 |
|
Nie musicie mi mówić. Wiem, że często jestem niemiła. Mówię to co lezy na mym głazie, wielu również nazywa mylnie sercem. Z moich ust wypływa jak. Zdarzy mi się, choć rzadko, że jestem miła ale wtedy tak jakby gnije od środka / i.need.you
|
|
 |
|
Siadam na mokrym od deszczu chodniku a stopy zanurzam w kałuży. Niszczę swoje nowe buty zawiązując wilgotne włosy w kok obgryzionymi paznokciami. Dlaczego tak mi ciebie brak, dlaczego ciebie tu nie ma i nie każesz mi o siebie dbać? / i.need.you
|
|
 |
|
Nie chce, żebyś mnie zostawił, nie chce żyć bez ciebie. Rozumiesz? / i.need.you
|
|
 |
|
XXI w. Witaj w świecie gdzie miłość wyraża się dwukropkiem i gwiazdką, gdzie zrywa się poprzez zmianę statusu na facebooku, gdzie młodzi ludzie w wieku 14 lat uprawiają seks i spodziewają się dziecka, witaj w świecie gdzie wszystkim poprzewracało się w głowach o 180 stopni. / meineammenmarchen.
|
|
 |
|
nie pokłóciliśmy się, po prostu przestało nam na sobie zależeć, ale to normalne, nie? / meineammenmarchen.
|
|
 |
|
zapach nikotyny wymieszany z męskimi markowymi perfumami i nagle wiem, że obok mam cały swój świat. / meineammenmarchen.
|
|
 |
|
Jestem tak przerażona. I zagubiona. / meineammenmarchen.
|
|
 |
|
wciąż tłumaczę sobie, że czuję się rozbita, bo jeszcze nie przyzwyczaiłam się do tego, że nie ma Ciebie obok. / meineammenmarchen.
|
|
 |
|
masz miliony wad, a mimo wszystko nadal Cię kocham. / meineammenmarchen.
|
|
 |
|
chciałabym mieć pewność, że nadal Ci na mnie zależy i mogę na Ciebie liczyć. / meineammenmarchen.
|
|
 |
|
płaczesz? to nie oznaka słabości. / meineammenmarchen.
|
|
 |
|
odszedłeś. nie ma ani przyjaźni ani miłości. dziękuję. polejcie mi. /meineammenmarchen.
|
|
|
|