 |
Myślę, że pewność to najlepsze co mężczyzna może dać kobiecie.
|
|
 |
Faceci zawsze dzwonią, gdy pojawia się konkurent. Są jak psy: nigdy nie zauważą, że zmieniłaś fryzurę, ale potrafią wyczuć, że na ich terytorium węszy intruz.
|
|
 |
"Trzeba uprzytomnić sobie, że nawet kiedy wszystko straci sens
/Znajdziesz przestrzeń, gdzie wielka wiara tłumi lęk..." ..
|
|
 |
"Lecz przecież Bóg dobrze wie, dlaczego dławi mnie wstręt, dlaczego strach nabiera mocy i zniewala rozum.
Na pewno każdy choć raz utracił wiarę jak ja,
obym nie bliżej stał sennego dnia w królestwie mroku..." ..
|
|
 |
KURWA MAĆ delikatnie mówiąc..
|
|
 |
"Zawsze będę już tym, który do powiedzenia nie ma tu nic... Pierwszym z brzegu, obojętne którym, w szaro-burym szeregu, jednym z wielu..." ..
|
|
 |
„Monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.” ..
|
|
 |
"We're a thousand miles from comfort..." ..
|
|
 |
Ludzie sypiają ze sobą, nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś, pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn, żadna przygoda. Przygoda następuje później, jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt, żarzącą się w środku małą lampkę, latareczkę na wysokości splotu słonecznego, kryptonit, weźmie go w palce, ostrożnie, jak perłę, i zrobi z nim coś głupiego, włoży do ust, połknie, podrzuci do góry, zgubi. I potem, dużo później zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tą dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz, nie ma chuja.
|
|
 |
nie lubię, kiedy mnie boli, a ja nie potrafię określić gdzie.
|
|
 |
Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie.
|
|
 |
Spanie obok drugiej osoby, w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności.
|
|
|
|