głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ogarnijipowstan

I jestem załamana ponieważ  ona nie chcę tego co jest moim całym życiem  i nie umiem przestać  nie umiem chcieć przestać  nienawidzę siebie za to kim się stałam i nienawidzę  że pozwoliliście bym się taka stała  nie wyglądam dobrze  nie wyglądam nawet źle  jestem popieprzona i nie wiem jak sobie z tym poradzić  a wy się oddalacie i odchodzicie  każdy po kolei  nie mogę się nawet ruszyć  nie mogę nic zrobić  zapomniałam co było tym czego chciałam  czego chciałabym teraz.

ekstaaza dodano: 22 luty 2013

I jestem załamana ponieważ, ona nie chcę tego co jest moim całym życiem, i nie umiem przestać, nie umiem chcieć przestać, nienawidzę siebie za to kim się stałam i nienawidzę, że pozwoliliście bym się taka stała, nie wyglądam dobrze, nie wyglądam nawet źle, jestem popieprzona i nie wiem jak sobie z tym poradzić, a wy się oddalacie i odchodzicie, każdy po kolei, nie mogę się nawet ruszyć, nie mogę nic zrobić, zapomniałam co było tym czego chciałam, czego chciałabym teraz.

 kochanie jesteś zazdrosna?  nie.   kochanie jesteś zazdrosna?  nie.  kochanie jesteś zazdrosna?  już Ci powiedziałam  nie.  a dostanę buziaka?  NIECH CIE POCAŁUJE TA DZIWKA  KTÓRA LUBI TWÓJ STATUS NA FEJSIE.

mamba.x3 dodano: 22 luty 2013

-kochanie jesteś zazdrosna? -nie. - kochanie jesteś zazdrosna? -nie. -kochanie jesteś zazdrosna? -już Ci powiedziałam, nie. -a dostanę buziaka? -NIECH CIE POCAŁUJE TA DZIWKA, KTÓRA LUBI TWÓJ STATUS NA FEJSIE.

 w takiej krótkiej spódniczce na dyskotekę nie pójdziesz!  tato  ale ja już mam 18 lat!  gówno mnie to obchodzi Kamil  nie idziesz. :D

mamba.x3 dodano: 22 luty 2013

-w takiej krótkiej spódniczce na dyskotekę nie pójdziesz! -tato, ale ja już mam 18 lat! -gówno mnie to obchodzi Kamil, nie idziesz. :D

wódka to nasz wróg  a wroga trzeba w mordę lać.

mamba.x3 dodano: 22 luty 2013

wódka to nasz wróg, a wroga trzeba w mordę lać.

piwo bezalkoholowe jest jak pornos w radiu.

mamba.x3 dodano: 22 luty 2013

piwo bezalkoholowe jest jak pornos w radiu.

życie się udało  jeżeli w piątek wieczorem wychodzisz się zabawić i na wszelki wypadek bierzesz paszport.

mamba.x3 dodano: 22 luty 2013

życie się udało, jeżeli w piątek wieczorem wychodzisz się zabawić i na wszelki wypadek bierzesz paszport.

nie pij w czasie jazdy  za dużo się rozlewa.

mamba.x3 dodano: 22 luty 2013

nie pij w czasie jazdy, za dużo się rozlewa.

Wstaje rano  a tu obiad

kurde_mac dodano: 17 luty 2013

Wstaje rano, a tu obiad

Jestem przerażona  rozjebana  zagubiona i robię dziwne rzeczy  na podłodze zwijam się z bólu  nie płacze  od dawna nie płacze  zwijam się z bólu ale nie płaczę  moja głowa pęka  nie ma w niej spokoju  jestem chora psychicznie i powinnam iść na terapie  ludzie zaczęli ode mnie odchodzić  a świat mi się kręci  nic nie widzę  kurwa oni odchodzą  oddalają się a mieliśmy być na zawsze  i te dłonie na moich plecach wcale nie są znajome  te szepty  nie znam tego  nie pamiętam  robię z siebie kogoś okropnego i nie umiem się pozbierać  nie umiem żyć  jestem leczona narkotykami i żyję samotnością  od dawna nic się nie zmienia  ludzie mnie nie chcą i ja ich też  a powinnam chcieć  i umieram  albo umarłam  umarłam już dawno  nikt nie chcę mnie pochować.

ekstaaza dodano: 16 luty 2013

Jestem przerażona, rozjebana, zagubiona i robię dziwne rzeczy, na podłodze zwijam się z bólu, nie płacze, od dawna nie płacze, zwijam się z bólu ale nie płaczę, moja głowa pęka, nie ma w niej spokoju, jestem chora psychicznie i powinnam iść na terapie, ludzie zaczęli ode mnie odchodzić, a świat mi się kręci, nic nie widzę, kurwa oni odchodzą, oddalają się a mieliśmy być na zawsze, i te dłonie na moich plecach wcale nie są znajome, te szepty, nie znam tego, nie pamiętam, robię z siebie kogoś okropnego i nie umiem się pozbierać, nie umiem żyć, jestem leczona narkotykami i żyję samotnością, od dawna nic się nie zmienia, ludzie mnie nie chcą i ja ich też, a powinnam chcieć, i umieram, albo umarłam, umarłam już dawno, nikt nie chcę mnie pochować.

z okazji walentynek chuj wam wszystkim w dupe!

kurde_mac dodano: 14 luty 2013

z okazji walentynek chuj wam wszystkim w dupe!

Skoro tak łatwo Ci mnie zastąpić to droga wolna.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Skoro tak łatwo Ci mnie zastąpić to droga wolna.

  Pamiętaj o mnie gdybym ja kiedyś zapomniał.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

" Pamiętaj o mnie gdybym ja kiedyś zapomniał. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć