głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nynaliza

Zawsze chodziło tylko o Ciebie.

onna dodano: 10 grudnia 2015

Zawsze chodziło tylko o Ciebie.

Przez pół roku miałam wyłączone uczucia. Nie było osoby  która jako jedyna potrafi je włączyć. Przez pół roku nie istniałam. To była tylko gra  w której byłam pionkiem.

onna dodano: 10 grudnia 2015

Przez pół roku miałam wyłączone uczucia. Nie było osoby, która jako jedyna potrafi je włączyć. Przez pół roku nie istniałam. To była tylko gra, w której byłam pionkiem.

Przestań pozwalać by ludzie robiący dla Ciebie tam mało mieli tak duży wpływ na Twoje myśli  uczucia i emocje.

chuba_chups dodano: 9 grudnia 2015

Przestań pozwalać by ludzie robiący dla Ciebie tam mało,mieli tak duży wpływ na Twoje myśli, uczucia i emocje.

Zachowaj w pamięci nasze dobre wspomnienia. Ale proszę nie bój się tworzyć nowych.

chuba_chups dodano: 9 grudnia 2015

Zachowaj w pamięci nasze dobre wspomnienia. Ale proszę nie bój się tworzyć nowych.

I nawet najgłupsze rzeczy  kiedy jesteś zakochany zapamiętujesz jak coś najpiękniejszego  bo jej prostoty nie da się porównać z niczym innym.

chuba_chups dodano: 9 grudnia 2015

I nawet najgłupsze rzeczy, kiedy jesteś zakochany zapamiętujesz jak coś najpiękniejszego, bo jej prostoty nie da się porównać z niczym innym.

Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje podejście do problemu.

chuba_chups dodano: 9 grudnia 2015

Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje podejście do problemu.

Jeżeli zaczniesz przejmować się porażkami  rozpadniesz się na kawałki.

chuba_chups dodano: 9 grudnia 2015

Jeżeli zaczniesz przejmować się porażkami, rozpadniesz się na kawałki.

Kiedy się kogoś kocha  to ten ktoś nigdy nie znika.

chuba_chups dodano: 9 grudnia 2015

Kiedy się kogoś kocha, to ten ktoś nigdy nie znika.

Seks to wspaniałe przeżycie  o ile jesteś gotowy zrobić dla Kobiety    wszystko  nie tylko podczas zdejmowania jej majtek  ale także wtedy  gdy   rano się przy niej budzisz.

onna dodano: 8 grudnia 2015

Seks to wspaniałe przeżycie, o ile jesteś gotowy zrobić dla Kobiety wszystko, nie tylko podczas zdejmowania jej majtek, ale także wtedy, gdy rano się przy niej budzisz.

I pisz do mnie o wszystkim. Że kawa jest za gorąca i że lodówka zbyt pusta. Że gdy biegłeś na tramwaj  na Konopnickiej  ochlapał Cię czerwony samochód. Ford chyba. I że na sali ktoś śpi w trzecim rzędzie pod oknem  a wykładowca założył krawat sprzed wojny. Że przerwy zbyt krótkie  a papierosy za drogie. Że dzień zbyt szybko mija i czasu za mało by wszystko opowiedzieć.

onna dodano: 8 grudnia 2015

I pisz do mnie o wszystkim. Że kawa jest za gorąca i że lodówka zbyt pusta. Że gdy biegłeś na tramwaj, na Konopnickiej, ochlapał Cię czerwony samochód. Ford chyba. I że na sali ktoś śpi w trzecim rzędzie pod oknem, a wykładowca założył krawat sprzed wojny. Że przerwy zbyt krótkie, a papierosy za drogie. Że dzień zbyt szybko mija i czasu za mało by wszystko opowiedzieć.

zabierz mnie stąd  proszę.

onna dodano: 8 grudnia 2015

zabierz mnie stąd, proszę.

  Jak wam się układa?    Trochę pod górę  ale to właściwa góra.

onna dodano: 8 grudnia 2015

- Jak wam się układa? - Trochę pod górę, ale to właściwa góra.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć