głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pannikt

Raz miałam miłość która wszystko zmienia wkrótce wyszło na to że ma serce z kamienia.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Raz miałam miłość która wszystko zmienia, wkrótce wyszło na to, że ma serce z kamienia.

Mam alergię na nieczułe poranki na braki na zatłoczone pawilony smród kłamstwa pusty seks. Dlaczego tak mnie i siebie krzywdzisz? Przychodzisz. Znikasz. Kochasz się ze mną. Uciekasz. Piszesz. Nie odpisujesz. Mnożysz ciszę. Rany. Potęgujesz szaleństwo.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Mam alergię na nieczułe poranki, na braki, na zatłoczone pawilony, smród, kłamstwa, pusty seks. Dlaczego tak mnie (i siebie) krzywdzisz? Przychodzisz. Znikasz. Kochasz się ze mną. Uciekasz. Piszesz. Nie odpisujesz. Mnożysz ciszę. Rany. Potęgujesz szaleństwo.

Zawsze bądź ostrożny jeżeli chodzi o plotki na temat kobiety. Przeważnie pochodzą od mężczyzny który nie może jej mieć lub kobiety która nie może z nią konkurować.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Zawsze bądź ostrożny, jeżeli chodzi o plotki na temat kobiety. Przeważnie pochodzą od mężczyzny, który nie może jej mieć, lub kobiety, która nie może z nią konkurować.

Najbardziej cenię sobie ludzi którzy potrafią wybaczać. Tych którzy potrafią schować dumę do kieszeni i wyciągnąć do mnie rękę w tym trudnym dla mnie okresie. Potrafią powiedzieć że rozumieją lub nie rozumieją ale chcą wyjaśnić bo chcą być przy mnie. Potrafią swoją życzliwością pchnąć mnie w stronę życia dają mi wiarę w to że mogę wygrać swoją własną wojnę bo jest po co i jest dla kogo. Cenię w ludziach ten rodzaj wrażliwości. Nie tę całą ckliwość i wszelkie łzawe otoczki. Nie rozumiem zasady jestem tak wrażliwy że nie wiem jak mam z nią rozmawiać . To żadna wrażliwość to egoizm. Prawdziwa wrażliwość to ukłon w stronę uczuć drugiej osoby tak żeby poczuła że gdzieś tam jest ktoś na kogo może liczyć zawsze wtedy kiedy zaczyna wątpić.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Najbardziej cenię sobie ludzi którzy potrafią wybaczać. Tych, którzy potrafią schować dumę do kieszeni i wyciągnąć do mnie rękę w tym trudnym dla mnie okresie. Potrafią powiedzieć, że rozumieją lub nie rozumieją ale chcą wyjaśnić bo chcą być przy mnie. Potrafią swoją życzliwością pchnąć mnie w stronę życia, dają mi wiarę w to, że mogę wygrać swoją własną wojnę bo jest po co i jest dla kogo. Cenię w ludziach ten rodzaj wrażliwości. Nie tę całą ckliwość i wszelkie łzawe otoczki. Nie rozumiem zasady "jestem tak wrażliwy, że nie wiem jak mam z nią rozmawiać". To żadna wrażliwość, to egoizm. Prawdziwa wrażliwość to ukłon w stronę uczuć drugiej osoby tak żeby poczuła, że gdzieś tam jest ktoś na kogo może liczyć zawsze wtedy kiedy zaczyna wątpić.

Ludzie odchodzą. Na zawsze i na mniej zawsze  to zależy. Jedni zostawiają za sobą pocałunki spojrzenia w kształcie motyli kryształy w kieliszkach słowa i ręce. Inni  warkocze zdarzeń sentymenty stare płyty blask. Są też jednak i tacy po których zostają ścieki złe słowa żale i gównoprawdy.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Ludzie odchodzą. Na zawsze i na mniej zawsze - to zależy. Jedni zostawiają za sobą pocałunki, spojrzenia w kształcie motyli, kryształy w kieliszkach, słowa i ręce. Inni - warkocze zdarzeń, sentymenty, stare płyty, blask. Są też jednak i tacy, po których zostają ścieki, złe słowa, żale i gównoprawdy.

Jeśli nosisz w sobie samotność to ona nie zniknie w Nowym Jorku Barcelonie ani Kairze. Zabierzesz ją dokądkolwiek będziesz próbowała uciec. Bo nie da się uciec od samego siebie.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Jeśli nosisz w sobie samotność to ona nie zniknie w Nowym Jorku, Barcelonie ani Kairze. Zabierzesz ją dokądkolwiek będziesz próbowała uciec. Bo nie da się uciec od samego siebie.

Boję się że kiedy będziemy od siebie na wyciągnięcie ręki wszystko się zepsuje. Nie będę już dla Ciebie świętem tylko codziennością. Niezmiernie trudno zachwycać się codziennością.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Boję się, że kiedy będziemy od siebie na wyciągnięcie ręki, wszystko się zepsuje. Nie będę już dla Ciebie świętem, tylko codziennością. Niezmiernie trudno zachwycać się codziennością.

To tylko pewnego rodzaju przykrość nie być kochanym. Prawdziwym nieszczęściem jest – nie kochać.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

To tylko pewnego rodzaju przykrość nie być kochanym. Prawdziwym nieszczęściem jest – nie kochać.

Pragniemy stabilizacji a marzymy o szaleństwie i życiu chwilą. Kiedy mamy jedno tęsknimy za drugim. Gdy mamy to drugie tęsknimy za pierwszym. Zawsze niespełnieni zawsze rozdarci zawsze nieszczęśliwi i potwornie marudni.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Pragniemy stabilizacji, a marzymy o szaleństwie i życiu chwilą. Kiedy mamy jedno, tęsknimy za drugim. Gdy mamy to drugie, tęsknimy za pierwszym. Zawsze niespełnieni, zawsze rozdarci, zawsze nieszczęśliwi i potwornie marudni.

Jeśli ktoś był przez długi czas zakochany w wyjątkowo destrukcyjny sposób będzie nadal posługiwał się logiką o której dobrze wie że jest fałszywa będzie dokonywał posunięć co do których ma świadomość że przyniosą mu wyłącznie rozczarowanie. I z upływem czasu coraz wyraźniej będzie dostrzegał że wszystko co zrobił było niewłaściwe. Najdziwniejszą rzeczą nad którą człowiek wcale się nie zastanawia jest to że nasza zdolność do logicznego myślenia nawet w najgorszych momentach nie przestaje działać i choć nie potrafi przeciwstawić się sile uczuć z bezlitosną szczerością wciąż nam podszeptuje że większość naszych poczynań nie przyniesie żadnego rezultatu oprócz spotęgowania miłości i zwiększenia bólu. — Orhan Pamuk  Muzeum niewinności .

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Jeśli ktoś był przez długi czas zakochany w wyjątkowo destrukcyjny sposób, będzie nadal posługiwał się logiką, o której dobrze wie, że jest fałszywa, będzie dokonywał posunięć, co do których ma świadomość, że przyniosą mu wyłącznie rozczarowanie. I z upływem czasu coraz wyraźniej będzie dostrzegał, że wszystko co zrobił, było niewłaściwe. Najdziwniejszą rzeczą, nad którą człowiek wcale się nie zastanawia, jest to, że nasza zdolność do logicznego myślenia nawet w najgorszych momentach nie przestaje działać i choć nie potrafi przeciwstawić się sile uczuć, z bezlitosną szczerością wciąż nam podszeptuje, że większość naszych poczynań nie przyniesie żadnego rezultatu oprócz spotęgowania miłości i zwiększenia bólu. — Orhan Pamuk, "Muzeum niewinności".

Pozory to potwory. Najbardziej obrzydliwe jakie mogą nas dopaść. Pewnego dnia spotykasz na swojej drodze anioła który okazuje się być klaunem a ktoś kogo zawsze miałaś za klauna okazuje się być aniołem.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Pozory to potwory. Najbardziej obrzydliwe, jakie mogą nas dopaść. Pewnego dnia spotykasz na swojej drodze anioła, który okazuje się być klaunem, a ktoś, kogo zawsze miałaś za klauna, okazuje się być aniołem.

Życie jest dużo łatwiejsze gdy wszystko jest Ci obojętne.

niezaapominajka dodano: 4 dni temu

Życie jest dużo łatwiejsze, gdy wszystko jest Ci obojętne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV