głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika panikara

chciałam być Twoim małym planem na przyszłość. drobną kobietą  którą wielbiłbyś nad życie. oczkiem w głowie  któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. głodnym człowiekiem  któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. czasem wściekłą osobą  którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął 'wyluzuj  i tak Cię kocham'. chciałam żyć z Tobą wiecznie i każdego dnia móc kochać Cię bardziej.

onna dodano: 1 maja 2013

chciałam być Twoim małym planem na przyszłość. drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął 'wyluzuj, i tak Cię kocham'. chciałam żyć z Tobą wiecznie i każdego dnia móc kochać Cię bardziej.

Pamiętaj  że jestem tylko Twoja  moje serce jest Twoje  moje ciało jest Twoje  moje życie jest Twoje  moje szczęście i mój świat. Miłość nie trafia się wszystkim  a nam trafiło się coś więcej niż jakaś tam miłość. To uczucie jest doskonałe  nieskazitelne. Nie sądziłam  że można kogoś tak pokochać  nie sądziłam  że takie szczęście przytrafi się właśnie mi. Chociaż jestem złym człowiekiem  dostałam od życia coś  czego nie da się opisać słowami. To coś więcej niż szczęście. Dostałam Ciebie  dostałam wszystko..

onna dodano: 1 maja 2013

Pamiętaj, że jestem tylko Twoja, moje serce jest Twoje, moje ciało jest Twoje, moje życie jest Twoje, moje szczęście i mój świat. Miłość nie trafia się wszystkim; a nam trafiło się coś więcej niż jakaś tam miłość. To uczucie jest doskonałe, nieskazitelne. Nie sądziłam, że można kogoś tak pokochać; nie sądziłam, że takie szczęście przytrafi się właśnie mi. Chociaż jestem złym człowiekiem, dostałam od życia coś, czego nie da się opisać słowami. To coś więcej niż szczęście. Dostałam Ciebie, dostałam wszystko..

I die everytime you walk away.   Alex Hepburn   Under

ciamciaramciaa dodano: 1 maja 2013

I die everytime you walk away. [ Alex Hepburn - Under ]

Zawsze  gdy z nim jestem  choć odurza mnie jego obecność  przychodzi do mnie myśl  której się boję: Gdzieś w głębi ogarnia mnie przerażenie  że jeśli go stracę  to jakbym straciła część siebie i zostanę okaleczona już na całe życie.   S.Kingsbury

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

Zawsze, gdy z nim jestem, choć odurza mnie jego obecność, przychodzi do mnie myśl, której się boję: Gdzieś w głębi ogarnia mnie przerażenie, że jeśli go stracę, to jakbym straciła część siebie i zostanę okaleczona już na całe życie. / S.Kingsbury

opowiedz o tym jak mija Ci czas  gdy jestem z Tobą

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

opowiedz o tym jak mija Ci czas, gdy jestem z Tobą

wróć. przepraszam. chcę Cię z powrotem. zostań.  już zawsze. na zawsze.

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

wróć. przepraszam. chcę Cię z powrotem. zostań. już zawsze. na zawsze.

czekałam dni  tygodnie  miesiące  lata. powiedz wreszcie  że mnie chcesz.

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

czekałam dni, tygodnie, miesiące, lata. powiedz wreszcie, że mnie chcesz.

zaryzykuj. wystarczy 7 sekund odwagi  by móc coś zmienić w swoim życiu

zozolandia dodano: 30 kwietnia 2013

zaryzykuj. wystarczy 7 sekund odwagi, by móc coś zmienić w swoim życiu

daj mi sie sobą zachłysnąć  przesiąknąć każdą chwilą do cna możliwości. pogryź moje usta  niech te małe ranki goją sie przez kolejne dni  kiedy ciebie już tu nie będzie. wbij w plecy paznokcie i zostawiaj czerwone krechy  ściskaj moje nadgarstki tak mocno  by powstały fioletowe ślady. żarzącym sie papierosem wypal mi swoje imię  pogryź  rozbij nad moim ciałem szklaną butelkę i przejeżdżając dłonią po moim brzuchu wbij ostre końcówki. chcesz to zerwij ze mnie skórę  pobij  wylej kwas  chce żeby bolało  żebym pamiętała  chce jakiś namacalny ślad po tobie  gdy po raz ostatni zatrzaśniesz drzwi i znikniesz.   slaglove   KOCHAM ♥

ciamciaramciaa dodano: 30 kwietnia 2013

daj mi sie sobą zachłysnąć, przesiąknąć każdą chwilą do cna możliwości. pogryź moje usta, niech te małe ranki goją sie przez kolejne dni, kiedy ciebie już tu nie będzie. wbij w plecy paznokcie i zostawiaj czerwone krechy, ściskaj moje nadgarstki tak mocno, by powstały fioletowe ślady. żarzącym sie papierosem wypal mi swoje imię, pogryź, rozbij nad moim ciałem szklaną butelkę i przejeżdżając dłonią po moim brzuchu wbij ostre końcówki. chcesz to zerwij ze mnie skórę, pobij, wylej kwas, chce żeby bolało, żebym pamiętała, chce jakiś namacalny ślad po tobie, gdy po raz ostatni zatrzaśniesz drzwi i znikniesz. [ slaglove - KOCHAM ♥ ]

Kochani! serdecznie Wam dziękuje za ponad 2000 obserwowanych  jesteście niesamowici ! nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. :    M.

maniia dodano: 29 kwietnia 2013

Kochani! serdecznie Wam dziękuje za ponad 2000 obserwowanych, jesteście niesamowici ! nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. :) - M.

warto czasami wejść w powiadomienia i zobaczyć ze taki talen mnie obserwuje  .  dzięki! teksty maniia dodał komentarz: warto czasami wejść w powiadomienia i zobaczyć ze taki talen mnie obserwuje *.* dzięki! do wpisu 29 kwietnia 2013
No cześć. Duża część z nas chce choć w małym stopniu wrócić do  starego  moblo. Dlatego też zwracam się z prośbą do Was o dołączenie do naszej Moblowej Grupy na fejsiku. Razem możemy więcej. Organizujemy różne zloty  poznajemy się  rozmawiamy na czatach.. Zawiązało się przez to wiele przyjaźni. Kto wie  może właśnie tam znajdziesz jedną z ważniejszych osób w swoim życiu? :  wchodzicie w link i następnie   dołącz do grupy. a My was akceptujemy. podstawa? UDZIELANIE SIĘ. https:  www.facebook.com groups moblo   z pozdrowieniami od chorej Mani

maniia dodano: 29 kwietnia 2013

No cześć. Duża część z nas chce choć w małym stopniu wrócić do "starego" moblo. Dlatego też zwracam się z prośbą do Was o dołączenie do naszej Moblowej Grupy na fejsiku. Razem możemy więcej. Organizujemy różne zloty, poznajemy się, rozmawiamy na czatach.. Zawiązało się przez to wiele przyjaźni. Kto wie, może właśnie tam znajdziesz jedną z ważniejszych osób w swoim życiu? :) wchodzicie w link i następnie - dołącz do grupy. a My was akceptujemy. podstawa? UDZIELANIE SIĘ. https://www.facebook.com/groups/moblo/ z pozdrowieniami od chorej Mani ;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć