głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paulinal_1994_01_13

 prawda boli  bo jest zwyczajnie szczera   Miuosh

rap_wszystkim_co_mam dodano: 16 kwietnia 2013

`prawda boli, bo jest zwyczajnie szczera / Miuosh

Jak można się przyznać do uczuć  które znajdują się  gdzieś na dnie serca? Jak mam powiedzieć  że Go kocham skoro mój świat jest na tyle poplątany  że nie potrafię w pełni określić co czuję? Czy naprawdę muszę tak grać codziennie  oszukiwać nie tylko siebie  ale też i innych  że przeszłość jest już dawno w tyle za mną? To i tak nic nie da. Długo na tym nie pociągnę  a życie? Może i będzie się toczyć dalej  ale to nie będzie to samo. I tak kiedyś wszystko wyjdzie na jaw. On powróci  a świat  który przez ostatnie miesiące odbudowywałam runie w mgnieniu oka.

remember_ dodano: 16 kwietnia 2013

Jak można się przyznać do uczuć, które znajdują się, gdzieś na dnie serca? Jak mam powiedzieć, że Go kocham skoro mój świat jest na tyle poplątany, że nie potrafię w pełni określić co czuję? Czy naprawdę muszę tak grać codziennie, oszukiwać nie tylko siebie, ale też i innych, że przeszłość jest już dawno w tyle za mną? To i tak nic nie da. Długo na tym nie pociągnę, a życie? Może i będzie się toczyć dalej, ale to nie będzie to samo. I tak kiedyś wszystko wyjdzie na jaw. On powróci, a świat, który przez ostatnie miesiące odbudowywałam runie w mgnieniu oka.

Tak  jak Ty kiedyś  tak ja dziś tracę względem Ciebie szacunek i zaufanie. Nie chcę  aby to wszystko między nami ponownie się powtórzyło.  Nie  chcę po raz kolejny ciągnąć tego samego schematu  w którym tkwi od wielu lat nasza znajomość  bo znam siebie  znam Ciebie i nasze życie. Wiem  że to będzie jedynie z dnia na dzień bardziej popieprzone i poplątane  a to co się będzie miało nie będzie dobrym  a już tym bardziej miłym zakończeniem. Ciągle się ranimy  zadajemy sobie coraz to mocniejsze ciosy  które prowadzą do poważnego wyniszczenia naszych serc. Lecz brniemy w to coraz bardziej. Nie widzisz  jak uzależnienie źle na nas wpływa? Ile razy można jeszcze to wszystko znieść? Dobrze wiemy  że to i tak sensu nie ma  a więc po co mamy pogrywać jeszcze tą metodą? Nie chcemy więcej bólu i łez  nie chcemy się więcej ranić  no nie?

remember_ dodano: 16 kwietnia 2013

Tak, jak Ty kiedyś, tak ja dziś tracę względem Ciebie szacunek i zaufanie. Nie chcę, aby to wszystko między nami ponownie się powtórzyło. Nie chcę po raz kolejny ciągnąć tego samego schematu, w którym tkwi od wielu lat nasza znajomość, bo znam siebie, znam Ciebie i nasze życie. Wiem, że to będzie jedynie z dnia na dzień bardziej popieprzone i poplątane, a to co się będzie miało nie będzie dobrym, a już tym bardziej miłym zakończeniem. Ciągle się ranimy, zadajemy sobie coraz to mocniejsze ciosy, które prowadzą do poważnego wyniszczenia naszych serc. Lecz brniemy w to coraz bardziej. Nie widzisz, jak uzależnienie źle na nas wpływa? Ile razy można jeszcze to wszystko znieść? Dobrze wiemy, że to i tak sensu nie ma, a więc po co mamy pogrywać jeszcze tą metodą? Nie chcemy więcej bólu i łez, nie chcemy się więcej ranić, no nie?

Kiedyś powiedziałeś   że patrząc w niebo będę myśleć o Tobie . Ty odszedłeś   a niebo zostało . Teraz ludzie co chwila pytają czemu chodzę ze spuszczoną głową .

blackcherrrrrry dodano: 15 kwietnia 2013

Kiedyś powiedziałeś , że patrząc w niebo będę myśleć o Tobie . Ty odszedłeś , a niebo zostało . Teraz ludzie co chwila pytają czemu chodzę ze spuszczoną głową .

Mogę Cię kochać ? Nawet mnie nie zauważysz . Będę cicho   obiecuje.

blackcherrrrrry dodano: 15 kwietnia 2013

Mogę Cię kochać ? Nawet mnie nie zauważysz . Będę cicho , obiecuje.

Już nawet  TWOJA  nie piszesz z dużej litery   a kiedyś tak skrupulatnie zwracałeś mi na to uwagę .

blackcherrrrrry dodano: 15 kwietnia 2013

Już nawet "TWOJA" nie piszesz z dużej litery , a kiedyś tak skrupulatnie zwracałeś mi na to uwagę .

Nic się nie zmieniło  nikt nie może Cię zastąpić .

blackcherrrrrry dodano: 15 kwietnia 2013

Nic się nie zmieniło, nikt nie może Cię zastąpić .

No więc   próbowałam żyć bez Ciebie . To prawda dalej żyję   ale to tak jakby funkcjonować bez duszy . Dalej żyjesz   ale jesteś tylko zamazanym cieniem na bladej ścianie .

blackcherrrrrry dodano: 15 kwietnia 2013

No więc , próbowałam żyć bez Ciebie . To prawda dalej żyję , ale to tak jakby funkcjonować bez duszy . Dalej żyjesz , ale jesteś tylko zamazanym cieniem na bladej ścianie .

Spoglądam w gwiazdy mając nadzieję  że robisz to samo .

blackcherrrrrry dodano: 15 kwietnia 2013

Spoglądam w gwiazdy mając nadzieję, że robisz to samo .

Wiem jestem twarda  patrząc Ci w oczy połykałam łzy.

blackcherrrrrry dodano: 15 kwietnia 2013

Wiem jestem twarda, patrząc Ci w oczy połykałam łzy.

Wiesz co czuje? Kiedy dreszcze przechodzą przez moje ciało  serce bije mocno powoli pękając na pół.. A ty dalej mówisz  że nie chcesz mnie ranić.   A ja dalej krzyczę żebyś został..

blackcherrrrrry dodano: 15 kwietnia 2013

Wiesz co czuje? Kiedy dreszcze przechodzą przez moje ciało, serce bije mocno powoli pękając na pół.. A ty dalej mówisz, że nie chcesz mnie ranić. A ja dalej krzyczę,żebyś został..

Złamane obietnice  niespełnione marzenia.    Witaj w naszej rzeczywistości. Każdy ma powód do życia tylko wydaje mu się   że nie jest on wystarczający.

blackcherrrrrry dodano: 15 kwietnia 2013

Złamane obietnice, niespełnione marzenia. Witaj w naszej rzeczywistości. Każdy ma powód do życia,tylko wydaje mu się , że nie jest on wystarczający.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć