głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika odaodz

na brzuchu  na boku. na plecach. sprawdzam  jak najwygodniej się tęskni

i.need.you dodano: 19 czerwca 2013

na brzuchu, na boku. na plecach. sprawdzam, jak najwygodniej się tęskni

Wiem  że zakończenie  jest początkiem czegoś nowego. Mimo to dla mnie każde jest smutne.   i.need.you

i.need.you dodano: 19 czerwca 2013

Wiem, że zakończenie jest początkiem czegoś nowego. Mimo to dla mnie każde jest smutne. / i.need.you

 planujemy już dziecko    co ?! jak to? przecież oboje jesteście jeszcze młodzi. to jest czas żeby się wyszaleć ..    tak  wiem. ale to tylko dla dobra tego dziecka    nie rozumiem..    no wiesz  chodzi o to  że gdy już się pojawi  chcę z czystym sercem mu kiedyś powiedzieć  że był planowany  a nie tak jak 3 4 tych wpadek co się bawi na tym placu zabaw.

naparstekszczescia dodano: 19 czerwca 2013

-planujemy już dziecko- -co ?! jak to? przecież oboje jesteście jeszcze młodzi. to jest czas żeby się wyszaleć ..- -tak, wiem. ale to tylko dla dobra tego dziecka- -nie rozumiem..- -no wiesz, chodzi o to, że gdy już się pojawi, chcę z czystym sercem mu kiedyś powiedzieć, że był planowany, a nie tak jak 3/4 tych wpadek co się bawi na tym placu zabaw.

Ufam. Tylko ostrożniej  bardziej czujniej niż mam w zwyczaju.

i.need.you dodano: 18 czerwca 2013

Ufam. Tylko ostrożniej, bardziej czujniej niż mam w zwyczaju.

Wszystko ok. Trochę brakuję mi twojego głosu i koloru twoich oczu. Trochę też brakuję tego  że zawsze gdy dzwoniłam do ciebie smutna potrafiłeś mnie pocieszyć. Trochę trudniej zasnąć bez twojego dobranoc i trochę ciężej przeżyć dzień bez twojego smsa z rana. Trochę smutniej chyba z myślą odkąd wiem  że nie myślisz o mnie i nie zależy ci czy dam radę. No i troszkę pusto bez ciebie  że nie mogę się przytulić w ciężkich chwilach jak ta właśnie. I choć powinnam zapomnieć to jednak patrzę jak układasz sobie życie i dajesz radę z łatwością. Ale ok  wszystko w porządku   i.need.you

i.need.you dodano: 18 czerwca 2013

Wszystko ok. Trochę brakuję mi twojego głosu i koloru twoich oczu. Trochę też brakuję tego, że zawsze gdy dzwoniłam do ciebie smutna potrafiłeś mnie pocieszyć. Trochę trudniej zasnąć bez twojego dobranoc i trochę ciężej przeżyć dzień bez twojego smsa z rana. Trochę smutniej chyba z myślą odkąd wiem, że nie myślisz o mnie i nie zależy ci czy dam radę. No i troszkę pusto bez ciebie, że nie mogę się przytulić w ciężkich chwilach jak ta właśnie. I choć powinnam zapomnieć to jednak patrzę jak układasz sobie życie i dajesz radę z łatwością. Ale ok, wszystko w porządku / i.need.you

Oddalamy się od siebie a może nigdy nie byliśmy blisko? Jak kropla drąży skałę tak ten świat rozdziela nas  stajemy się coraz bardziej samotni mimo otaczających nas ludzi. Każdy staje się jednostką ukrywającą emocje  uczucia  obawy przed innymi aby nie okazać słabości a one rodzą się z braku szczerego i pełnego kontaktu. Spotkania się na herbacie  spacerze wypadzie za miasto i porozmawianiu  każdy podobnie przeżywa różne rzeczy a nikt nie chce się przyznać i tak gramy bohaterów. Przez to zamykamy się w sobie i otwieramy pod wpływem   w chwilach  gdy każdy ma w czubie i nie zapamięta albo nie weźmie na poważnie.

niebanalnieproste dodano: 17 czerwca 2013

Oddalamy się od siebie a może nigdy nie byliśmy blisko? Jak kropla drąży skałę tak ten świat rozdziela nas, stajemy się coraz bardziej samotni mimo otaczających nas ludzi. Każdy staje się jednostką ukrywającą emocje, uczucia, obawy przed innymi aby nie okazać słabości a one rodzą się z braku szczerego i pełnego kontaktu. Spotkania się na herbacie, spacerze wypadzie za miasto i porozmawianiu, każdy podobnie przeżywa różne rzeczy a nikt nie chce się przyznać i tak gramy bohaterów. Przez to zamykamy się w sobie i otwieramy pod wpływem % w chwilach, gdy każdy ma w czubie i nie zapamięta albo nie weźmie na poważnie.

niestabilna umysłowo.

icantresistyou dodano: 16 czerwca 2013

niestabilna umysłowo.

Jak nie masz jeszcze 20 to wszelkie glupoty sa wybaczone.

icantresistyou dodano: 16 czerwca 2013

Jak nie masz jeszcze 20 to wszelkie glupoty sa wybaczone.

Ty masz 20 lat  Ty nie masz jeszcze 20 lat  ile Ty masz lat?

icantresistyou dodano: 16 czerwca 2013

Ty masz 20 lat, Ty nie masz jeszcze 20 lat, ile Ty masz lat?

No ja nie wiem co on robi ale jest fajnie.

icantresistyou dodano: 16 czerwca 2013

No ja nie wiem co on robi ale jest fajnie.

Niby jesteś zupełnie obcy a jednak bicie serca na twój widok przeczy wszystkiemu.   i.need.you

i.need.you dodano: 15 czerwca 2013

Niby jesteś zupełnie obcy a jednak bicie serca na twój widok przeczy wszystkiemu. / i.need.you

Tylko dwa momenty sprawiają  że nie mogę się na niczym skupić. Kiedy zachodzi słońce i kiedy widzę ciebie. Tylko że gdy patrzę na zachodzące słońce trochę mniej mi biję serce. Trochę mniej szaleją zmysły. Gdy widzę ciebie mijający czas nie ma znaczenia. Czasem  kiedy byłam blisko ciebie  przenosiłeś mnie no innego świata  wypełnionego naszą miłością.   i.need.you

i.need.you dodano: 15 czerwca 2013

Tylko dwa momenty sprawiają, że nie mogę się na niczym skupić. Kiedy zachodzi słońce i kiedy widzę ciebie. Tylko że gdy patrzę na zachodzące słońce trochę mniej mi biję serce. Trochę mniej szaleją zmysły. Gdy widzę ciebie mijający czas nie ma znaczenia. Czasem, kiedy byłam blisko ciebie, przenosiłeś mnie no innego świata, wypełnionego naszą miłością. / i.need.you

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć