głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pannikt

Jestem zła  jestem wściekła. Kolejny raz wystawiona do wiatru radz sobie sama . Tylko kasa sie liczy  nic więcej  ta pogoń kiedyś Was. Obraza bo miałam większą wypłatę  bo robię po więcej h  co z tego  skoro nie mam zycia prywatnego? Wszystkie soboty pracujące.  Posplacac długi i odsapnac  tylko o tym marzę. Kocham Cię  Ass

as123456789 dodano: wczoraj o 18:01

Jestem zła, jestem wściekła. Kolejny raz wystawiona do wiatru "radz sobie sama". Tylko kasa sie liczy, nic więcej, ta pogoń kiedyś Was. Obraza bo miałam większą wypłatę, bo robię po więcej h, co z tego, skoro nie mam zycia prywatnego? Wszystkie soboty pracujące. Posplacac długi i odsapnac - tylko o tym marzę. Kocham Cię / Ass

Odważny nie ten który się nie boi ale ten który mimo strachu podejmuje wyzwanie.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 13:17

Odważny nie ten, który się nie boi, ale ten, który mimo strachu podejmuje wyzwanie.

Są takie osoby z którymi jedna spędzona chwila sprawia więcej radości niż dziesięć z innymi

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 13:17

Są takie osoby, z którymi jedna spędzona chwila sprawia więcej radości niż dziesięć z innymi

Szczęście nie jest stacją do której przybywamy lecz sposobem podróżowania.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 13:16

Szczęście nie jest stacją, do której przybywamy, lecz sposobem podróżowania.

Szczęśliwy nie jest ten kto ma wszystko tylko ten który potrafi docenić to co ma..

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 13:14

Szczęśliwy nie jest ten, kto ma wszystko, tylko ten, który potrafi docenić to co ma..

Nigdy nie zapomnij trzech typów ludzi w swoim życiu tych którzy pomogli ci w trudnych chwilach tych którzy cię w nich zostawili oraz tych którzy cię w nie wpakowali.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 13:13

Nigdy nie zapomnij trzech typów ludzi w swoim życiu, tych którzy pomogli ci w trudnych chwilach, tych którzy cię w nich zostawili, oraz tych którzy cię w nie wpakowali.

Nie ilość lajków na fejsie mówi o Tobie lecz ilość przyjaciół którym możesz zaufać.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 13:13

Nie ilość lajków na fejsie mówi o Tobie, lecz ilość przyjaciół, którym możesz zaufać.

Czasami jeden uśmiech może sprawić że dzień stanie się lepszy.

malinkowaaaa dodano: wczoraj o 13:10

Czasami jeden uśmiech może sprawić, że dzień stanie się lepszy.

Możesz nie być jej pierwszym jej ostatnim lub jedynym. Kochała wcześniej może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna Ty też nie jesteś razem też możecie nigdy nie być doskonali ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć skłonić do myślenia i przyznania że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia ale da Ci cząstkę siebie o której wie że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej nie zmieniaj jej nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż możesz dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia daj jej znać kiedy Cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma.

malinkowaaaa dodano: przedwczoraj o 19:29

Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, Ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią, i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia, ale da Ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż możesz dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy Cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma.

Albo Ci zależy albo nie. Pośrodku to możesz być z kolegą. Pośrodku to takie lubię Cię ale tak naprawdę mam Cię w dupie.

malinkowaaaa dodano: przedwczoraj o 19:29

Albo Ci zależy, albo nie. Pośrodku to możesz być z kolegą. Pośrodku to takie lubię Cię, ale tak naprawdę mam Cię w dupie.

Niektórzy mówią że wielką miłość poznaje się po tym że jedyną osobą która mogłaby was pocieszyć jest ten człowiek przez którego cierpicie.

malinkowaaaa dodano: przedwczoraj o 19:29

Niektórzy mówią, że wielką miłość poznaje się po tym, że jedyną osobą, która mogłaby was pocieszyć, jest ten człowiek, przez którego cierpicie.

 Rzeczy których chcesz przychodzą zawsze tylko z lekkim opóźnieniem zawsze trochę później zawsze lekko niekompletne. Tak samo dzieje się z rzeczami których bardzo nie chcesz. A czasami czasami rzeczy których bardzo chciałaś przychodzą za późno wtedy gdy już ich kompletnie nie chcesz.

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

"Rzeczy, których chcesz, przychodzą zawsze, tylko z lekkim opóźnieniem, zawsze trochę później, zawsze lekko niekompletne. Tak samo dzieje się z rzeczami, których bardzo nie chcesz. A czasami, czasami rzeczy, których bardzo chciałaś, przychodzą za późno, wtedy, gdy już ich kompletnie nie chcesz."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV