głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paranienormalna_moblowiczka

Któregoś dnia zapytasz: Co jest dla Ciebie najważniejsze ja czy życie...? Odpowiem: Zycie.. Ty odejdziesz nie wiedząc ze jesteś moim całym życiem..

kajmell dodano: 13 sierpnia 2011

Któregoś dnia zapytasz: Co jest dla Ciebie najważniejsze ja czy życie...? Odpowiem: Zycie.. Ty odejdziesz nie wiedząc ze jesteś moim całym życiem..

Tak z pozoru nic sie nie dzieje a tak wiele mozna wycztać z twarzy. NIby Ci sami ludzie co zawsze   te same twarze to samo zachowanie i ten sam uśmiech jednak można zobaczyc przez ułamek sekundy ta inna iskre w oku .. która zmienia zupełnie wszystko  wszystko .

kajmell dodano: 13 sierpnia 2011

Tak z pozoru nic sie nie dzieje a tak wiele mozna wycztać z twarzy. NIby Ci sami ludzie co zawsze , te same twarze to samo zachowanie i ten sam uśmiech jednak można zobaczyc przez ułamek sekundy ta inna iskre w oku .. która zmienia zupełnie wszystko wszystko .

i mówią mi że nie mam już czasu i mówią mi wciąż  mówią mi cały czas.. ♥ teksty congratulations dodał komentarz: i mówią mi że nie mam już czasu i mówią mi wciąż, mówią mi cały czas.. ♥ do wpisu 13 sierpnia 2011
  Więc czym jest miłość?    Całkowitym brakiem lęku.    A czego najbardziej w życiu się boisz?    Miłości.

kajmell dodano: 12 sierpnia 2011

- Więc czym jest miłość? - Całkowitym brakiem lęku. - A czego najbardziej w życiu się boisz? - Miłości.

nie wracaj  nie pisz  nie dzwoń  nie patrz  nie mów  nie żałuj  najlepiej nic w moim kierunku nie rób.   nie chcę Cię znać i to wszystko tylko dlatego  że tak fantastycznie wszystko rozegrałeś.

kajmell dodano: 12 sierpnia 2011

nie wracaj, nie pisz, nie dzwoń, nie patrz, nie mów, nie żałuj, najlepiej nic w moim kierunku nie rób. - nie chcę Cię znać i to wszystko tylko dlatego, że tak fantastycznie wszystko rozegrałeś.

 Jesteś bardzo francuska  jesteś też wielką idealistką.  Poza tym jesteś żywa  wesoła  urocza.  Nie umiesz się bronić  to Twoja jedyna wada.    Jedyna?    Tak  bo darzyć uczuciem  i czekać na mężczyznę   który odszedł  nie jest wadą.

kajmell dodano: 12 sierpnia 2011

-Jesteś bardzo francuska, jesteś też wielką idealistką. Poza tym jesteś żywa, wesoła, urocza. Nie umiesz się bronić, to Twoja jedyna wada. - Jedyna? - Tak, bo darzyć uczuciem i czekać na mężczyznę, który odszedł, nie jest wadą.

Powiedział mi wtedy  że moje oczy to kłamstwo.  Nie mógł uwierzyć  że potrafiły pomieścić tyle ciepła.

kajmell dodano: 12 sierpnia 2011

Powiedział mi wtedy, że moje oczy to kłamstwo. Nie mógł uwierzyć, że potrafiły pomieścić tyle ciepła.

Zsumuj to wszystko  a zobaczysz  że NIC się nie liczy  już nie.  Ani ja  ani cokolwiek  i Ty też. Wszystko jest nieważne. Po prostu.. nieważne..

kajmell dodano: 12 sierpnia 2011

Zsumuj to wszystko, a zobaczysz, że NIC się nie liczy, już nie. Ani ja, ani cokolwiek, i Ty też. Wszystko jest nieważne. Po prostu.. nieważne..

Najtrudniejsza dieta  nie jest ta od czekolady   ale od drugiego człowieka.

kajmell dodano: 12 sierpnia 2011

Najtrudniejsza dieta, nie jest ta od czekolady, ale od drugiego człowieka.

  Może podzielisz się ze mną Twoim szczęściem?   Jak mogę podzielić się Tobą z Tobą?

kajmell dodano: 12 sierpnia 2011

- Może podzielisz się ze mną Twoim szczęściem? - Jak mogę podzielić się Tobą z Tobą?

może większość twierdzi  że się podniosłam  że udało mi się   bo funkcjonuję  wychodzę do ludzi i uśmiecham się od czasu do czasu. jednak prawda jest taka   że ja się poddałam. upadłam  przegrałam   ale jestem dość dobrą aktorką i w miarę to ukrywam.   veriolla

congratulations dodano: 12 sierpnia 2011

może większość twierdzi, że się podniosłam, że udało mi się - bo funkcjonuję, wychodzę do ludzi i uśmiecham się od czasu do czasu. jednak prawda jest taka , że ja się poddałam. upadłam, przegrałam - ale jestem dość dobrą aktorką i w miarę to ukrywam. / veriolla

nie to  że narzekam  ale ta pogoda jest naprawdę zjebana.

congratulations dodano: 12 sierpnia 2011

nie to, że narzekam, ale ta pogoda jest naprawdę zjebana.
Autor cytatu: obczajziomek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć