 |
nie jestem niemiła . jestem realistką , a rzeczywistość bywa często okrutna .
|
|
 |
Nie chcę już oddechu na karku i dłoni na biodrach . Dotknij mnie sercem.
|
|
 |
opadają Ci ręce, oczy momentalnie pokryte są łzami. masz ochotę odejść z tego świata. nawet płatki z mlekiem tracą swój smak, a koleżanki denerwują jak nigdy. mam rację? to oznaki nieszczęśliwej miłości, mała.
|
|
 |
jestem cholernie uczuciowa , niecierpliwa , szczera do bólu , czasem niepewna siebie , trochę wkurzająca , ale przynajmniej jestem sobą .
|
|
 |
a moi rodzice myślą, że mnie znają. skomentuje to głośnym wybuchem śmiechu.
|
|
 |
Uśmiechnij się do mnie, gdy na Ciebie spojrzę, przytul mnie, gdy spuszczę głowę. Weź mnie na ręce, gdy będę narzekać i idź ze mną gdzieś, jak będzie mnie nosiło.
|
|
 |
Chodzę grzecznie do szkoły, uśmiecham się. I to podobno ma być dowód, że wszystko jest w porządku. Śmieszne.
|
|
 |
Spadł śnieg, jest zimno. Jest pretekst do przytulania.
|
|
 |
- Twój ojciec był chyba złodziejem , bo ukradł wszystkie gwiazdy z nieba i umieścił je w Twoich oczach . - a Twój był chyba rolnikiem , bo wyhodował takiego buraka jak Ty .
|
|
 |
Brakuje mi go. Brakuje mi rozmów z nim, uśmiechu oraz humoru, który u mnie wywoływały. Tęsknie za nim. Za jego oczami, a nawet pocałunkiem, którego nigdy nie dostałam - dziwne, nie? Ale co z tego? Przecież on nie tęskni, nie brakuje mu mnie.
|
|
 |
Jeszcze się we mnie zakochasz. Nie dziś, nie jutro ale zakochasz się.
|
|
 |
Zmien cos w swoim zyciu. Mow prawde. Spotykaj sie z kims kto kompletnie do Ciebie nie pasuje. Naucz sie mowic NIE. Wydaj wszystkie oszczednosci. Sprobuj poznac kogos przypadkowego. Nie planuj niczego. Odwaz sie powiedziec, ze kochasz. Spiewaj glosno. Smiej sie z glupich zartow. Placz. Przepraszaj. Powiedz komus, ze wiele dla Ciebie znaczy. Nie tlum w sobie emocji. Smiej sie tak dlugo, az rozboli Cie brzuch. Zyj. . Niczego nie zaluj.
|
|
|
|