 |
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
|
|
 |
Są granice których się nie przekracza
|
|
 |
Blizny - zasklepiają się szybciej na mrozie.
już to wiem, bo czuję zimny powiew, gdy kiedykolwiek mijasz mnie
|
|
 |
Tkwisz w czymś, nie będąc do końca pewnym czy ma to sens, nie będąc pewnym czym to jest. Szara rzeczywistość. Zagubione dusze. Jesteśmy, chociaż nie wiemy jeszcze na jak długo. Żyjemy, chociaż kiedyś i tak nas tutaj zabraknie. Życie to próba, trening wytrzymałości. Każde uczucie, każdy ruch uczy nas jak przeżyć. Każda łza czy uśmiech uświadamia, jak silni jesteśmy w swojej bezsilności. Uwierz, że wszystko jest po coś, że my jesteśmy po coś. / Endoftime.
|
|
 |
mój nadgarstek, twoje inicjały. || truskawkowyszeejkx33
|
|
 |
Jak spotkasz ich pozdrów i spytaj jak żyją, bo łączyło nas więcej niż przyjaźń i piwo...
|
|
 |
Mam pistolet, dwa naboje i nas dwoje .
|
|
 |
Mówisz nie angażuj się, to tak jak byś powiedział skoczkowi z mostu żeby skakał ale się nie zabił .|| On
|
|
 |
|
nie jestem zupą pomidorową żeby mnie wszyscy lubili
|
|
 |
A w Sylwestra, o 00:00 zadzwonię do ciebie, z butelką szampana w ręce, powiem Ci, jak bardzo Cię kochałam, kocham i będę kochać || m33394
|
|
 |
Pozwoliłam mu odejść to teraz płaczę .
|
|
 |
Jako mała dziewczynka marzyłam o Księciu z bajki, jako nastolatka o wytatuowanym chuliganie a teraz i zawsze będę marzyła o Tobie.
|
|
|
|