 |
Życie bez czekolady też może być słodkie ;) ..
|
|
 |
"All of us are searching for an open arm.
/Well, it's a shame how I curl up in the dark." Blindside! ..
|
|
 |
"But dreams come slow and they go so fast..." ..
|
|
 |
Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozdziela się na dwie części. Jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mężczyzny.Natomiast całe życie polega na tym, aby znaleźć drugą połowę. Połowę własnej duszy, połowę swojego serca. Połowę samego siebie.
|
|
 |
Pokochał mnie taka jaka jestem ! .. Gdy nikt nie patrzył, gdy jestem sama i nie obchodzi mnie to jak wyglądam. Gdy mam całą twarz brudną po jedzeniu spaghetti. Gdy włosy skręcają się tak jak im się podoba. Gdy oczy mam podpuchnięte i nie chce mi się ich tuszować. Gdy zakładam dres i nie maluję paznokci. Gdy płaczę i lamentuje jak mi źle. Pokochał mnie za mój wybuchowy charakter i to że nic mi nigdy nie pasuje. Pokochał mnie od środka, nie to co prezentuje..
|
|
 |
"W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia."
|
|
 |
Jego ramiona, były jej niebem.
|
|
 |
Dzięki zwykłej maskarze, nie wodoodpornej, w rzucającym się w oczy, jaskrawym żółtym opakowaniu znajdującym się zawsze pod ręką, mogę spokojnie wychodzić z domu do szkoły, bez ryzyka uronienia choć jednej łzy w tak niesamowicie zatłoczonym miejscu..
|
|
 |
Są interesy, na których się traci..
|
|
 |
Cicho, szeptem i na ucho..
|
|
|
|