głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika onaax3

Zna mnie. On zna mnie najlepiej. Zna mnie jak nikt inny  mimo  że poznaliśmy się nie dawno  zdążył już rozpracować każdą moją głupią grę. I wie  że kłamię  gdy mówię  że sobie poradzę.

alcoholicsmile dodano: 4 listopada 2011

Zna mnie. On zna mnie najlepiej. Zna mnie jak nikt inny, mimo, że poznaliśmy się nie dawno, zdążył już rozpracować każdą moją głupią grę. I wie, że kłamię, gdy mówię, że sobie poradzę.

I wcale nie potrzebuję was i waszej pieprzonej fałszywej troski  waszych pieprzonych fałszywych mord  nie potrzebuję.

alcoholicsmile dodano: 4 listopada 2011

I wcale nie potrzebuję was i waszej pieprzonej fałszywej troski, waszych pieprzonych fałszywych mord, nie potrzebuję.

potrzebuję Ciebie  aby moje jutro było lepsze. ♥

alcoholicsmile dodano: 4 listopada 2011

potrzebuję Ciebie, aby moje jutro było lepsze. ♥
Autor cytatu: take.me.away

nie odchodź za daleko  bo jesteś wielkim kawałkiem mojego serca. wiesz? ♥

alcoholicsmile dodano: 4 listopada 2011

nie odchodź za daleko, bo jesteś wielkim kawałkiem mojego serca. wiesz? ♥
Autor cytatu: take.me.away

Świata poza Tobą nie widzę  więc weź się przesuń.    congratulations.

alcoholicsmile dodano: 3 listopada 2011

Świata poza Tobą nie widzę, więc weź się przesuń. || congratulations.

Chcę tylko żeby owinął swoje ramiona wokół mnie i nigdy nie pozwolił mi odejść.    jebaduic.

alcoholicsmile dodano: 3 listopada 2011

Chcę tylko żeby owinął swoje ramiona wokół mnie i nigdy nie pozwolił mi odejść. || jebaduic.
Autor cytatu: jebaduic

Nie chce więcej  wystarczy mi Twój uśmiech. ♥

alcoholicsmile dodano: 3 listopada 2011

Nie chce więcej, wystarczy mi Twój uśmiech. ♥

Czego boję się najbardziej? Tego  że się do niego przywiążę  stanę się zależna od jego słów  gestów. I tego  jak ciężko będzie mi pozbierać się po tym  gdy nie odpisze na dziesiątą wiadomość z rzędu  ani na następną i następną  tylko dlatego  że uwierzy w jakąś plotkę na mój temat. Boję się znów powierzyć komuś swoją  duszę.

alcoholicsmile dodano: 3 listopada 2011

Czego boję się najbardziej? Tego, że się do niego przywiążę, stanę się zależna od jego słów, gestów. I tego, jak ciężko będzie mi pozbierać się po tym, gdy nie odpisze na dziesiątą wiadomość z rzędu, ani na następną i następną, tylko dlatego, że uwierzy w jakąś plotkę na mój temat. Boję się znów powierzyć komuś swoją duszę.
Autor cytatu: bezimienni

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś kochasz to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem ci zrobił  gdzie był i z kim był.  Zawsze wracasz  nie ważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi  gapisz się całymi dniami na telefon  oczkując że zadzwoni.  Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz.  Bezwarunkowo.  O niego  o jego szczęście.  O to żeby cieszył się każdym dniem  każdą chwilą.  I nie poddajesz się   wiesz  że nie możesz się poddać  bo ta osoba jest wszystkim o masz  co Ciętu trzyma.  Jest czymś więcej niż tlen  jest sensem każdego Twojego dnia  każdych Twoich wzlotów i upadków.  A gdy upadasz  podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej.  Tak  to właśnie jest MIŁOŚĆ.

alcoholicsmile dodano: 3 listopada 2011

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem ci zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nie ważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczkując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście. O to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo ta osoba jest wszystkim o masz, co Ciętu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest MIŁOŚĆ.

Codzienne zdawała sobie sprawę  że jest pusta. Jak pudełko po ciastkach  czy wydmuszka. Nie miała ani krzty w sobie życia  zresztą dla kogo miała by mieć?

alcoholicsmile dodano: 2 listopada 2011

Codzienne zdawała sobie sprawę, że jest pusta. Jak pudełko po ciastkach, czy wydmuszka. Nie miała ani krzty w sobie życia, zresztą dla kogo miała by mieć?

aaaaaaaaaaaaaa  tak też można XD teksty alcoholicsmile dodał komentarz: aaaaaaaaaaaaaa, tak też można XD do wpisu 2 listopada 2011
Zabawne  że w jednej osobie może znajdować się wszystko to co daje Ci szczęście.    freakyy

alcoholicsmile dodano: 2 listopada 2011

Zabawne, że w jednej osobie może znajdować się wszystko to co daje Ci szczęście. [freakyy]
Autor cytatu: jachcenajamaice

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć