głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ogilamcie

Z każdą wadą i zaletą gotów konsekwencje ponieść

aleek_twoj dodano: 29 czerwca 2012

Z każdą wadą i zaletą gotów konsekwencje ponieść,

I nawet jeśli milczę  gdy trzeba krzyczeć...  Nawet kiedy krzyczę  gdy powinienem milczeć...

aleek_twoj dodano: 29 czerwca 2012

I nawet jeśli milczę, gdy trzeba krzyczeć... Nawet kiedy krzyczę, gdy powinienem milczeć...

To nie był pierwszy raz  to był ostatni raz

aleek_twoj dodano: 29 czerwca 2012

To nie był pierwszy raz, to był ostatni raz

Mówią   Ryj nie szklanka nie zbiję się  ale blizny pozostają

aleek_twoj dodano: 29 czerwca 2012

Mówią - Ryj nie szklanka nie zbiję się, ale blizny pozostają

 .  Jak długo można udawać  że nic się do kogoś nie czuje  że się o tej osobie nie myśli  że nie wiąże się z tą osobą planów?

meryszju dodano: 27 czerwca 2012

`. Jak długo można udawać, że nic się do kogoś nie czuje, że się o tej osobie nie myśli, że nie wiąże się z tą osobą planów?

 .  przyznaj się... czekasz na coś co się nie wydarzy.

meryszju dodano: 27 czerwca 2012

`. przyznaj się... czekasz na coś co się nie wydarzy.

 .  chciałabym być twoją ulubioną dziewczyną. chciałabym  abyś myślał  że to ja jestem powodem dla którego żyjesz. chciałabym  żeby mój uśmiech był twoim ulubionym.

meryszju dodano: 27 czerwca 2012

`. chciałabym być twoją ulubioną dziewczyną. chciałabym, abyś myślał, że to ja jestem powodem dla którego żyjesz. chciałabym, żeby mój uśmiech był twoim ulubionym.

 .  I trudno jest żyć  ze świadomością  że coś  co tak na prawdę dawało sens twojemu życiu odeszło  i już nie wróci. Nie cofniesz czasu musisz żyć dalej  a to wszystko wypaliło się bezpowrotnie.

meryszju dodano: 27 czerwca 2012

`. I trudno jest żyć, ze świadomością, że coś, co tak na prawdę dawało sens twojemu życiu odeszło, i już nie wróci. Nie cofniesz czasu,musisz żyć dalej, a to wszystko wypaliło się bezpowrotnie.

 .  A mijając Cię na ulicy nie odwracam wzroku dlatego  że zapomniałam i zaczęłam nowe życie tylko dlatego  że wciąż pamiętam  wciąż mam Cię w sercu  i wciąż za Tobą tęsknię. Jesteś takim sentymentem  jesteś kimś kogo mi brakuje

meryszju dodano: 27 czerwca 2012

`. A mijając Cię na ulicy nie odwracam wzroku dlatego, że zapomniałam i zaczęłam nowe życie tylko dlatego, że wciąż pamiętam, wciąż mam Cię w sercu, i wciąż za Tobą tęsknię. Jesteś takim sentymentem, jesteś kimś kogo mi brakuje

 .  szczerze to tęsknię za tymi momentami  kiedy na pytanie 'co robisz?' odpisywałeś mi 'myślę o Tobie' .Nie wyobrażasz sobie ile bym dała  żeby cofnąć czas  chociażby po to  żeby dowidzieć się co u ciebie

meryszju dodano: 27 czerwca 2012

`. szczerze to tęsknię za tymi momentami, kiedy na pytanie 'co robisz?' odpisywałeś mi 'myślę o Tobie' .Nie wyobrażasz sobie ile bym dała, żeby cofnąć czas, chociażby po to, żeby dowidzieć się co u ciebie

 .  nie wiem czy wiesz  ale byłeś u mnie na pierwszym miejscu.

meryszju dodano: 27 czerwca 2012

`. nie wiem czy wiesz, ale byłeś u mnie na pierwszym miejscu.

 .  wolałam kiedy byłeś obok mnie  podobno ładnie razem wyglądaliśmy.

meryszju dodano: 27 czerwca 2012

`. wolałam kiedy byłeś obok mnie, podobno ładnie razem wyglądaliśmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć