobierają się wyłącznie pod kątem pokrewieństwa swoich psychoz, fobii i emocjonalnego wybrakowania, dla wygody nazywając to miłością.

Wykasuj mój telefon  to proste jest. Widzisz? Wczoraj mnie kochałeś  dziś mnie znienawidzisz.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Wykasuj mój telefon, to proste jest. Widzisz? Wczoraj mnie kochałeś, dziś mnie znienawidzisz.

Nigdy nie mów  że Cię nie ma  lecz po prostu powiedz  że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów  że wszystko Ci się we mnie podoba  jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów  że jestem jedyna  wyjątkowa  skoro wiesz  że to gówno prawda.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda.

Odszedł. Znowu. Tak  znowu. Znowu zawiódł  okłamał  znowu zranił. A potem wrócił i znowu mówił te swoje piękne słowa  dzięki którym znowu uwierzyła  że im się uda. Pieprzone znowu.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Odszedł. Znowu. Tak, znowu. Znowu zawiódł, okłamał, znowu zranił. A potem wrócił i znowu mówił te swoje piękne słowa, dzięki którym znowu uwierzyła, że im się uda. Pieprzone znowu.

Niedojrzały gówniarz  który miał być ideałem.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Niedojrzały gówniarz, który miał być ideałem.

Istnieją w ludzkim sercu struny  których lepiej nie dotykać.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Istnieją w ludzkim sercu struny, których lepiej nie dotykać.

Chciałabym Ci wygarnąć wszystko   każde moje niespokojne uderzenie serca i każdą łzę  każdego sms a  na którego nie umiałeś odpisać. Każdą kłótnię  którą miałam sama ze sobą. Wszystko. Każdy sen  każdą Twoją obietnicę.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 lipca 2012

Chciałabym Ci wygarnąć wszystko - każde moje niespokojne uderzenie serca i każdą łzę, każdego sms-a, na którego nie umiałeś odpisać. Każdą kłótnię, którą miałam sama ze sobą. Wszystko. Każdy sen, każdą Twoją obietnicę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć