głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika onlyhappiness

Nie proszę Cię o więcej  wysłuchaj mnie do końca  dziś Ty otwierasz serce  dziś jesteś tu by zostać. I pomóc mi  wyprostować gdy się boję  pozwól poczuć się z tym  dziś uspokój myśli moje.

smutnaona dodano: 12 grudnia 2012

Nie proszę Cię o więcej, wysłuchaj mnie do końca, dziś Ty otwierasz serce, dziś jesteś tu by zostać. I pomóc mi, wyprostować gdy się boję, pozwól poczuć się z tym, dziś uspokój myśli moje.
Autor cytatu: kinia10107

i bywa czasem tak  że nie wiesz co masz robić  nie wiesz komu wierzyć. i bywa czasem też  że nie masz komu o tym powiedzieć  że nikt Cię akurat teraz nie rozumie.

smutnaona dodano: 12 grudnia 2012

i bywa czasem tak, że nie wiesz co masz robić, nie wiesz komu wierzyć. i bywa czasem też, że nie masz komu o tym powiedzieć, że nikt Cię akurat teraz nie rozumie.
Autor cytatu: kinia10107

Mam ochotę pierdolnąć głową w ścianę z tej bezsilności. Dziękuję.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 12 grudnia 2012

Mam ochotę pierdolnąć głową w ścianę z tej bezsilności. Dziękuję. [ ciamciaa ♥ ]

krótka myśl sms'em: nasz związek jest już tylko biznesem.   pezet.

grandiose dodano: 12 grudnia 2012

krótka myśl sms'em: nasz związek jest już tylko biznesem. / pezet.

gasze fajka pod podeszwą. tyle ludzi już ode mnie odeszło.   pezet.

grandiose dodano: 12 grudnia 2012

gasze fajka pod podeszwą. tyle ludzi już ode mnie odeszło. / pezet.

Chciałabym mieć siłę by zrozumieć niektórych ludzi bez używania przekleństw. Amen.

ciamciaramciaa dodano: 12 grudnia 2012

Chciałabym mieć siłę by zrozumieć niektórych ludzi bez używania przekleństw. Amen.

taki zwykły dzień. kolejny  który się już nie zdarzy. nie będzie taki sam... w kalendarzu nie będzie już takiej daty  liczby tak starannie nie dobiorą się jak dziś. tak. czasu ucieka  ale będąc przy Tobie czuję  że stanął w miejscu a mój kalendarz cały czas wskazuje datę ostatniego spotkania.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 12 grudnia 2012

taki zwykły dzień. kolejny, który się już nie zdarzy. nie będzie taki sam... w kalendarzu nie będzie już takiej daty, liczby tak starannie nie dobiorą się jak dziś. tak. czasu ucieka, ale będąc przy Tobie czuję, że stanął w miejscu a mój kalendarz cały czas wskazuje datę ostatniego spotkania. [ ciamciaa ♥ ]

Dostałam od Niego to pełne poczucie opieki   ramiona  które potrafiły otulić moje  wedle nastroju  na wysokości barków czy talii  dłonie  które zaciskały się na moich lub głaskały mnie po głowie  ramieniu  brzuchu czy plecach  troskę  która przemawiała jego głosem zadając wciąż pytania czy wszystko w porządku  dobrze się czuję  czy lepiej  na które odpowiadałam raz na jakiś czas  w między czasie ucinając sobie drzemki. Dostałam te wargi  ten język  te serie pocałunków  a nie roztkliwiając się  całuje najlepiej. Mogę wymieniać całą paletę jego narządów   brzuch  który zabójczo mnie kręci  tyłek  którym się potężnie jaram  ale jedną cząstkę uwielbiam w nim najbardziej i to o jej zdobycie i funkcjonowanie będę walczyć najmocniej serducho  które tak pięknie bije mu w piersi.

ciamciaramciaa dodano: 12 grudnia 2012

Dostałam od Niego to pełne poczucie opieki - ramiona, które potrafiły otulić moje, wedle nastroju, na wysokości barków czy talii; dłonie, które zaciskały się na moich lub głaskały mnie po głowie, ramieniu, brzuchu czy plecach; troskę, która przemawiała jego głosem zadając wciąż pytania czy wszystko w porządku, dobrze się czuję, czy lepiej, na które odpowiadałam raz na jakiś czas, w między czasie ucinając sobie drzemki. Dostałam te wargi, ten język, te serie pocałunków, a nie roztkliwiając się, całuje najlepiej. Mogę wymieniać całą paletę jego narządów - brzuch, który zabójczo mnie kręci, tyłek, którym się potężnie jaram, ale jedną cząstkę uwielbiam w nim najbardziej i to o jej zdobycie i funkcjonowanie będę walczyć najmocniej-serducho, które tak pięknie bije mu w piersi.

Miał rację   zawsze będę do Niego wracać.   nieracjonalnie

smutnaona dodano: 11 grudnia 2012

Miał rację - zawsze będę do Niego wracać. / nieracjonalnie
Autor cytatu: nieracjonalnie

Skończ to  bo inaczej on Cię zniszczy. Już i tak jesteś na granicy bycia wrakiem. Skończ to  bo inaczej będziesz żywym dowodem na to  że może pęknąć serce. Z miłości lub nienawiści  ale może.

smutnaona dodano: 11 grudnia 2012

Skończ to, bo inaczej on Cię zniszczy. Już i tak jesteś na granicy bycia wrakiem. Skończ to, bo inaczej będziesz żywym dowodem na to, że może pęknąć serce. Z miłości lub nienawiści, ale może.
Autor cytatu: yezoo

Pierdol wszystko  bo co będzie  to będzie  i daj mi nadzieję  zanim kurwa odejdziesz.

smutnaona dodano: 11 grudnia 2012

Pierdol wszystko, bo co będzie, to będzie, i daj mi nadzieję, zanim kurwa odejdziesz.
Autor cytatu: kinia10107

Kiedy przychodzi jesień umiera wszystko. Robi się szaro  ponuro i smutno. Tak samo jak z samotnością. Odkąd Cię nie ma zniknął cały optymizm  a moje życie zrobiło się ciemne  monotonne i puste. Wszystkie uczucia umierają przezornie  zupełnie jak natura.

smutnaona dodano: 11 grudnia 2012

Kiedy przychodzi jesień umiera wszystko. Robi się szaro, ponuro i smutno. Tak samo jak z samotnością. Odkąd Cię nie ma zniknął cały optymizm, a moje życie zrobiło się ciemne, monotonne i puste. Wszystkie uczucia umierają przezornie, zupełnie jak natura.
Autor cytatu: kinia10107

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć