głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pannikt

Znowu obudziłam się w środku nocy znowu z tym samym niepokojem i ściskiem w żołądku. Znowu mi się śniłeś znowu byliśmy w De i znowu było idealnie. Nie było Polski nie było znajomych cpania alkoholu awantur. Nie wiem co robić stoję w martwym punkcie i nie wiem w którą stronę ruszyć. Powinnam odejść uciec. Właśnie powinnam. Ale nie umiem tego zrobić Bo Cię za bardzo kocham a nie powinnam. Bo dalej wierzę że będzie dobrze i się zmienisz chociaż tak się nie stanie. Został miesiąc do Belgii a ja nie wiem co robić. Miłość jest jednak popierdolona.

as123456789 dodano: przedwczoraj o 18:20

Znowu obudziłam się w środku nocy, znowu z tym samym niepokojem i ściskiem w żołądku. Znowu mi się śniłeś, znowu byliśmy w De i znowu było idealnie. Nie było Polski, nie było znajomych, cpania, alkoholu, awantur. Nie wiem co robić, stoję w martwym punkcie i nie wiem w którą stronę ruszyć. Powinnam odejść, uciec. Właśnie powinnam. Ale nie umiem tego zrobić Bo Cię za bardzo kocham, a nie powinnam. Bo dalej wierzę, że będzie dobrze i się zmienisz, chociaż tak się nie stanie. Został miesiąc do Belgii, a ja nie wiem co robić. Miłość jest jednak popierdolona.

Mój natłok myśli mnie przeraża. Coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego że niektórych ludzi nie powinno się kochać bo jak pijawki wejdą do Twojego życia udając wszystko żeby w najmniej oczekiwanym momencie zaatakowac. Wysysają z Ciebie cała Energie całe życie. Z czasem przestajesz zauważać że to jest złe. Z czase zgubisz siebie pomiędzy Jego kłamstwami. A kiedy zdecydujesz sie odejść on Ci na to nie pozwoli. Znowu będzie idealnym facetem który Cię kocha. Z czasem coraz trudniej zrobić krok w przód i tkwisz w tym gownie dalej.

as123456789 dodano: 3 dni temu

Mój natłok myśli mnie przeraża. Coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że niektórych ludzi nie powinno się kochać, bo jak pijawki wejdą do Twojego życia udając wszystko, żeby w najmniej oczekiwanym momencie zaatakowac. Wysysają z Ciebie cała Energie, całe życie. Z czasem przestajesz zauważać, że to jest złe. Z czase zgubisz siebie pomiędzy Jego kłamstwami. A kiedy zdecydujesz sie odejść, on Ci na to nie pozwoli. Znowu będzie idealnym facetem, który Cię kocha. Z czasem coraz trudniej zrobić krok w przód, i tkwisz w tym gownie dalej.

Nostalgicznie identyfikuje się z sercem niepoprawnie definiując miłość do Ciebie. W ułamku sekundy zrozumiałam że kocham  było tylko ulotnym słowem na wietrze.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 2 tygodnie temu

Nostalgicznie identyfikuje się z sercem niepoprawnie definiując miłość do Ciebie. W ułamku sekundy zrozumiałam, że "kocham" było tylko ulotnym słowem na wietrze. [ ciamciaa ♥ ]

To Ty masz być szczęśliwa.

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

To Ty masz być szczęśliwa.

Jest. Siedzi za mną ramionami oplatając drobne ciało. Jest. Jego oddech tańczy na mojej  szyi wywołując na twarzy uśmiech. Jest. Jego bicie serca wybija rytm mojego. Jest.. a raczej  bardzo bym chciała żeby był. Zawsze.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 2 tygodnie temu

Jest. Siedzi za mną ramionami oplatając drobne ciało. Jest. Jego oddech tańczy na mojej szyi wywołując na twarzy uśmiech. Jest. Jego bicie serca wybija rytm mojego. Jest.. a raczej bardzo bym chciała, żeby był. Zawsze. [ ciamciaa ♥ ]

Jestem szczęściarą mam siebie!

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

Jestem szczęściarą, mam siebie!

Pewność siebie to nie przekonanie że jesteś lepsza od innych lecz wewnętrzne poczucie że jesteś wartościowa że zawsze byłaś i zawsze będziesz.

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

Pewność siebie, to nie przekonanie, że jesteś lepsza od innych, lecz wewnętrzne poczucie, że jesteś wartościowa, że zawsze byłaś i zawsze będziesz.

You will get better maybe not today but someday.

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

You will get better, maybe not today but someday.

Czas spędzony z kimś kogo kochamy nigdy nie będzie stracony. Zostaje z nami na zawsze.

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

Czas spędzony z kimś kogo kochamy, nigdy nie będzie stracony. Zostaje z nami na zawsze.

To że coś Ci się nie udało w przeszłości nie oznacza że ni uda Ci się teraz lub za chwilę.

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

To, że coś Ci się nie udało w przeszłości, nie oznacza, że ni uda Ci się teraz lub za chwilę.

Bądź kobietą która poprawia innej kobiecie koronę nie mówiąc przy tym nikomu że była przekrzywiona.

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

Bądź kobietą, która poprawia innej kobiecie koronę, nie mówiąc przy tym nikomu, że była przekrzywiona.

Zrozum że to co teraz boli nie będzie bolało zawsze.

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

Zrozum że to co teraz boli, nie będzie bolało zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV