głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paulinkaaaax3

niewiele osób zasługuje na pamięć..

xszczesliwyxaniolx dodano: 3 listopada 2013

niewiele osób zasługuje na pamięć..

i kiedy tak leżę na łóżku i nie ma tu ciebie  ten sufit boleśnie wydaje mi się obcy

xszczesliwyxaniolx dodano: 3 listopada 2013

i kiedy tak leżę na łóżku i nie ma tu ciebie, ten sufit boleśnie wydaje mi się obcy

„Idę na balkon w ręku szlug  telefon w drugiej. Napisałbym do Ciebie  ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem  że tego nie chcesz  wybełkotał  że Cię kocham  tu jest źle i serio tęsknie. „

jachcenajamaice dodano: 3 listopada 2013

„Idę na balkon w ręku szlug, telefon w drugiej. Napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem, że tego nie chcesz, wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknie. „

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego  ale nigdy już nie będzie taki sam.

jachcenajamaice dodano: 3 listopada 2013

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

W samotności słaba i wrażliwa. Wśród ludzi silna i niezależna.

jachcenajamaice dodano: 3 listopada 2013

W samotności słaba i wrażliwa. Wśród ludzi silna i niezależna.

To moment  kiedy wszystko się rozpada a ból w piersi dławi i czujesz  jakbyś tonął. Oddychaj  skup się na faktach. Osiem plus trzy to jedenaście. Jesteś teraz jeden i sam kiedy najbardziej potrzebujesz nie być  ale jeszcze chyba są gdzieś ludzie  którzy o tobie dobrze myślą  pamiętaj o tym.    Półlitrowy Sprite na ćwiartkę Żołądkowej to zdrowe proporcje  na jakieś dwie godziny rozmiękczy ci postrzeganie na tyle  że nie będziesz umiał stwierdzić  co cię boli. Teraz jeszcze umiesz  męczysz się niemiłosiernie. Minie może z sześć do siedmiu miesięcy i będziesz prawie sobą. Prawie  blizny jak sęki na drzewach i ciężar w sercu na widok kogoś o podobnych rysach twarzy  sposobie poruszania się. Znasz to  byłeś tam.     Wszystko nie będzie dobrze  ale nie będzie dużo gorzej. Oddychaj.

onna dodano: 31 października 2013

To moment, kiedy wszystko się rozpada,a ból w piersi dławi i czujesz, jakbyś tonął. Oddychaj, skup się na faktach. Osiem plus trzy to jedenaście. Jesteś teraz jeden i sam kiedy najbardziej potrzebujesz nie być, ale jeszcze chyba są gdzieś ludzie, którzy o tobie dobrze myślą, pamiętaj o tym. Półlitrowy Sprite na ćwiartkę Żołądkowej to zdrowe proporcje, na jakieś dwie godziny rozmiękczy ci postrzeganie na tyle, że nie będziesz umiał stwierdzić, co cię boli. Teraz jeszcze umiesz, męczysz się niemiłosiernie. Minie może z sześć do siedmiu miesięcy i będziesz prawie sobą. Prawie; blizny jak sęki na drzewach i ciężar w sercu na widok kogoś o podobnych rysach twarzy, sposobie poruszania się. Znasz to, byłeś tam. Wszystko nie będzie dobrze, ale nie będzie dużo gorzej. Oddychaj.

Dlaczego wy wszystkie nie potraficie pokochać tych  którzy byliby dla was gotowi nawet umrzeć?

onna dodano: 31 października 2013

Dlaczego wy wszystkie nie potraficie pokochać tych, którzy byliby dla was gotowi nawet umrzeć?

W każdym razie mamy do siebie jakąś słabość  to jest ważne.

onna dodano: 31 października 2013

W każdym razie mamy do siebie jakąś słabość, to jest ważne.

Najbardziej bolą bezpośrednio wymieniane spojrzenia. Boli widok tych oczu  które mówiły do mnie więcej  niż usta. Śmiały się do mnie. Patrzyły na mnie  a na każdym skrawku skóry zdawał się pojawiać komunikat    cholera  On mnie kocha .

definicjamiloscii dodano: 31 października 2013

Najbardziej bolą bezpośrednio wymieniane spojrzenia. Boli widok tych oczu, które mówiły do mnie więcej, niż usta. Śmiały się do mnie. Patrzyły na mnie, a na każdym skrawku skóry zdawał się pojawiać komunikat - "cholera, On mnie kocha".

lubię jak wymawiasz moje imię  robisz to w sposób IDEALNY ! :    sweetworld

sweetworld dodano: 30 października 2013

lubię jak wymawiasz moje imię, robisz to w sposób IDEALNY ! :) / sweetworld

pachniesz tak idealnie jak skręcona marihuana z haszem.

sweetworld dodano: 30 października 2013

pachniesz tak idealnie jak skręcona marihuana z haszem.

kiedy słyszę dzwonek do drzwi już moje serce zaczyna bić szybciej. na twarzy pojawia się uśmiech  a w oczach pojawia się szczęście. otwieram drzwi z nadzieją  że przyszedłeś bo jednak pierwszy podasz rękę po kłótni  a tam listonosz. wykurwiste rozczarowanie.

kashiya dodano: 30 października 2013

kiedy słyszę dzwonek do drzwi już moje serce zaczyna bić szybciej. na twarzy pojawia się uśmiech, a w oczach pojawia się szczęście. otwieram drzwi z nadzieją, że przyszedłeś bo jednak pierwszy podasz rękę po kłótni, a tam listonosz. wykurwiste rozczarowanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć