 |
|
Zatonąć w studni absurdalnych uczuć; przestać istnieć, na moment. Dzike pragnienia biegają po mojej głowie.
|
|
 |
|
Wsiadam do pociągu - gdziekolwiek mnie zabierze. Żałuję tylko, że Ty mnie nie odbierzesz.
|
|
 |
|
Bo lepiej pokazać wszystkim, że cała ta sytuacja mnie bawi, niż totalnie rozpierdala.
|
|
 |
|
Jestem wojną, chaotyczną mozaiką wspomnień, którą zżera kwas moich łez. ♥
|
|
 |
|
W jej uśmiechu znajdowało się więcej promieni niż w całym słońcu. Te promienie wyciągały go z gęstniejącego cienia - ale on tego nie chciał. Mimo, iż lubił ten uśmiech, to kochał cień.
|
|
 |
|
Bo ona bojaźliwie pragnęła wzajemności; on tonął w egoistycznych pobudkach, jej usta całując. Stali pod psującą się latarnią - sami byli zepsuci.
|
|
 |
|
Chciałabym tak 'przez przypadek' się potknąć i wpaść akurat na Ciebie.
|
|
 |
|
- Może właśnie dzisiaj jest Twój szczęśliwy dzień? - Spierdalaj.
|
|
 |
|
Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna grzać. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boję się, gdy mówisz, że kochasz mnie.
|
|
 |
|
Pójdziemy na spacer, będziemy tak chodzić i chodzić. W końcu złapiesz mnie za rękę, przyciągniesz mnie do siebie, spojrzysz głęboko w oczy, przytulisz. A na koniec? Na koniec powiesz mi, jak mocno mnie kochasz. Dobrze?
|
|
 |
|
Wolę ostrych mężczyzn, a nie zdesperowanych chłopczyków, którzy całymi dniami modlą się o miłość. -.-
|
|
 |
|
Ciekawe co pomyślisz po przeczytaniu tego.. po prostu powiem Ci wprost, że się w Tobie zakochałam. I wiem, no więc może o tym wiesz, może nie . może się domyślasz, nie wiem. Ale mówię Ci to bo w końcu muszę. Wiem, że Ty do mnie nic nie czujesz więc proszę Cię tylko, żeby było normalnie. Żeby nie było tak, że jak to przeczytasz to nie odezwiesz się do mnie słowem, że będziesz mnie unikał. Po prostu niech będzie tak jak dawniej, jakbyś o tym nie wiedział. / KURWA. napisać/nie napisać/napisać/nie napisać? :x
|
|
|
|