głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paatrrysia

  Czasami w życiu trzeba umieć trochę potęsknić.   — Jostein Gaarder   Dziewczyna z Pomarańczami

lelja dodano: 28 kwietnia 2013

" Czasami w życiu trzeba umieć trochę potęsknić." — Jostein Gaarder "Dziewczyna z Pomarańczami"

  Istnieją miasta  do których tęsknie tak  jakby przeznaczone mi było tam spędzić całe życie.   — Elias Canetti

lelja dodano: 28 kwietnia 2013

" Istnieją miasta, do których tęsknie tak, jakby przeznaczone mi było tam spędzić całe życie." — Elias Canetti

 Tę wąską  czarną gumkę  którą ściąga włosy   w nocy nosi na ręce  żeby nie zaginęła   jej nocne obyczaje są zaskakujące   długo by można na ten temat.    Wyjechała  lecz wróci i niech ciągle wraca   niech ciągle wracają jej popołudniowe i wieczorne obyczaje  znowu  mam życie  ona mi je robi.    Świetlicki

lelja dodano: 28 kwietnia 2013

"Tę wąską, czarną gumkę, którą ściąga włosy, w nocy nosi na ręce, żeby nie zaginęła, jej nocne obyczaje są zaskakujące, długo by można na ten temat. Wyjechała, lecz wróci i niech ciągle wraca, niech ciągle wracają jej popołudniowe i wieczorne obyczaje, znowu mam życie, ona mi je robi." - Świetlicki

 Jeśli nie świeci już dla ciebie żadna gwiazda tam  na górze  możesz wierzyć w grudki ziemi i sarny  na polach  zupełnie jak ty sama wyrwane  z miejsca oraz wszystkich swoich kroków.    Nie wiem  skąd jesteś  ale nawet  kiedy nie tańczysz   masz pod źrenicami konstelacje  masz piruety.   — Radosław Kolago  Krótka rzecz dedykowana

lelja dodano: 28 kwietnia 2013

"Jeśli nie świeci już dla ciebie żadna gwiazda tam na górze, możesz wierzyć w grudki ziemi i sarny na polach, zupełnie jak ty sama wyrwane z miejsca oraz wszystkich swoich kroków. Nie wiem, skąd jesteś, ale nawet, kiedy nie tańczysz, masz pod źrenicami konstelacje, masz piruety." — Radosław Kolago "Krótka rzecz dedykowana"

 Sza­rościami za­bar­wił się cały jej świat   mi­mo ko­lorów wiosny   za czymś tęskno    cze­goś brak... Kogoś tak cholernie brak.

lelja dodano: 28 kwietnia 2013

"Sza­rościami za­bar­wił się cały jej świat, mi­mo ko­lorów wiosny, za czymś tęskno, cze­goś brak... Kogoś tak cholernie brak."

Zgaśniesz szybciej niż fajka w moich ustach. esperer

smutnaona dodano: 26 kwietnia 2013

Zgaśniesz szybciej niż fajka w moich ustach./esperer
Autor cytatu: esperer

Od kilku miesięcy nie żyje. Chodzi mówi  czuje  oddycha   dla mnie umarł   i.need.you

smutnaona dodano: 26 kwietnia 2013

Od kilku miesięcy nie żyje. Chodzi mówi, czuje, oddycha - dla mnie umarł / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

Pragnę miłości aby chronić moje rozpadające się ciało i rozpadającą się dusze   i.need.you

smutnaona dodano: 26 kwietnia 2013

Pragnę miłości aby chronić moje rozpadające się ciało i rozpadającą się dusze / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

Czekam na wiatr. Na deszcz. Na słońce. Czekam na cokolwiek. Cokolwiek  co zmieni moje życie. Co zmieni mnie  świat  wszystko wokół.

smutnaona dodano: 26 kwietnia 2013

Czekam na wiatr. Na deszcz. Na słońce. Czekam na cokolwiek. Cokolwiek, co zmieni moje życie. Co zmieni mnie, świat, wszystko wokół.
Autor cytatu: i.need.you

nigdy nikogo bardziej mi nie brakowało tak jak ciebie.   niechcechciec

smutnaona dodano: 26 kwietnia 2013

nigdy nikogo bardziej mi nie brakowało tak jak ciebie. / niechcechciec
Autor cytatu: niechcechciec

Boli mnie  że stał się tak cholernie obojętny.

smutnaona dodano: 26 kwietnia 2013

Boli mnie, że stał się tak cholernie obojętny.
Autor cytatu: whistle

czasem trzeba zapomnieć. i tyle.

smutnaona dodano: 26 kwietnia 2013

czasem trzeba zapomnieć. i tyle.
Autor cytatu: whistle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć