 |
widziałam zazdrość w Jego oczach , gdy siedziałam na ławce z kumplem rozmawiając ' o życiu ' . było już cholernie ciemno i głośno. zabawa zaczęła się rozkręcać, a ludzi coraz więcej przybywać. poczułam wibrację w kieszeni, odczytałam smsa . nadawca : On . treść : jeśli nie chcesz żeby ten gościu dostał to lepiej z Nim gdzieś idź, tak żebym was nie widział . uśmiechnęłam się do ekranu , po czym zapytałam kumpla : - uczciłeś dzień przytulania ? - nie . - no to na co czekasz ?
|
|
 |
Cały czas udawała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uśmiechała się, żartowała. Sprawiała wrażenie osoby cieszącej się życiem, niemającej żadnych problemów. Ale, kiedy przekraczała próg swojego pokoju jej oczy napełniały się łzami. Siadała w koncie zaciskając pięści i zagryzając wargi. Stale powtarzała sobie w myślach " Ogarnij się dziewczyno ! Z frajera ideału nie zrobisz "
|
|
 |
Tylko Ty znaczysz dla mnie zajebiście wiele.
|
|
 |
nigdy nie mów do mnie NARA bo tak mówi się do dziwek .
|
|
 |
Ja pierdole, czemu ja Cię kurwa kocham?! [happy_modelka_xd]
|
|
 |
I co , usuniesz mnie z kontaktów na GG ? tak najłatwiej zapomnieć prawda ?
|
|
 |
Nawet się nie domyślasz ile razy dziennie patrze na telefon , żeby zobaczyć czy przypadkiem nie napisałes
|
|
 |
Nie lubię, gdy wstając w nocy, zapalam światło w łazience bo nie widzę, a kiedy już włączę to napierdala po oczach, że i tak nic nie widzę.
|
|
 |
tak jestem dziewczyną, ale nie potrzebuję 2 godzin żeby się wyszykować przed pójściem do szkoły.
|
|
 |
To, że tęsknie nie znaczy, że kocham.
|
|
 |
Cisza to najgłośniejszy krzyk dziewczyny. Powinieneś wiedzieć, że bardzo ją zraniłeś, jeśli zaczęła Cię ignorować.
|
|
 |
tęsknie za nim , kurwa co ja pieprze caly czas o nim mysle, a to jest chuja warte .
|
|
|
|