głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika oczamiinnychludzi

Silna kobieta to nie ta  która usiądzie w kącie i będzie płakać  lecz ta która mimo wszystko podniesie głowę do góry i pójdzie przed siebie  pokazując innym  że ma ich głęboko w dupie.

malinka666 dodano: 30 marca 2013

Silna kobieta to nie ta, która usiądzie w kącie i będzie płakać, lecz ta która mimo wszystko podniesie głowę do góry i pójdzie przed siebie, pokazując innym, że ma ich głęboko w dupie.

Dzisiejsze dziś znów sprawia ból  bo nie ma w nim tych lepszych nas.   Endoftime.

endoftime dodano: 30 marca 2013

Dzisiejsze dziś znów sprawia ból, bo nie ma w nim tych lepszych nas. / Endoftime.

dziś nie liczy się przeszłość i to  jak  się traktowaliśmy. nieważne jest to   że z dnia na dzień zrywałeś ze mną  kontakt  bo Twoja Miłość była  zazdrosna o więź  jaka znajdowała się  między nami. mimo wszystko   pamiętaj  ja dla Ciebie będę zawsze   bo przyjaciół się nie opuszcza.  poonadhoryzont

schooki dodano: 29 marca 2013

dziś nie liczy się przeszłość i to, jak się traktowaliśmy. nieważne jest to, że z dnia na dzień zrywałeś ze mną kontakt, bo Twoja Miłość była zazdrosna o więź, jaka znajdowała się między nami. mimo wszystko, pamiętaj, ja dla Ciebie będę zawsze, bo przyjaciół się nie opuszcza. ~poonadhoryzont~

Właściwie wiele nie chce. Nie oczekuję od Ciebie  że będzie miał ciężarówkę kasy i codziennie będziesz kupował mi nowy prezent. Dla mnie to nie ma większej wartości. Naprawdę wystarczy mi tylko Twoja obecność. Możemy się zaszyć w jakiejś chatce i zapomnieć o całym świecie  o wszystkich zasadach  które dotąd Nas ograniczały. Ukryję się w Twoich ramionach  z klatki piersiowej zrobię poduszkę i będę chciała tak trwać do końca życia. Tak  jestem pewna  że chce wszystkie dni spędzić z Tobą  do ostatniego przymknięcia powieki  gdy Bóg zasygnalizuje mi  że czas zapaść w wieczny sen. I wtedy na nowo będę odliczać do Naszego spotkania  aż staniemy sobie ramię w ramię  aż znowu będziesz tak blisko  że będę wariować. To nie jest wiele  ale może sprawić  że będę szczęśliwa  jak nikt jeszcze nie był.   kinia 96

bijaaaczzz dodano: 29 marca 2013

Właściwie wiele nie chce. Nie oczekuję od Ciebie, że będzie miał ciężarówkę kasy i codziennie będziesz kupował mi nowy prezent. Dla mnie to nie ma większej wartości. Naprawdę wystarczy mi tylko Twoja obecność. Możemy się zaszyć w jakiejś chatce i zapomnieć o całym świecie, o wszystkich zasadach, które dotąd Nas ograniczały. Ukryję się w Twoich ramionach, z klatki piersiowej zrobię poduszkę i będę chciała tak trwać do końca życia. Tak, jestem pewna, że chce wszystkie dni spędzić z Tobą, do ostatniego przymknięcia powieki, gdy Bóg zasygnalizuje mi, że czas zapaść w wieczny sen. I wtedy na nowo będę odliczać do Naszego spotkania, aż staniemy sobie ramię w ramię, aż znowu będziesz tak blisko, że będę wariować. To nie jest wiele, ale może sprawić, że będę szczęśliwa, jak nikt jeszcze nie był. / kinia-96
Autor cytatu: kinia-96

Może trzeba to przeczekać    ale nie wiem już czy to jest mądre.

bijaaaczzz dodano: 29 marca 2013

Może trzeba to przeczekać, ale nie wiem już czy to jest mądre.

wiesz  jeżeli do kogoś coś czujesz  chcesz tego kogoś jak najbliżej  to walczysz.

bijaaaczzz dodano: 29 marca 2013

wiesz, jeżeli do kogoś coś czujesz, chcesz tego kogoś jak najbliżej, to walczysz.
Autor cytatu: patteek

I lubię nawet tęsknić za Tobą  bo to kolejna czynność  w której uczestniczysz ze mną.

schooki dodano: 28 marca 2013

I lubię nawet tęsknić za Tobą, bo to kolejna czynność, w której uczestniczysz ze mną.
Autor cytatu: skejter

jeszcze kiedyś Cię odnajdę tylko nie odchodź zbyt daleko..

schooki dodano: 28 marca 2013

jeszcze kiedyś Cię odnajdę tylko nie odchodź zbyt daleko..

Wieczorami będziesz myśleć o złych ruchach i źle postawionych krokach dążąc do spełnienia własnych marzeń. Będziesz obwiniać się  a gryząc wargi do krwi zagłuszać krzyk poduszką. Będziesz dusić się przeszłością  tamtym powietrzem i zapachem krążącym wokół.  Będziesz taki jak ja  wrak człowieka  już nigdy do końca nie odzyskasz tego   co choć raz w życiu straciłeś.   Z blogu  Endoftime.

endoftime dodano: 28 marca 2013

Wieczorami będziesz myśleć o złych ruchach i źle postawionych krokach dążąc do spełnienia własnych marzeń. Będziesz obwiniać się, a gryząc wargi do krwi zagłuszać krzyk poduszką. Będziesz dusić się przeszłością, tamtym powietrzem i zapachem krążącym wokół. Będziesz taki jak ja, wrak człowieka, już nigdy do końca nie odzyskasz tego, co choć raz w życiu straciłeś. / Z blogu, Endoftime.

Kto choć raz nie przekonał się na własnej skórze o czymkolwiek   nie ma prawa przewracać następnej strony bez przeczytania przynajmniej zdania jej wstępu.   Z blogu  Endoftime.

endoftime dodano: 26 marca 2013

Kto choć raz nie przekonał się na własnej skórze o czymkolwiek, nie ma prawa przewracać następnej strony bez przeczytania przynajmniej zdania jej wstępu. / Z blogu, Endoftime.

Okazuje się  że można funkcjonować z sercem rozdartym na strzępy. Krew nadal krąży w żyłach  powietrze przepływa przez płuca  synapsy przewodzą impulsy. Ale umiera pasja  ruchy stają się mechaniczne  a głos bezbarwny   zdradzający nieogarnioną wewnętrzną pustkę.   Jodi Picoult

malinka666 dodano: 25 marca 2013

Okazuje się, że można funkcjonować z sercem rozdartym na strzępy. Krew nadal krąży w żyłach, powietrze przepływa przez płuca, synapsy przewodzą impulsy. Ale umiera pasja; ruchy stają się mechaniczne, a głos bezbarwny - zdradzający nieogarnioną wewnętrzną pustkę. | Jodi Picoult

Był ideałem  dopóki nie zaczął być skurwielem. esperer

malinka666 dodano: 25 marca 2013

Był ideałem, dopóki nie zaczął być skurwielem./esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć