głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika olarebacz13

Gdybyś napisał o 3 w nocy  że chcesz mnie zobaczyć  ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz.

wezniepierdol dodano: 29 stycznia 2012

Gdybyś napisał o 3 w nocy, że chcesz mnie zobaczyć, ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz.

Zatopić się w jego wzroku  jak Titanic pójść na dno.

wezniepierdol dodano: 29 stycznia 2012

Zatopić się w jego wzroku, jak Titanic pójść na dno.

Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu  że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek  patrząc w moje oczy pragnąłeś zobaczyć w nich coś więcej  niż ich kolor  a pisząc ze mną po nocach nie chciałeś tylko pokazać mi jak długo potrafisz wytrzymać bez snu.

wezniepierdol dodano: 29 stycznia 2012

Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu, że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek, patrząc w moje oczy pragnąłeś zobaczyć w nich coś więcej, niż ich kolor, a pisząc ze mną po nocach nie chciałeś tylko pokazać mi jak długo potrafisz wytrzymać bez snu.

Miałeś tak kiedyś? Wszystko to  co Cię otacza  pojedyncza nutka  słowo  przedmiot  ma wpisane imię tej jednej osoby? Pierwsze skojarzenie  dzięki któremu wspomnienia zaczynają układać się w jedną całość. W końcu dostrzegasz jak dużo tej osoby jest w Tobie. Jak bardzo napełniony jesteś tym  co razem tworzyliście  odrębnym światem  do którego wstęp mieliście tylko Wy  którego historia sporządzona została Waszą bliskością  Waszą miłością. Miałeś tak kiedyś?

wezniepierdol dodano: 29 stycznia 2012

Miałeś tak kiedyś? Wszystko to, co Cię otacza, pojedyncza nutka, słowo, przedmiot, ma wpisane imię tej jednej osoby? Pierwsze skojarzenie, dzięki któremu wspomnienia zaczynają układać się w jedną całość. W końcu dostrzegasz jak dużo tej osoby jest w Tobie. Jak bardzo napełniony jesteś tym, co razem tworzyliście, odrębnym światem, do którego wstęp mieliście tylko Wy, którego historia sporządzona została Waszą bliskością, Waszą miłością. Miałeś tak kiedyś?

Rzucić  to wszystko i uciec. Zacząć żyć od nowa. Z nową etykietką. Bez opinii  na starcie. Bez ludzi  którzy kładą Ci kłody pod nogi. Bez problemów  bez rutyny. Bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. Chcę uciec. Ale nie mogę. Dalej tkwię  w tym zakichanym  szklanym  pudełku  zwanym życiem. Stąd  nie ma wyjścia. Nawet śmierć  jest zbyt bezszelestna  by pomóc.

wezniepierdol dodano: 29 stycznia 2012

Rzucić, to wszystko i uciec. Zacząć żyć od nowa. Z nową etykietką. Bez opinii, na starcie. Bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. Bez problemów, bez rutyny. Bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. Chcę uciec. Ale nie mogę. Dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. Stąd, nie ma wyjścia. Nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.

http:  kwejk.pl obrazek 881735 matma  3C3.html

nienormalniezakreconaa dodano: 28 stycznia 2012

na podstawie art . 11 par . 8 kodeksu miłosnego   skazuje Cię na dożywotnie umieszczenie w moim sercu . wyrok jest prawomocny i nie możesz wnieść apelacji ♥

magicday dodano: 28 stycznia 2012

na podstawie art . 11 par . 8 kodeksu miłosnego , skazuje Cię na dożywotnie umieszczenie w moim sercu . wyrok jest prawomocny i nie możesz wnieść apelacji ♥
Autor cytatu: proelosiak

. kurdę no . przestaje już myśleć .   cc więc zadam tylko takie pytanie . moje ostatnie wpisy   co o nich sądzicie ? wiem   że są do dupki i wgl . ale wiecie . xdd opinię chcę usłyszeć xdd

magicday dodano: 28 stycznia 2012

. kurdę no . przestaje już myśleć . ; cc więc zadam tylko takie pytanie . moje ostatnie wpisy , co o nich sądzicie ? wiem , że są do dupki i wgl . ale wiecie . xdd opinię chcę usłyszeć xdd

. tak   wmawiam sobie   że go nie kocham   że to co było to już koniec . że nigdy nie będzie tak jak wtedy . nawet nie wiesz jak ciężko jest oszukiwać samą siebie   a co dopiero grać przed nim .

magicday dodano: 28 stycznia 2012

. tak , wmawiam sobie , że go nie kocham , że to co było to już koniec . że nigdy nie będzie tak jak wtedy . nawet nie wiesz jak ciężko jest oszukiwać samą siebie , a co dopiero grać przed nim .

. czy to tak trudno podejść i pogadać ?

magicday dodano: 28 stycznia 2012

. czy to tak trudno podejść i pogadać ?

. a gdy Cie zobaczę   odważę się tylko na głupi uśmiech .

magicday dodano: 28 stycznia 2012

. a gdy Cie zobaczę , odważę się tylko na głupi uśmiech .

. mój chłopak będzie tak zajebiście zabawny   że będzie miotał każdym innym .

magicday dodano: 28 stycznia 2012

. mój chłopak będzie tak zajebiście zabawny , że będzie miotał każdym innym .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć