głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika opisowocytatowo

wieczorami  przy gorącej herbacie  pod ciepłym kocem i z dobrą muzyką siedzę i znów wspominam Ciebie.

msmisq dodano: 25 luty 2012

wieczorami, przy gorącej herbacie, pod ciepłym kocem i z dobrą muzyką siedzę i znów wspominam Ciebie.

Są gesty  które doceniamy dopiero gdy kończą się bezpowrotnie.

msmisq dodano: 25 luty 2012

Są gesty, które doceniamy dopiero gdy kończą się bezpowrotnie.

mam większy szacunek do miśka niż do Ciebie.

msmisq dodano: 25 luty 2012

mam większy szacunek do miśka niż do Ciebie.

Nasze serca pompują krew a łzy są słone. Wiem  że czasem sam tonę w morzu złych myśli i jedyne co z tego mam to psychiczne blizny.

msmisq dodano: 25 luty 2012

Nasze serca pompują krew a łzy są słone. Wiem, że czasem sam tonę w morzu złych myśli i jedyne co z tego mam to psychiczne blizny.

Boję się  że kiedy przestanę ulegać pragnieniom innych  kiedy wypowiem słowa  których nie chcą słyszeć  stracę ich miłość. Moją obsesją jest odrzucenie.

msmisq dodano: 25 luty 2012

Boję się, że kiedy przestanę ulegać pragnieniom innych, kiedy wypowiem słowa, których nie chcą słyszeć, stracę ich miłość. Moją obsesją jest odrzucenie.

  Księżniczko   czy czekasz na księcia . ?     słucham . ? Książę z bajki pomylił drogę więc już dawno wypieprzyłam drugi pantofelek .

msmisq dodano: 25 luty 2012

- Księżniczko , czy czekasz na księcia . ? - słucham . ? Książę z bajki pomylił drogę więc już dawno wypieprzyłam drugi pantofelek .

  Rozdziałów zamkniętych się nie otwiera.     Tak  wiem  ale one same się otwierają  nieustannie przypominają  że nie zostały zakończone

msmisq dodano: 25 luty 2012

- Rozdziałów zamkniętych się nie otwiera. - Tak, wiem, ale one same się otwierają, nieustannie przypominają, że nie zostały zakończone

  Płaczesz ?   Nie   tusz do rzęs sobie zmywam !

samciia dodano: 25 luty 2012

- Płaczesz ? - Nie , tusz do rzęs sobie zmywam !

wybiła godzina. czas przestał płynąć  a ona stała. lekko dygotała. miała nadzieje  że ją obejmie. że bedzie przy niej teraz i juz wiecznie  bo przy nim czuła sie nadzwyczaj bezpiecznie.

zimnydran dodano: 25 luty 2012

wybiła godzina. czas przestał płynąć, a ona stała. lekko dygotała. miała nadzieje, że ją obejmie. że bedzie przy niej teraz i juz wiecznie, bo przy nim czuła sie nadzwyczaj bezpiecznie.

niejedno nas dzieli ale niech połączy wiele.

zimnydran dodano: 25 luty 2012

niejedno nas dzieli ale niech połączy wiele.

nie martw sie  ja tez.    teksty zimnydran dodał komentarz: nie martw sie, ja tez. ;> do wpisu 25 luty 2012
nie  nie boje się.

zimnydran dodano: 25 luty 2012

nie, nie boje się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć