 |
Nie żebym była na Ciebie zła czy coś, po prostu mam ochotę wydrapać Ci oczy, wyrzucić za siebie i rozdeptać, nic więcej.
|
|
 |
mówiąc do Ciebie ' szmato ' obrażam przedmiot, który niczemu sobie nie zawinił.
|
|
 |
Otworzę sklep gdzie będę sprzedawać mózgi, bez kitu.
|
|
 |
jesteś moją lampką przy łóżku , moją malinową herbatą , ołówkiem w piórniku , pierścionkiem na ręce , porannym uśmiechem i bałaganem w głowie . < 3
|
|
 |
jestem chyba jedynym chłopakiem, który wierzy w przyjaźń damsko-męską. i mimo tego, że milion ludzi uważa nas za pare ja i tak ją kocham jak siostrę. ona mnie jak brata. trzymamy się zawsze razem, zawsze nawzajem się wspieramy, dbam o tą przyjaźń jak o najważniejszą rzecz na świecie, bo wiem, że takich ludzi jak ona jest co raz mniej i może to przez tą właśnie przyjaźń rzuciła mnie najpiękniejsza dziewczyna na świecie, ale nie martwię się, wiem że przyjaciel nigdy by mi nie powiedział 'Ona albo ja...' / wyluz0wany
|
|
 |
Stanąć na dachu, wywalić język i środkowym palcem pozdrowić świat.
|
|
 |
- Kochanie, ugotować Ci jajka ?
- A usmażyć Ci cycki ? : D
|
|
 |
Gdybym Ci powiedziała 'zadzwoń, jak w końcu coś do mnie poczujesz' , obawiam się, że szybciej bym umarła, niż ty zadzwonił.
|
|
 |
Nie potrafię latać ani widzieć przez ściany. Nie mam mocy Hulka i zdolności spidermana. Mam coś lepszego. Potrafię kochać.
|
|
 |
Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.
Ja ciebie wykpię, ty mnie wykpisz.
|
|
 |
Dzień dobry tu brudny
harry, twoja stara i stary.
|
|
|
|