 |
Ty jesteś mój barwnik, barwnik krwi, erytrocyt co wali mi o szpik.
|
|
 |
. a wiesz , że teraz już nic tego nie zniszczy ? ta suka która to zrobi będzie musiała napisać od razu list pożegnalny .
|
|
 |
'' jesteś tylko moja '' - tylko te słowa pozostaną w mojej pamięci już na zawsze !
|
|
 |
. sama już nie wiem czy wczorajszy cudowny dzień wydarzył się na prawdę , czy to tylko magiczny wytwór mojej wyobraźni .
|
|
 |
. jakoś tak teraz słodko , że nie umiem źle pisać . o.o
|
|
 |
jeszcze wczoraj wskoczyłabym za nią w ogień , dzisiaj chętnie bym tę sukę do niego wepchnęła .
|
|
 |
trudno stłumić żar ust, gdy w głowie szumi od wódki .
|
|
 |
nie starałam się , a los mi Cię zesłał .
|
|
 |
pożycz serce, moje wciąż bije, ale to kamień .
|
|
 |
mieli wspólne plany, mieli być razem na zawsze dzisiaj ona i on grają rolę w tym dramacie, głównym bohaterem staje się być teraz ból, powiedz jak to jest możliwe wiesz serce pękło w chuj .
|
|
 |
wiem, że mam tu komu się wygadać, ale dziś nie pomoże nawet wódka ani trawa, siadam na mokrej ławce, mam wszystko w dupie. wciąż wierzę, że tu przyjdziesz, że to wszystko nie runie. daj mi pewność, bo nie wiem na czym stoję, choć podświadomość szeptem mówi mi, że to już koniec .
|
|
 |
rzygam tym co mówisz do mnie to tylko kłamstwo, osacza mnie to co jest w Tobie.
|
|
|
|